Katarzyna – odwiedziny Moniki

W sobotę Katarzyna wstała wcześniej bo wiedziała, że Monika ma do niej przyjść. Postanowiła dużo pić, żeby chciało jej się siku. Ubrała się w różowe majteczki, niebieskie jeansy, biały stanik i żółtą koszulkę. Zjadła śniadanie i wypiła dwie szklanki soku pomarańczowego. Miała jeszcze jakieś dwie godziny do przyjścia koleżanki, więc była pewna, że będzie jej się bardzo chciało sikać. Żeby się nie nudzić włączyła sobie pornosa na dvd. Był to jej ulubiony bo było w nim dużo pissingu.

Przed swoją pierwszą mokrą przygodą w ogóle nie interesowała się takimi filmami. Wypiła jeszcze trzy szklanki wody. Film zbliżał się do końca. W ostatniej scenie trzy kobiety i mężczyzna razem się zmoczyli, a potem nawzajem się masturbowali. Ta scena tak podnieciła Katarzynę, że jej cipka zrobiła się wilgotna. Film się skończył. Monika miała przyjść za piętnaście minut. Katarzyna postanowiła, że nie będzie piła już więcej bo pęcherz mocno naciskał. Monika wreszcie przyszła, kiedy Katarzyna otworzyła drzwi, weszła trzymając się za cipkę. Miała na sobie białe majtki, fioletową spódniczkę, czarny stanik i białą koszulkę z czerwoną różą na środku. “Szykuj łóżko bo długo już nie wytrzymam” – powiedziała szybko. “Będziemy sikać do łóżka?” – zapytała Katarzyna, “no pewnie” – odpowiedziała Monika – “Masz duże łóżko?”.

Katarzyna miała duże łóżko bo lubiła mieć dużo miejsca, więc zaprowadziła Monikę do sypialni. “No to wskakujmy do łóżka” – powiedziała Monika kładąc się na miękki materac. “Ale to by wyglądało jakbyśmy były lesbijkami” – stwierdziła Katarzyna. “Ja akurat jestem lesbijką. Ty pewnie też nią jesteś. Poznałam to po tobie kiedy dotykaliśmy się przy naszym pierwszym spotkaniu” – powiedziała Monika. Katarzyna pomyślała chwilkę i powiedziała “Nigdy się nad tym nie zastanawiałam. Rzeczywiście bardziej podniecają mnie dziewczyny, ale czy to możliwe żebym…”, “Zastanowisz się później” – przerwała jej Monika – “Zacznijmy wreszcie bo zaraz pęknie mi pęcherz. Tylko bez żadnych zahamowań. Jasne?”. “Dobrze. Na całego!” odpowiedziała Katarzyna wskakując na łóżko – “Zaczynajmy!!”.

Monika usiadła Katarzynie na brzuchu zwracając się twarzą do niej i zaczęła sikać. Katarzyna poczuła przyjemne ciepło płynącego moczu. Pierwszy raz ktoś na nią sikał. Siki zaczęły tworzyć plamę na łóżku. Monika wstała i zaczęła sikać z góry. Katarzyna patrzyła na spadający z góry złoty strumień i dwie strużki płynące po nogach Moniki. Cały mocz leciał na nią przyjemnie łaskocząc ją przez koszulkę i spływał na łóżko powiększając plamę na nim. Monika przesunęła się i sikała teraz na piersi Katarzyny. Kiedy przestała sikać koszulka i stanik Katarzyny były całe mokre. “Zdejmij już górę” – powiedziała Monika. Katarzyna posłusznie zdjęła koszulkę i stanik. “Masz piękne, duże piersi!” – ucieszyła się Monika – “teraz ty sikasz na mnie”. Monika położyła się na plecach, a Katarzyna usiadła jej na cyckach. Siedziało jej się jak na poduszkach. “Uważaj. Mam tam mleko.” – powiedziała Monika. “Jak to?” – zdziwiła się Katarzyna. Monika opowiedziała krótką historię – “Kiedyś, mimo że wolałam dziewczyny to chciałam być jak inni ludzie i miałam chłopaka. Uparł się na seks i zrobił mi dziecko. Niedługo po tym z nim zerwałam, ale dziecko już było. Teraz ma dwa lata. Chociaż dziecko już wykarmiłam to nadal mam mleko. Nie wiem dlaczego tak jest, ale cieszę się z tego bo mam dzięki temu fajniejsze zabawy ze swoimi cycuszkami. No dawaj lej!”.

