Wielki dzień Ashley

Ashley nie była najpopularniejszą dziewczyną. Jednakże, Kevina to nie obchodziło. On lubił ją dla jej osobowości.

Tego dnia Ashley była bardzo zajęta. Miała iść do szkoły, zrobić tam wszystko, później na chwile do domu i zaraz później do lekarza. Była zwolniona z zajęć WF ponieważ złamała sobie rękę. Po powrocie miała iść do Kevina na obiad a później mieli pójść razem do kina.

Na końcu szkolnego dnia, jej pęcherz był przepełniony. Przez całą wizytę u lekarza kręciła się niespokojnie. Nie mogła sobie wyobrazić aby dotrwała w takim stanie do końca filmu.

We dwoje jechali do kina. Ashley miała letnie ubranie, mini spódniczkę i ładną koszulkę. Z każdą minutą było coraz gorzej. Łapała się między nogi i próbowała trzymać to, lecz po pół godzinie filmu, ona wymamrotała, “Ja muuuuuuuuuuuuuusze do łaaaaaaaaazzzzzienki” Niestety, po drodze, widzieli, że łazienki były zamknięte. Oprócz tego też, byli na samym końcu rzędu i kilku ludzi na końcu naprawdę zostało rozdrażnionych kiedy przechodzili już wcześniej.

Po około 10 minutach po opuszczeniu filmu, Ashley powiedziała “O cholera” i dało się słyszeć syczący dźwięk. Jej spódnica była biała ale zaczęła robić się żółta. Syczenie przeszło po minucie lub jej połowie.

Ashley wybiegła z kina. Kevin odprowadził ją do samochodu, gdzie zaczął masturbować ją przez jej majtki. Jakieś inne rzeczy zdarzyły się także tej nocy…

Dodaj komentarz