Mokra Zabawa
Największa polska strona o tematyce pissing oraz wetting

O stronie

Witaj na stronie poświęconej mokrej zabawie i podobnych fetyszach.
Aktualnie w bazie znajduje się 70 opowiadań.

Have Fun !!!

szmugglarz

Ostatnio dodane

Kawały z wiecie czym!

Katarzyna #4

Nowa koleżanka Katarzyny

Katarzyna

Moja prawdziwa historia

Desperacja Joanny

Katarzyna i Monika

Orginalna zabawa

RSS Ostatnio na forum

 • Odp: Wpadki innych
  20 grudnia 2018
  Znaleziono w sieciJa miesiąc temu byłam u koleżanki i siedziałam u niej z 2 godziny i w tym czasie sporo wypiłam soku i zjadłam ciasta i jak miałam już wracać do domu to strasznie zachciało mi się kupę, lecz nie chciałam załatwiać się u niej gdyż wied...
 • Uległy poszukiwany
  7 grudnia 2018
  Część szukam kogoś kto będzie moim uległym i będzie trzymał siku aż do posikania się oraz tylko gdy ja pozwolę chodził siusiu. Ktoś chętny ?
 • Odp: Rozwolnienie hurtowe
  19 listopada 2018
  Ciekawe, są jakieś inne nagrania z tego wydarzenia?

Karolina (1)

Karolina była młodą 19-letnią dziewczyną z niewielkiej miejscowości w woj. zachodniopomorskim. Jako że miała 19 lat chodziła jeszcze do szkoły a ściślej rzecz ujmując studiowała. Była na pierwszym roku filologii angielskiej. Karolina jak na swój wiek, była ładną i miłą dziewczyną. Wszyscy z uczelni ją lubili, a jeden z chłopaków Krzysiek nawet się w niej podkochiwał. Jednak Karolina ukrywała pewien sekret. Lubiła sikać w majteczki. Nikt poza nią o tym nie wiedział. Jako że Karolina nie studiowała w swojej miejscowości tylko w innej, to zmuszona była mieszkać w akademiku. Miała na tyle dużo szczęścia że w pokoju mieszkała sama, tak więc w wolnych chwilach mogła oddać się swojemu ulubionemu zajęciu – sikaniu w majtki…

Pewnego wieczoru kiedy Karolina była już po zajęciach i siedziała u siebie w pokoju, czytając książkę do angielskiego w pewnym momencie zachciało jej się siusiu. Na szczęście nie chciało jej się mocno, więc postanowiła że na razie nie pójdzie do łazienki i uczyła się dalej. Po pół godzinie pęcherz jednak dawał mocniej o sobie znać.

– Muszę iść siku – stwierdziła Karolina – Chociaż z drugiej strony, mogę to zrobić tutaj – uśmiechnęła się.
Jak pomyślała tak zrobiła i dalej czytała książkę. Po następnych 30 minutach Karolinie coraz bardziej chciało się siku, ale twardo siedziała na krześle i nie wstała aby iść do łazienki. Założyła nogę na nogę i w ten sposób mogła przytrzymać mocz aby nie poleciał w majteczki i spodnie. Kiedy minęła godzina, Karolina znalazła się już w sytuacji bez wyjścia. Stwierdziła że jednak pójdzie do łazienki ale nie będzie ściągać spodni tylko usiądzie na kibelku i wysika się przez spodnie. Jak pomyślała tak zrobiła. Weszła do łazienki, zapaliła światło i siadła na kibelku. Ucisk na pęcherz był jakby mniejszy ale cały czas dawał o sobie znać. Karolina lekko rozszerzyła nogi i zaczęła przez spodnie masować się po cipce. Zamknęła oczy i oddała się błogiej rozkoszy. Kiedy tak się masowała w pewnym momencie poczuła że w majteczki poleciało trochę moczu, jednak nie chciała żeby to się szybko skończyło więc przytrzymała mocz i zaczęła masować się dalej. Po 5 minutach takiego masażu Karolina nie wytrzymała i puściła cały mocz. Poczuła jak zrobiło jej się ciepło w majtkach. Wiedziała że zaczęło się to co lubiła. Zaczęła sikać w majteczki. Mocz powoli spływał po majteczkach rozlewając się po spodniach, wpadając po trosze do sedesu a po trosze oblewając podłogę w łazience i skarpetki Karoliny. Karolina nic sobie z tego nie robiła. Siedziała na sedesie i sikała przez spodnie, masując cipeczkę. Kiedy błoga rozkosz skończyła się, Karolina wstała z sedesu i obejrzała swoje spodnie. Była na nich gigantyczna plama. Włożyła rękę do środka i poczuła swoje mokre od moczu majteczki. Uśmiechnęła się i weszła pod prysznic w celu wzięcia prysznica. Oczywiście prysznic wzięła w pełnym ubraniu, czyli w spodniach i w bluzeczce.

Autor :

Krzysiek210786

 

Comments

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

Age Verification

By clicking enter, I certify that I am over the age of 18 and will comply with the above statement.

Enter

Or

Exit
Always enjoy responsibily.