Mokra Zabawa
Największa polska strona o tematyce pissing oraz wetting

O stronie

Witaj na stronie poświęconej mokrej zabawie i podobnych fetyszach.
Aktualnie w bazie znajduje się 70 opowiadań.

Have Fun !!!

szmugglarz

Ostatnio dodane

Kawały z wiecie czym!

Katarzyna #4

Nowa koleżanka Katarzyny

Katarzyna

Moja prawdziwa historia

Desperacja Joanny

Katarzyna i Monika

Orginalna zabawa

RSS Ostatnio na forum

 • Odp: Nie czytać nie skończyłem
  20 maja 2019
  Czekamy na część drugą
 • Nie czytać nie skończyłem
  30 kwietnia 2019
  Ewelina to moja dobra znajoma znamy się od podstawówki.20 lat, prawie 170cm wzrostu, włosy średnio długie kasztanowe u nasady czarne.Stanowiła kompromis między szczupłą figurą a dużymi walorami, coś w rodzaju 90, 60, 90.Kiedyś poprosiła mnie o pieni...
 • Odp: Wpadki innych
  20 grudnia 2018
  Znaleziono w sieciJa miesiąc temu byłam u koleżanki i siedziałam u niej z 2 godziny i w tym czasie sporo wypiłam soku i zjadłam ciasta i jak miałam już wracać do domu to strasznie zachciało mi się kupę, lecz nie chciałam załatwiać się u niej gdyż wied...

Tak, to o facetach! (z założenia dla kobiet)

-„Norbert!”- wołanie zza drzwi, połączone z coraz bardziej natarczywym pukaniem gwałtownie przywróciło mu przytomność. Wciąż lekko zdezorientowany spojrzał na zegarek, znajdując tam potwierdzenie ponurej prawdy, która właśnie dobiegała jego uszu.
-„Jest dziesięć po siódmej!”- alarmował głos, należący zapewne do mamy, już zaniepokojonej jego przedłużającą się nieobecnością na dole.

Zaspał! Pospiesznie sięgnął po rozłożone na krześle ubranie. Jeżeli chciał zdążyć, a tak właśnie było, nie miał nawet co myśleć o porannej toalecie czy śniadaniu. Autobus odchodził za pięć minut! Chwycił więc tylko plecak i – nie troszcząc się nawet o zawiązanie sznurówek – wybiegł z domu.

W samą porę, by ujrzeć PKS wyłaniający się zza rogu. Zwiększając prędkość, zdołał dopaść przystanku właśnie w chwili, kiedy drzwi się otworzyły. Kłucie w boku było chyba wywołane czymś więcej niż ten krótki sprint. Właściwie, to nawet nie w boku… Uświadomił sobie, że tego ranka nie miał nawet czasu skorzystać z łazienki.

Wsiadł, kierując się na tył autobusu i przekonując sam siebie, że będzie musiał jakoś wytrzymać. Droga do szkoły zajmowała zazwyczaj około 45 minut, ale obawiał się, że tym razem będzie ona wyjątkowo długa i raczej męcząca. Przywitał się jednak z kolegami jakby nigdy nic i zajął miejsce na siedzeniu, próbując skierować myśli na inne tory.

-„Ej, stary!”- zagadnął go Marek, dobry kumpel, a obecnie sąsiad z prawej – „Kojarzysz, że matma dzisiaj? Gadałeś, że coś tam pomożesz… ”
Jak by mógł zapomnieć. To właśnie sprawdzian z funkcji na pierwszej godzinie był główną przyczyną jego szaleńczego pośpiechu. Teraz skinął głową. W innych warunkach byłby pewnie nieco bardziej rozmowny, gdyby tylko ten pęcherz tak bardzo mu nie dokuczał…

Minuty wlekły się niemiłosiernie. Starał się nie potęgować swoich trudności zajmując możliwie wygodną pozycję, ale nawet wtedy… W międzyczasie ciśnienie tak bardzo się wzmogło, że miał poważne wątpliwości czy w ogóle ta podróż może „ujść mu na sucho.”

Nerwowo kręcił się na siedzeniu, z całych sił próbując utrzymać w sobie zawartość pęcherza. Od tego napięcia strasznie rozbolało go podbrzusze i obawiał się, że byle przypadkowe dotknięcie może teraz wywołać katastrofę. A ściślej mówiąc, powódź. Ale nawet nie chciał brać tej myśli pod uwagę! Jaki to byłby wstyd, gdyby tak nagle zesikał się przy wszystkich! Z niepokojem myślał o tym, jak długo jeszcze będzie w stanie powstrzymywać ten wodospad, który już prawie rozrywał go od środka. A do przystanku było wciąż tak daleko…

-„Chłopie, co ty się tak kręcisz?”- zainteresował się Maro, w reakcji na kolejną zmianę pozy przyjaciela. Tymczasem wystarczyłoby jedno uważne spojrzenie na jego twarz, pokrytą rumieńcem, na napięcie wyraźnie widoczne w całej sylwetce, na tak niemęsko ściśnięte kolana, które mogłoby mu wszystko wyjaśnić równie dobrze, co wypowiadane słabym głosem słowa:

-„Jezu, muszę iść do toalety! Już nie wytrzymam dłużej!” To była prawda. Aż trząsł się cały i był dosłownie zlany potem. Trochę już ze strachu. Ale właśnie wtedy, kiedy był absolutnie pewien, że nie wstrzyma się ani na sekundę dłużej, autobus dotoczył się do przystanku.

Momentalnie zerwał się z siedzenia, czując, że ten balon, który go wypełnia, chyba zaraz pęknie. W mgnieniu oka znalazł się przy drzwiach, po czym… Nagły skurcz sprawił, że dosłownie zgiął się w pół, z całej siły przyciskając wolną dłoń do podbrzusza. Cudem nie zsikał się w spodnie.

Z wysiłkiem schodził w dół po stopniach, za każdym razem bojąc się choć na chwilę rozewrzeć uda. Od najbliższego drzewka dzieliło go jakieś 5 metrów. Na szczęście nie wjechali na powrót w obszar zabudowań i mógł to zrobić bez świadków (nie licząc oczywiście całego autobusu). Chociaż, w tej chwili tak bardzo potrzebował ulżyć sobie, że niewiele go to obchodziło.

Drżącymi rękami rozpinał rozporek, modląc się, by zdążyć wydobyć go z bokserek, zanim będzie za późno.

Teraz, gdy nic już nie stało na przeszkodzie, to wszystko działo się za wolno! Ten mały strumyczek ściekający powoli, w niczym nie umniejszał jego cierpień. To chyba wstyd nie pozwalał mu się rozluźnić do końca. Jednak potrzeba była silniejsza. Odetchnął głęboko, gdy w koncu strumyk przekształcił się w strumień, a ten z kolei – w obfitą strugę, która z niepowstrzymaną siłą runęła na ziemię, przyprawiając nieomal o dreszcz rozkoszy. Zamknął oczy, pozwalając jej spływać swobodnie po chropowatej powierzchni, w większości na podłoże. Może tylko odrobinkę na buty.

Autor :

Huang-ho

 

Comments

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

Age Verification

By clicking enter, I certify that I am over the age of 18 and will comply with the above statement.

Enter

Or

Exit
Always enjoy responsibily.