Sen Morfeusza

Zanim zaczniesz pisać napisz kilka słów o sobie
Morfeusz
Posty: 87
Rejestracja: 25 września 2017, 13:44 - pn

Sen Morfeusza

Post autor: Morfeusz »

[quote author=pawelek link=topic=51.msg324#msg324 date=1506356564]A przedstawisz się gdzieś w dziale powitalnym? Fajnie by było wiedzieć dlaczego tu się pojawiłeś i czym się fascynujesz, jesteś pieluszakiem?  :)[/quote]
Racja, dobrze byłoby się przywitać ;)

Witam forumową społeczność. Tematyką pissingu zainteresowałem się w wieku 12-13 lat, teraz mam ich kilka więcej (nie zdradzę wprost swojego wieku, ale podpowiem, że jeśli chodzi o datę urodzenia to sporo łączy mnie z Alą Dąbrowską występującą w jednym z zamieszonych na forum opowiadań). Mniej więcej w tym samym czasie, odkryłem obydwa fora znajdujące się na hostingu free4web.pl i dzięki ogłoszeniu na jednym z nich, trafiłem tutaj. Mam jeszcze kilka innych fetyszy, jednak akurat ABDL nigdy nie zadziałał szczególnie na moją wyobraźnię. 

Korzystając z okazji, chciałbym jeszcze raz podziękować szmugglarzowi za pomoc przy rejestracji na forum. Gdyby nie on, nie byłoby mnie tutaj! ;D
Manowar

Odp: Sen Morfeusza

Post autor: Manowar »

Skoro "wiele" Cię łączy z Alicją to ok. Witaj wśród swoich. Możesz napisać coś więcej o swoich upodobaniach? Jesteś czynnym majtkosiusiaczem czy tylko obserwujesz? Jak to się u Ciebie zaczęło? Nie nusisz pisać tu. Na takie opowieści są stodowne działy.
Maya
Posty: 69
Rejestracja: 23 października 2016, 09:31 - ndz

Odp: Sen Morfeusza

Post autor: Maya »

Witaj Morfeuszu,
Cieszymy się że jesteś tutaj z nami i że mamy podobne zainteresowania (no przynajmniej tematykę ABDL ). Czytałam już dużo opowiadań w swoim czasie jako aktywnej ABDL więc wybacz jednak nie pamiętam w którym była Ala Dąbrowska, mnie bardziej interesuje to czy jesteś pełnoletni czy nie, reszta to kwestia dyskusji.
Już zapewne wiesz co jest na forum i jakie osoby są na forum więc nie sądzę abym musiała Ci nas wszystkich tu po kolei przedstawiać.
Jeśli możesz to chętnie poznam odpowiedzi na pytania :
1. Jaki jesteś z charakteru ?
2. Co lubisz a czego nie lubisz ?
3. Jak właściwie zaczęła się Twoja historia z ABDL oraz czym ono tak naprawdę dla Ciebie jest ?
4. Jaka forma twórczości jest Ci najbliższa?  ( zgaduję że to opowiadania choć mogę się mylić )
5. Czego oczekujesz od forum oraz co możesz od Siebie nam wszystkim dać ?

Gdybyś miał jakieś pytania odnośnie ABDL to pisz śmiało a ja raz jeszcze witam Cię na forum.
pawelek
Posty: 652
Rejestracja: 21 września 2017, 18:00 - czw

Odp: Sen Morfeusza

Post autor: pawelek »

Maya, czytaj ze zrozumieniem. Morfeusz napisał, że akurat ABDL nie za bardzo go interesuje  :)
Witaj na forum, wpadaj często bo musimy rozkręcić to miejsce i wycisnąć z niego tyle ile się da.  ;)
Maya
Posty: 69
Rejestracja: 23 października 2016, 09:31 - ndz

Odp: Sen Morfeusza

Post autor: Maya »

Mój błąd, tak to jest jak się czyta szybko...Dziękuję Pawełku.
Morfeusz
Posty: 87
Rejestracja: 25 września 2017, 13:44 - pn

Odp: Sen Morfeusza

Post autor: Morfeusz »

Manowar
Oczywiście. Poznałem już trochę strukturę forum i tak sobie to sobie właśnie wyobrażam, że w miarę upływu postów i czasu będę się przed Wami "odkrywał".

Maya
Dziękuję Ci bardzo za ciepłe słowa, to miłe dopiero dołączyć do grupy i już na wejściu spotkać się z taką życzliwością. Odpowiadając na Twoje pytania:
1. Na pewno skomplikowany. Sporo zależy od mojego aktualnego nastroju i tego, z kim przychodzi mi obcować. Raz jestem niesamowicie zmotywowany do działania, innym razem przygaszony, wolę pomyśleć się nad sobą oraz tym co mnie otacza. Nie wiem, czy bardziej wpisuje się to w charakter czy osobowość, jednak nie przeszkadza, a czasem nawet schlebia mi bycie tym "innym". Mam w sobie pierwiastki indywidualisty, lekkiego hipstera.
2. To dość szerokie pytanie, ale pewnie chodzi Ci ogólnie o życie. Lubię być doceniany, mieć satysfakcję z tego co robię, móc się czasem "wyłączyć". Nie lubię ignorancji, braku starań by zrozumieć czyjeś położenie, emocje, punkt widzenia.
3. Tak jak pisałem, ABDL to nie moja bajka :)
4. Najbardziej lubię historie z życia wzięte, przede wszystkim te w pierwszej osobie. Mogę wtedy poznać uczucia, doznania ludzi o takich upodobaniach jak ja, postawić się w sytuacjach napotkanych przez nich. Pozwala mi to patrzeć szerzej na moje fetysze.
5. Mam nadzieję, że będę mógł tutaj merytorycznie i bez spięć porozmawiać o tematach, dla których wszyscy tutaj jesteśmy. Moje doświadczenie jest małe, aczkolwiek wierzę, że dzięki temu forum będę je powiększał i Nasza społeczność również w jakiś sposób na tym skorzysta.

Swoją drogą, piękne masz imię jak i nick. Taki subtelny, delikatny.

pawelek
Małe fora mają swój urok, bo zazwyczaj tworzy je grupka osób z podobnymi celami i wtedy łatwiej się dogadać, zrobić coś fajnego :D
mirus90
Posty: 311
Rejestracja: 22 września 2017, 13:22 - pt

Odp: Sen Morfeusza

Post autor: mirus90 »

Co lubisz robić? Sikasz w majtki, boxy, spodnie, piżamę, w domu, na mieście, w lesie?
Co Cię najbardziej jara?
;]
ODPOWIEDZ