Mokra Zabawa
Największa polska strona o tematyce pissing oraz wetting

O stronie

Witaj na stronie poświęconej mokrej zabawie i podobnych fetyszach.
Aktualnie w bazie znajduje się 70 opowiadań.

Have Fun !!!

szmugglarz

Ostatnio dodane

Kawały z wiecie czym!

Katarzyna #4

Nowa koleżanka Katarzyny

Katarzyna

Moja prawdziwa historia

Desperacja Joanny

Katarzyna i Monika

Orginalna zabawa

RSS Ostatnio na forum

 • Odp: Nie czytać nie skończyłem
  20 maja 2019
  Czekamy na część drugą
 • Nie czytać nie skończyłem
  30 kwietnia 2019
  Ewelina to moja dobra znajoma znamy się od podstawówki.20 lat, prawie 170cm wzrostu, włosy średnio długie kasztanowe u nasady czarne.Stanowiła kompromis między szczupłą figurą a dużymi walorami, coś w rodzaju 90, 60, 90.Kiedyś poprosiła mnie o pieni...
 • Odp: Wpadki innych
  20 grudnia 2018
  Znaleziono w sieciJa miesiąc temu byłam u koleżanki i siedziałam u niej z 2 godziny i w tym czasie sporo wypiłam soku i zjadłam ciasta i jak miałam już wracać do domu to strasznie zachciało mi się kupę, lecz nie chciałam załatwiać się u niej gdyż wied...

Mamy łatwiej

My mamy łatwiej, jak nam się chce siku to wystarczy kawałek murka, drzewo czy krzaki i już po sprawie. Kiedyś w podstawówce, ja wiem w 7 klasie, wracałem po lekcjach do domu. Była zima, bylem ubrany w kalesony, brązowe sztruksy i kozaki. Chciało mi się już bardzo siku ale przyznam się, że bywało, że mi się gorzej chciało. Dlatego też zlekceważyłem to i szedłem do domu.

Wszedłem do klatki, na drugie piętro i tu mnie tak chwyciło, że aż mi się gorąco zrobiło i serce zaczęło walić. Szybko chwyciłem za klucze, a tu nie wiem jakieś dziwne uczucie na dole i … nie bylem w stanie nic zrobić.

Najpierw popuściłem sporą ilość, starałem się zastopować, ale to było nie do utrzymania. Udało mi się na ułamek sekundy zastopować ale na nic. Po prostu zlałem się całkowicie w majty. Nic nie było widać, wszystko wsiąkło w kalesony. Szybko wszedłem do domu, zdjąłem spodnie (o dziwo były prawie całkowicie suche). Najgorzej z butami bo wszystko w nie pociekło. Cieszyłem się tylko, że rodziców nie było w domu.

Kalesony wyprałem i schowałem za łóżko żeby nikt nie zobaczył, a spodnie do pralki. Buty postawiłem pod kaloryferem i spoko. Mama jak wróciła z pracy to się zdziwiła dlaczego buty są mokre. Nie było śniegu, na dworze mróz, nie było ich gdzie przemoczyć. Jak mnie przycisnęła to musiałem prawdę powiedzieć, ale była siara wtedy. To mój jeden jedyny przypadek, ale do dzisiaj mam stracha jak mi się sikać zachce.

Autor :

????

 

Comments

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

Age Verification

By clicking enter, I certify that I am over the age of 18 and will comply with the above statement.

Enter

Or

Exit
Always enjoy responsibily.