Judy i Jenny spotykają pannę Penny

Jenny ma 16 lat i chodzi do szkoły z internatem ze swoją starszą siostrą Judy, która ma 17 lat. Judy i Jenny zostały zatrzymane tego dnia po zajęciach przez ich nauczycielkę angielskiego. Judy lubiła jej nauczycielkę anglika pannę Penny. Pani Penny była w tej szkole tylko sześć miesięcy. Była kobietą w wieku ok 30 lat i miała szczupłą i atrakcyjną figurę, nosiła czerwone wysokie znoszone buty, białe pończochy, czerwoną bawełnianą spódnicę mini i białą jedwabną bluzkę. Jej biustonosz mógłby łatwo zostać dojrzany przez cienką, jedwabistą tkaninę jej bluzki. Jej cycki były twarde i drobne, jej szminka miała seksowną czerwień podobnie jak jej paznokcie.

To było o 4:30 po południu i każdy już poszedł do domu zostawiając pannę Penny i dwie młode dziewczyny samych sobie. Judy i Jenny usiadły razem w swojej własnej klasie, przodem do panny Penny, która się na nie patrzyła. Judy usiadła z nogami nieznacznie rozchylonymi także pani Penny z miejsca gdzie siedziała miała widok na podciągniętą w górę spódnicę Judy. Judy nosiła białe bawełniane majtki.

Miała mokrą żółtą plamę w kroku bo wcześniej z rana zmoczyła swoje majtki. Pani Penny od razu to zauważyła i zainteresowało ją to. Nie mogła przestać wpatrywać się w białe majtki. Nauczycielka miała wielką ochotę powąchać majtki Judy. Judy zauważyła to i rozchyliła swoje nogi szerzej więc panna Penny miała teraz naprawdę dobry widok. “Pani Penny,” powiedziała Judy, ponieważ jej nauczycielka podziwiała jej majtki, “chodź bliżej i przypatrz się z bliska.” Panna Penny patrzyła na Judy. Judy patrzyła się na swoją nauczycielkę, oblizując pospiesznie usta. Panna Penny wstała ze swojego krzesła i podeszła do Judy. Jenny powiedziała “Pani Penny, Judy zakochała się w pani, sama mi to wyznała.” Judy powiedziała “Pocałuj mnie panno Penny.” Panna Penny pocałowała Judy w usta z języczkiem. To był całus, który był namiętny i głęboki. Gdy panna Penny całowała Judy, Jenny przeszła za pannę Penny i poprowadziła jej rękę w górę swej spódnicy aż do brzegu majtek i zaczęła pocierać nią swój srom . Jenny zapytała nauczycielkę czy chce powąchać majtki Judy?

Panna Penny odpowiedziała ” chcę powąchać także twoje majtki kochanie.” Judy podciągnęła swoją spódnicę dla panny Penny, pokazując piękne, białe majtki, na których panna Penny zobaczyła śliczną żółtą plamę w kroku.

Panna Penny dostała się zawzięcie między kolana, między nogi Judy. Powąchała majtki Judy, szczególnie delektując się zapachem nieświeżych siuśków w jej kroku, który był całkiem teraz wilgotny. Zaczęła lizać mokrą plamę na majtkach Judy .

Judy bardzo podekscytowana szepnęła do siostry “Chciałbym spijać sok panny Penny. Kocham to kiedy piję twój Jenny, kocham cię Jenny.” Judy pocałowała jej młodszą siostrę mocno w wargi wsuwając swoją dłoń pod jej spódnice i dotykając majtek. “Kocham cie Judy, kocham twoje siuśki.” powiedziała Jenny. Panna Penny spojrzała na majtki Judy znajdując kleistą wydzielinę, którą Judy wypuściła do majtek i mały sznureczek wiszący u jej dziurki miłości. Znalazła mały sznureczek, który wisiał u jej dziurki miłości i stwierdziła, że można go użyć także do poruszania tamponem w celu lepszej zabawy.

Pani Penny usłyszawszy co Judy powiedziała moment temu o piciu jej sików i doszła do wniosku, że to może być nawet fajne. Najpierw jednak pocałowała i liznęła małą dziewczynę przez majtki po czym zaczęła wciągnąć mały sznureczek. Najpierw delikatne szarpnięcia, które stały się nagłymi pociągnięciami, które wyciągnęły mały tampon z dziurki miłości słodkiej Judy.

Wyciągnąwszy tampon Judy który był cały wymoczony we krwi zaczęła go podziwiać. Trzymała go przez sznureczek i postanowiła go pocałować przez co na jej wargach została z niego krew, którą zaraz łapczywie oblizała spijając ją. Judy i jej siostra także zaczęły go całować i lizać także, podając sobie po kolei, by wziąć go do ust. Panna Penny wzięła go od nich to i zaczęła mocno ssać mocno, co podziałało na nią jeszcze bardziej pobudzająco.

Panna Penny powiedziała “Usłyszałam co powiedziałaś do Judy. Chciałbym pić twoje siuśki.”

Judy odparła “pozwól mi oglądać, jak pijesz mocz Jenny.” Kładąc rękę pod szkolnym uniformem pani Penny Jenny zaczęła głaskać młodą nauczycielkę dotykając ustami jej majtek. Panna Penny dostała się zawzięcie między kolana Jenny i znów zaczęła wąchać jej majtki. Zapach młodej dziewczyny doprowadzał ją do obłędu. Pociągnęła nosem, pocałowała i liznęła, kochając się przez piękne małe majtki z młodą dziewczyną, pozostawiała swą szminkę po całym przodzie majtek Jenny.

