Widziałem mokrą dziewczynę!

Forum ogólne
pawelek
Posty: 652
Rejestracja: 21 września 2017, 18:00 - czw

Widziałem mokrą dziewczynę!

Post autor: pawelek »

Popuścmy na małą chwilę wodzę fantazji i pobawmy się w zmyślanie czegoś co chcielibyśmy zobaczyć  :)
Ja np. widziałem ostatnio młodą dziewczynę w niebieskich dżinsach.
Stała przede mną w aptece i na pupie miała całkiem sporą mokrą plamę, która sięgała aż do lewego uda. A wy, gdzie widzieliście mokrą dziewczynę?  8)
pawelek
Posty: 652
Rejestracja: 21 września 2017, 18:00 - czw

Odp: Widziałem mokrą dziewczynę!

Post autor: pawelek »

Nie wiem czy można udzielać odpowiedzi pod własnym postem?
Jeśli nie to poproszę o karę  :)

Ostatnio byłem u stomatologa i czekając na swoją kolej z bolacym zębem siedziałem w poczekalni czytając jakąś kolorową gazetę.  Nagle usłyszałem krzyki jakiejś kobiety w gabinecie. Mocno się przeraziłem!
Okazało się wkrótce, że dziewczyna miała ekstrakcję ósemki bo podsłyszałem jak lekarz coś mówi,  że rwanie tego zęba zawsze jest nieprzyjemne.
Po kilku minutach kobieta wyszła ze łzami w oczach i stanęła przy okienku rejestracji aby uiścić opłatę za zabieg.
Miała na sobie obcisłą, popielatą sukienkę a na jej tyłeczku dostrzegłem wyraźną plamę! To była zapewne plama siusiu! Zapewne tak ją bolało, że popuściła na fotelu w gabinecie!
Cóż za widok! Zwłaszcza jak wypinała pupę płacąc rejestratorce należność  :)

Może teraz ktoś inny coś zmyśli?  8)
Manowar

Odp: Widziałem mokrą dziewczynę!

Post autor: Manowar »

Jutro jadę na Targi. Z całą pewnością "coś się wydarzy".
pawelek
Posty: 652
Rejestracja: 21 września 2017, 18:00 - czw

Odp: Widziałem mokrą dziewczynę!

Post autor: pawelek »

No to powodzenia, oby jak najwięcej "zdarzeń"  :)
Pawi150
Posty: 12
Rejestracja: 29 września 2017, 15:47 - pt

Odp: Widziałem mokrą dziewczynę!

Post autor: Pawi150 »

To ja cos dodam :p leżałem na łóżku, a obok mnie moja dziewczyna po analnym seksie ze mna, jej majtki z tyłu zaczęły się robić coraz większe :p rano zastalem jeszcze mokrą pościel i ją.
Manowar

Odp: Widziałem mokrą dziewczynę!

Post autor: Manowar »

Międzynarodowe Targi Poznańskie. Ludzi masa. Ogromny pawilon i tylko jedna toaleta dla pań. Stoję sobie w męskiej (na przeciwko), oddając się tej czynności, do której miejsce to zostało powołane. Nagle wpada dziewczyna. Wiek na oko 22 - 25 lat, zapewne studentka zatrudniona jako hostessa. Miała na sobie biały t-shirt z logo jakiejś firmy oraz jasne spodnie z widoczną linią majtek. Nerwowo przestępowała z nogi na nogę. Prawdopodobnie była w damskiej ale tam kolejka. Jak wiadomo pokutuje pogląd, że w męskich kolejek nigdy nie ma. Panna weszła, ale trafiła na szereg facetów przy pisuarach...

Plama na jej spodniach szybko się powiększała, a majtki były coraz bardziej widoczne. Podejrzewam, że nie była w wc przez kilka godzin, pewnie od otwarcia targów. Widok - wspaniały. Chyba co roku będę tu przyjeżdżać ;0
pawelek
Posty: 652
Rejestracja: 21 września 2017, 18:00 - czw

Odp: Widziałem mokrą dziewczynę!

Post autor: pawelek »

Zazdroszczę obu panom tych doświadczeń ☺ ktoś coś jeszcze widział, zobaczył, poczuł? 😛
ODPOWIEDZ