Sąsiadka

Mieszkałam razem z mamą i bratem w bloku w dwóch pokoikach my z bratem razem, tylko koc nas oddzielał. Gdy to się zdarzyło miałam 15 lat. Naprzeciwko wprowadziło się małżeństwo. Ona czarne włosy aż lśniły, wysoka, szczupła. Biust miała duży, miała dzidziusia i karmiła piersią. Jej facet przyjeżdżał raz na trzy miesiące, pracował za granicą. Szybko obie zaprzyjaźniły się z mamą. Pracowała w domu, miała firmę ale co dzień od 11.00 do 14.00 szła do biura. Ja opiekowałam się jej córeczką a dobrze płaciła.

Pewnego dnia byłam u niej, ona wyszła. Z półki wzięłam książkę, z tyłu były płyty DVD. Włożyłam do odtwarzacza jedną, to był pornos o miłości less, była tam dominacja piss. Widziałam coś takiego pierwszy raz. Między nogami poczułam coś dziwnego. Na innej płytce dziewczyna sobie dogadzała paluszkami. Więc ja robiłam tak jak ona. Nawet nie wiem kiedy zleciało te 3 godziny. Pani Alicja weszła do mieszkania, a ja tego nie słyszałam. Leżałam goła i się pieściłam. Zakaszlała a ja się zerwałam. Dłońmi zakryłam cipkę jakby to coś dało. – Ładnie się opiekujesz dzieckiem. Chciałam się tłumaczyć ale jak? Ona usiadła, była w mini i białych rajtuzach. Siadając chyba specjalnie miała nogi szeroko, była bez majtek.

Zobaczyłam że ma czarne włosy gęste bardzo na muszelce. -Siadaj koło mnie, podobał się film? Pokiwałam głową – tak, opuściłam wzrok. Wzięła moją dłoń i położyła na cycuszkach, spytała czy kiedyś pieściłam komuś cycki. -NIE. Kazała rozpinać koszulkę. Zdjęłam ją jej a ona wsadziła moją rękę sobie między nogi. Potem wstała a ja ją rozbierałam. Była w samych rajtuzach, pięknie wyglądała jej cipcia. -Ściągnij mi je – kazała. Wyciągnęłam ręce. – Wargami – kazała. Klękłam usta dostawiłam do brzegu rajtuz żeby je zsuwać w dół. Ona przycisnęła mi głowę do cipki. Całowałam jej muszelkę, ona lekko poruszała pupą. Poszłyśmy do jej pokoju do łóżka. Ona już goluśka położyła się z nogami szeroko. Myślałam, że chce żeby ją tam całować, ale położyłam się na niej, objęła mnie nogami.

Mocno przytuliła dłonią i masowała mi pupę a my całowałyśmy się. Jak mi było cudownie. Potem obróciła się na bok a ja leżałam na plecach. Od spodu chwyciła sobie cycuszka i wsadziła mi do buzi. Ssij mocno. Przytuliła mnie jak dziecko a ja ssałam, aż poczułam jej mleko w ustach. -Smakuje ci? – Tak. – Teraz cipkę mi wyliżesz ale tak żebym oszalała z rozkoszy i mocno za włosy wsadziła głowę między nogi. Rozchyliłam jej płatki i w środku polizałam. Zadrżała i udami ścisnęła mi głowę. Mocno trzymała za włosy. Jej łechtaczka rosła mi w ustach, ciągnęłam ją jak takiego małego kutaska. Potem uklękła mi nad buzią i usiadła cipką na ustach. Ocierała cipkę o moją twarz, czułam na buzi jej soki. Nagłe podsunęła mi pupę, kazała rozchylić pośladki i lizać rowek.

Obróciłam głowę, zdenerwowała się. Ty mała suko masz robić co mówię. Byłam przerażona. Stanęła w rozkroku, ja z otwartą buzią chciałam ją ssać. Trzymała mnie za włosy i siknęła do buzi. Prosiłam żeby przestała, spytała czy jak film oglądałam to jak mi było. Sikanie na filmie było super ale naprawdę jak ktoś sika ci do buzi? Tyle tylko że była czysta i mimo że lekko się posikała ładnie pachniała. Poprosiłam żeby iść do łazienki, poszła ze mną. Chciałam siku. Usiadła na muszli a ja jej na kolanach. Siusiałam na jej cipkę, potem ona usiadła na brzegu wanny. Pokazała na cipkę, podstawiłam buzie, rozchyliłam cipkę. Sikała mi do buzi a ja lekko lizałam jej cipkę. Ssij mnie mocno, teraz kazała. Ssałam cipkę i połykałam mocz.

Gdy skończyła sikać ssałam lizałam cipkę, wkładałam tam język i ruszałam w cipce. Zaczęła coraz głośniej stękać, lizałam coraz szybciej, nagle krzyknęła – o Jezu ale cudownie. Otworzyłam buzie ona zbryzgała mi twarz swoimi gęstymi sokami. Ubrała haleczkę i poszła do dziecka. Poszłam za nią, siadłam na podłodze i oparłam głowę na kolanach, potem je rozchyliłam i podstawiłam usta. Ona jeszcze troszkę mi nasiusiała do buzi. Potem stała nachylona nad łóżeczkiem, ja wylizałam jej dupeczkę. I szkoda że mama mnie zawołała.

Dodaj komentarz