Najlepsze strony z płatnymi filami

Wpadłem ostatnio na pomysł by zrobić zestawienie najlepszych stron (jak wiadomo najlepsze nie zawsze idzie w parze z darmowym) z filmami z sikającymi dziewczynami – niekoniecznie w majtki. Czasem chciałoby się coś obejrzeć, a nie zawsze wiadomo gdzie szukać. Zapraszam do podawania swoich propozycji w komentarzach.

Tainster

pornstarsathome2

Tainster Network to najwyżej ocenianie produkcje w sieci. W swojej bazie posiadają kilka odrębnych serwisów jak: PartyHardcore, DrunkSexOrgy, AllWam, Full Clothed Pissing i wiele innych. Wszystkie w jakości HD. Tainster posiada łącznie bazę 5688 filmów, która jest codziennie aktualizowana!

Dostęp nie jest może najtańszy ale jeśli weźmiemy pod uwagę jakość, to nie jest tak najgorzej. Najniższą opcją jest wykupienie dostępu na miesiąc – obecnie 29.95 Euro. Za tą kwotę dostaniemy wstęp do ponad 15 stron – do całej bazy filmów.

http://www.tainster.com/

 

WdGirls

wdgirls

Strona dla znudzonych wyreżyserowanymi filmami z nudnymi profesjonalnymi gwiazdami porno. Tutaj znajdziesz świat prawdziwego pijaństwa! 100% autentyczności bez wątpliwej gry aktorskiej. Na stronie znajdziesz dziesiątki filmów w jakości HD z pijanymi, często napalonymi dziewczętami, które pod wpływem robią różne dziwne rzeczy. Czasem nawet zdarzy im się zsikać w majtki. Obecnie w bazie znajduje się ponad sto filmów. Nowy film pojawia się mniej więcej raz w tygodniu.

Koszt: ok 35$ na miesiąc – dostęp nielimitowany, do wszystkich filmów.

http://www.wdgirls.com/

 

My Drunken Star

mydrunkenstar-com_2

MyDrunkenStar  powstało po dużym sukcesie projektu WD Girls jako side projekt. Dostęp nie wymaga stałej miesięcznej opłaty. Wystarczy kupić kredyty, by potem wydać je według uznania na filmy.
Obecnie w bazie znajduje się 45 filmów. Wśród nich znajdą się także dla wielbicieli mokrych majteczek – mniej więcej połowa z wszystkich znajdujących się w bazie.

Możesz kupić tyle kredytów, ile chcesz, istnieje kilka dostępnych opcji. 1 kredyt = $ 1, koszt jednego filmu to średnio 15 kredytów.
Jeśli dodatkowo ma się wykupiony dostęp do WdGirls to wtedy koszt spada do poziomu  9 kredytów za pojedynczy film.

http://www.mydrunkenstar.com/

 

Love Wetting

lovewetting

LoveWetting to podobnie jak powyższy side projekt WdGirls powstały specjalnie dla fanów wetting i pissing. Strona jest aktualizowana sześć razy w tygodniu. Obecnie w bazie znajduje się 658 filmów.

We wrześniu 2016 roku zmieniliśmy rodzaje członkostwa. Od teraz możesz wybierać pomiędzy dwoma rodzajami miesięcznego abonamentu:

STREAMING-only – 15$ miesięcznie – można odtworzyć wszystkie filmy online, ale nie można ich ściągnąć
Full – 30$ miesięcznie – można odtworzyć lub pobrać wszystkie, dowolnie wybrane filmy.

http://www.lovewetting.com/

 

Hot Drinking Chicks

hotdrinkingchicks

Strona bardzo podobna d WdGirls aczkolwiek mam wrażenie, że prezentująca wyższy poziom kręconych materiałów. Strona głównie dla fanów pijanych dziewcząt. Dużo filmów zawiera sceny sikania, część nawet w majtki.

Dostęp chyba najdroższy z wymienionych do tej pory. Najniższa możliwa opcja to ok. 32.65$ za miesiąc, z czego maksymalnie można pobrać 4 filmy. Jeśli chcemy mieć dostęp do wszystkich filmów w bazie musimy zapłacić ponad 103$, jednakże wtedy będziemy mieli dostęp na 6 miesięcy. Czasem zdarzają się promocje jak na przykład obecna dająca dostęp do 10 filmów za nieco ponad 30$.

http://www.hotdrinkingchicks.com/

 

My Dirty Hobby

mdh_amateurlogo

Najlepsze zostawiłem na koniec 🙂

Najlepsza strona w zestawieniu. Zawiera całą masę amatorskich filmów. Chyba wszyscy fetyszyści będą ukontentowani. Dla fanów mokrych i zasikanych majteczek też się coś znajdzie. Codziennie pojawiają się nowe filmy.

Do niedawna strona była dostępna tylko w języku niemieckim. Obecnie dostępna jest także po angielsku. Niestety  żeby znaleźć coś interesującego często trzeba posługiwać się niemieckim. Jako, że strona jest niemiecka i większość użytkowników wrzucających filmy stamtąd pochodzi także i spora część opisów jest w tym języku.

Koszt: w pierwszej kolejności kupujemy kredyty za które później kupujemy filmy. Koszt filmów jest uzależniony od kilku czynników, długości oraz jakości. Im lepszy i dłuższy, tym droższy. Najmniejsza ilość kredytów jaką możemy kupić to 2000 – za 25Euro.

http://www.mydirtyhobby.com

 

Znacie podobne bądź lepsze strony? Dajce znać w komentarzach.

 

Dodaj komentarz