Ściągnęła majtki Jenny poniżej ud. Całowała wszystko dookoła słodkiej małej dziurki miłości Jenny. Wtedy Judy dostała się między jej nogi, ale ale pozostając za swoją siostra przez co miała nieskrępowany niczym widok na tył jej majtek i na żółtą plamę na nich. Judy zaczęła ją lizać, zwilżając wilgotne majtki swoją śliną. Wtedy postanowiła włożyć swój paluszek w odbyt Jenny. Zaczęła pieścić jej muszelkę poruszając swym palcem w jej kakaowym oczku. Judy kochała smak dupy jej siostry i czule lubiła ją całować, lizać i ssać.

Jenny zapytała “Czy mogę siusiać na panią, panno Penny?”

“Ależ oczywiście skarbie. Pragnę poczuć twoje siki w ustach i na moich cyckach.”

Jenny zaczęła siusiać. Początkowo strumień był wątły ale wszystkie wypite wcześniej tego dnia napoje sprawiły, że mały początkowo strumyczek zamienił się w wodospad. Jej siuśki zmoczyły kompletnie spódnicę panny Penny a także jej bluzkę. Ale nauczycielka była zbyt podekscytowana, by to zauważyć albo się tym martwić. Jenny postanowiła ściągnąć nauczycielce bluzkę, a także stanik, który był już kompletnie mokry od jej złotego deszczu.

Kiedy Jenny wypróżniła się już kompletnie na pannę Penny, panna Penny dobrała się do spódnicy Judy, by ją podciągnąć odsłaniając w ten sposób jej różowy satynowy trykot jej majtek.

Powoli zaczęła ściągać jej majtki. Jej oczom ukazała się gładka, różowa, bezwłosa pisia. Panna Penny powiedziała “Patrzcie na moje majtki dziewczęta.” Jej majtki były opuszczone w dół niżej kolan, nogi miała rozsunięte przez co zmuszała dziewczyny do spoglądania na jej kobiecość.

Wewnątrz jej majtek była wkładka. Miała ślady zaschniętej krwi i. Judy postanowiła, że chciałaby jej posmakować. Dziewczyny uklękły między nogami panny Penny i powoli całowały i lizały jej wkładkę. Wkładka panny Penny była mokra trochę od jej siuśków, ale także od sików Jenny, które na nią skapnęły. Wtedy Jenny wyjęła jej wkładkę z majtek i umieściła ją sobie na wargach aby delektować się jej zapachem i ssać jej zawartość.

Judy powiedziała, patrząc w twarz pannie Penny “pani Penny, zmoczyłaś się w majtki? Lubisz to.” Nauczycielka przechyliła się rozdzielając jej wargi sromowe, by wystawić ją tak, by Judy mogła dostać się do jej wnętrza językiem i móc nim bez przeszkód penetrować słodką dziurkę.

Panna Penny pozwoliła płynąć potokowi cennego, ciepłego złotego płynu po całym łonie Judy i bluzce, który gruntownie zwilżył jej szkolny uniform. Przez to Judy zapomniała o wszelkich jej zahamowaniach i powiedziała

“siusiaj na mnie panno Penny, chcę byś siusiała mi do ust, chcę skosztować ciebie. Chcę być twoim toaletowym flejtuchem. Chcę wytrzeć twoją dupę do czysta, chcę wąchać wszystkie twoje brudne majtki. Chcę liznąć twoje spocone pachy, gdy uprawiasz sporty. Chcę nosić twoje brudne majtki, w które siusiasz i które później nosisz cały dzień. Nie musisz więcej szukać toalety za potrzebą, gdy będziesz chciała możesz sikać mi do ust.”

Otwierając jej usta pani Penny zaczęła powoli siusiać, seksownym, ciepłym płynem, początkowo małym strumieniem, który gwałtownie zmienił się w rwący potok, który rozlał się po całej twarzy Judy. Judy kochała pannę Penny i piła z niej wszystko. Judy nadal podekscytowana wzięła czerwony wysoki znoszony but panny Penny, który miał kilka kropli siuśków i zaczęła nie z niego zlizywać. Panna Penny zdjęła but i podstawiła go pod swoją dziurkę po czym się do niego wysikała tak, że aż płyn zaczął się z niego wylewać. Po czym podała go Judy aby ta zeń piła, co zrobiła z wielką ochotą razem ze swoją siostrą.

Wtedy ona otarła butem o jej łono i całując stopę panny Penny przez pończochę dostała potężnego orgazmu.

Kiedy trzy młode panie skończyły swoją zabawę doszły do wniosku, że one zupełnie zmoczyły swoje ubrania i nie chciały, aby ktoś je tak zobaczył. Więc panna Penny zaprosiła Judy i Jenny do swojego domu, gdzie wzięły prysznic i zmieniły ubranie. Podczas obiadu u nauczycielki dziewczęta zaczęły się zastanawiać gdzie będą dalej oddawać się miłosnym igraszkom, jak skończy się szkoła. Miało być przed nimi bowiem wiele upojnych nocy i dni.

Koniec

Dodaj komentarz