Katarzyna zaczęła sikać. Wypuszczała z siebie ogromne ciśnienie. Połowa koszulki Moniki stała się mokra niemal natychmiast. “Jak ty dajesz radę tak sikać?” – zapytała Monika. “Nie wiem. Sama się dziwię. Pewnie jestem w sprawie sikania jakaś inna. Super sikaczka. Hi, hi, hi.” – odpowiedziała Katarzyna przesuwając się nad brzuch Moniki, który zresztą zmoczyła równie szybko. Przesunęła się jeszcze niżej i zmoczyła Monice spódniczkę i ostatnie suche miejsca na majtkach. Monika wstała i rozebrała się do naga – “połóż się i sikaj dalej” – powiedziała. Katarzyna się położyła, a Monika spojrzała na jej jeansy, które nie mogły już utrzymać moczu i widoczny był na nich płynący strumień. Monika najpierw dotknęła go ręką, a potem zaczęła lizać językiem. “Możesz sikać mocniej?” – zapytała, Katarzyna wysiliła się, żeby sikać mocniej – “Jeszcze mocniej!” – rozkazała Monika – Katarzyna docisnęła pęcherz obiema rękami z całej siły. Siki leciały jak z odkręconego do końca kranu, a Monika je zlizywała i połykała. Katarzyna przestała sikać. “Sikaj jeszcze” – powiedziała Monika, a Katarzyna – “Nie mogę. Wysikałam się do ostatniej kropli.”, “Szkoda. Było tak cudownie!” – zmartwiła się Monika – “ale ja mam jeszcze trochę”. Wyjęła z torebki szklankę i wysikała resztę do niej, a potem to wszystko wypiła. Później zaczęła się masturbować. Katarzyna patrzyła jak Monika wkłada palce do cipki i pociera nimi, aż nagle jej cipka zadrżała i wystrzelił z niej przezroczysty strumień.
Katarzyna – Co to było?!
– Nie słyszałaś o kobiecym wytrysku?
– Nie.
– I nigdy go nie miałaś?
– Nie.
– Nie każda kobieta może go mieć, ale możliwe, że ty też możesz. Pokaż mi jak się masturbujesz. Katarzyna zdjęła spodnie i majtki i zaczęła się masturbować. Monika przyjrzała się temu i stwierdziła: “Robisz to źle. Włóż palce głębiej i przesuń trochę wyżej” – Katarzyna przesunęła palce tak jak radziła jej koleżanka i masturbowała się dalej. Wreszcie doszła do orgazmu i z jej cipki wystrzelił taki sam strumień. “Chyba mi się udało! To wyglądało jakbym sikała, ale było dużo przyjemniejsze!” – ucieszyła się Katarzyna i masturbowała się dalej aż doszła do dwóch kolejnych takich samych orgazmów. “Possij moje piersi” – powiedziała Monika. “Mówisz serio?” – zapytała Katarzyna. “Pewnie, że serio. Ssij!” – Katarzyna zaczęła ssać jej piersi i poczuła mleko. “Dobre” – powiedziała – “ale mogłoby lecieć szybciej”. Monika ścisnęła pierś i mleko zaczęło lecieć strumieniem. Katarzyna ze smakiem wypiła wszystko i zrobiła to samo z drugą piersią.

Czas szybko im zleciał i nadszedł czas pożegnania. Akurat zachciało im się jeszcze trochę siku, więc jeszcze trochę zmoczyły i tak całkiem mokre łóżko. Monika pocałowała Katarzynę i podarowała jej wibrator ze swojej torebki. Później wyjęła suche ubrania z małej walizki, przebrała się w nie i schowała mokre. Jeszcze raz pocałowała Katarzynę i wyszła. Całkiem naga Katarzyna położyła się na mokrym łóżku i zaczęła się bawić wibratorem, który podarowała jej Monika.

Dodaj komentarz