Mokra Zabawa
Największa polska strona o tematyce pissing oraz wetting

O stronie

Witaj na stronie poświęconej mokrej zabawie i podobnych fetyszach.
Aktualnie w bazie znajduje się 70 opowiadań.

Have Fun !!!

szmugglarz

Ostatnio dodane

Kawały z wiecie czym!

Katarzyna #4

Nowa koleżanka Katarzyny

Katarzyna

Moja prawdziwa historia

Desperacja Joanny

Katarzyna i Monika

Orginalna zabawa

RSS Ostatnio na forum

 • Odp: Nie czytać nie skończyłem
  20 maja 2019
  Czekamy na część drugą
 • Nie czytać nie skończyłem
  30 kwietnia 2019
  Ewelina to moja dobra znajoma znamy się od podstawówki.20 lat, prawie 170cm wzrostu, włosy średnio długie kasztanowe u nasady czarne.Stanowiła kompromis między szczupłą figurą a dużymi walorami, coś w rodzaju 90, 60, 90.Kiedyś poprosiła mnie o pieni...
 • Odp: Wpadki innych
  20 grudnia 2018
  Znaleziono w sieciJa miesiąc temu byłam u koleżanki i siedziałam u niej z 2 godziny i w tym czasie sporo wypiłam soku i zjadłam ciasta i jak miałam już wracać do domu to strasznie zachciało mi się kupę, lecz nie chciałam załatwiać się u niej gdyż wied...

Mokra zima

Pamiętam jak dziś ferie zimowe za oknem pełno śniegu po prostu typowa zima. Wstałem z rana szybko ubierając się w swój ulubiony czerwony kombinezon (spodnie na szelkach i kurtka) i wypijając 2 herbaty wybiegłem na dwór gdzie czekały na mnie już dwie koleżanki. Jak zwykle poszliśmy na górkę o której wiedzieliśmy tylko my i zaczęliśmy zjeżdżać na sankach. Już w tedy wiedziałem, że bardzo lubię mieć mokro w majtkach dlatego zawsze w tedy gdy chciało mi się sikać trzymałem mocno i co nie co, co chwile popuszczałem lecz nigdy nie zsikałem się do końca (bardzo wstydziłem się reakcji koleżanek). Tego dnia stało się coś czego nie zapomnę. Gdy tak sobie zjeżdżaliśmy a mieliśmy tylko jedną parę sanek, moje koleżanki postanowiły, że zjadą we dwie a ja poczekam na górze. Zgodziłem się na to gdyż to była wspaniała okazja na malutkie siusiu. Usiadłem sobie na kolankach i w skupieniu puszczam.

Siedząc tak i czując siuśki rozlewające się po majtkach natychmiast wstrzymałem lecz wiedziałem, że nie wytrzymam i zleje się do końca!!! Szybko wstałem i pobiegłem do najbliższych krzaków. Mocno ściskając nogi staram się zdjąć kurtkę i odpiąć szelki ortalionowych spodni. Gdy poradziłem sobie z kurtką i zabrałem się za szelki i wtedy zauważyłem, że z nogawek mojego kombinezonu wylewają się strugi moczu nad, którymi całkowicie przestałem panować. Stojąc tak z ręką ściskającą krocze i wylewając całą zawartość w spodnie czułem niesamowitą ulgę a za razem strach co będzie jak koleżanki zobaczą. Po wszystkim z przerażeniem spojrzałem na swoje spodnie na, których nie było ani śladu wpadki i pobiegłem (dość spory kawałek) do koleżanek oznajmić im, że natychmiast muszę iść do domu (z braku pomysłów) zrobić siusiu.

Gdy im to oznajmiłem one z uśmiechem spojrzały na siebie i jedna z nich powiedziała : ,,…no chyba już po wszystkim, mówiąc to podeszła do mnie lekko podnosząc mi przód kurtki i ich oczom ukazała się dość spora ciemna plama rozpoczynająca się od przodu spodni a kończąca na tyłku.

Pamiętam śmiały się ze mnie całą drogę a ja przeżywałem najpiękniejsze chwile w życiu.

Autor :

acotam

 

Comments

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

Age Verification

By clicking enter, I certify that I am over the age of 18 and will comply with the above statement.

Enter

Or

Exit
Always enjoy responsibily.