Moja Historia 6 – Zabawa w Altance

Siedząc z przyjaciółką w ogrodzie pomyślałam sobie, że przejdziemy się do starej altanki. Zgodziła się więc poszłyśmy. Wchodząc do środka zauważyłam, że można byłoby tu spędzić też całkiem miło czas. Siedząc i rozmawiając poczułam, że muszę do toalety. Monia powiedziała jednak żebym poczekała i została.

Byłam ubrana wtedy kozaki, szorty, białe majtki i koszulkę. Popijając wodę zauważyłam, że jej się też chce siku. Zapytałam ją więc czy też nie musi przypadkiem pójść. Powiedziała, że nie jednocześnie przybliżając się do mnie. W altance był lekki półmrok i poczułam, że Monia mnie łapie. Czując to poczułam, że mi się bardzo już chce i że nie mogę. Wyszeptałam jej, że muszę koniecznie iść siku, a ona bez słowa zaczęła mnie tulić całując i delikatnie zjeżdżając rączką w dół mojego ciała. Nie opierałem się i odwzajemniłam jej pieszczoty. Gdy zaczęła mi dotykać pisi czułam jakby ktoś zaczął mnie tam delikatnie pieścić jednocześnie czując, że zaraz się zleje. Zaczęłam cichutko pojękiwać.

Widząc, że mi dobrze Monia zaczęła mi robić dobrze coraz bardziej intensywnie. Czułam jak moje majtki robią się coraz bardziej wilgotne. Monia chciała, żebym się położyła. Gdy się położyłam to ona swą pisią zbliżyła się do mojej i zaczęła przyciągać mnie do siebie jednocześnie pocierając mnie swoim ciałem. Poczułam, że już nie mogę dłużej wstrzymywać i zaczęłam sikać zalewając swe i jej majteczki jednocześnie jęcząc z rozkoszy. Mimo potoku Monia ocierała się o mnie dalej także lejąc w tym samym momencie. Czułam jak potoki pod nami łączą się oblewają nas obie robiąc dużą gorącą kałuże pod nami. Gdy pęcherze były już prawie puste a majtki mokre zrobiłyśmy sobie wzajemnie rozkoszny masaż. Czując jej delikatne paluszki czułam, że się zleje i dojdę mimo iż moja pisia jak i majtki były całe przemoczone. Zaczęłam krzyczeć z rozkoszy, a Monia lekko pojękując dała mi znak, że jest jej równie dobrze jak i mi. Obydwie czułyśmy, że zaraz dojdziemy.

Po chwili doszłyśmy jednocześnie krzycząc. Trzymając palce w pisiach czułyśmy jak soczki zaczęły zalewać nam majtki i wyciekając zalewają nam paluszki.

Po skończonej zabawie chwilę odpoczęłyśmy, a potem poszłyśmy się położyć w łóżku. Całując się na dobranoc poszłyśmy spać przytulając się do siebie i do swoich mokrych ciał.

luna