Pytania do administratora

Dział organizacyjny forum. W tym miejscu można zgłaszać problemy z działaniem forum, propozycje dotyczące rozwoju i tym podobne.
pawelek
Posty: 652
Rejestracja: 21 września 2017, 18:00 - czw

Pytania do administratora

Post autor: pawelek »

Nie znalazłem miejsca aby popytać o różne rzeczy, więc  założyłem wątek tutaj. Szefie, jesteś otwarty na nowe tematy, działy, wątki? Bo można by nieco rozszerzyć tematykę. Czasami coś człowiekowi wpadnie do głowy i chciałbym wiedzieć czy nie jesteś jak ten despota i histeryk z diapersa  :D
Awatar użytkownika
old_szmugglarz
Posty: 266
Rejestracja: 29 sierpnia 2016, 20:11 - pn
Lokalizacja: Wawa
Kontakt:

Odp: Pytania do administratora

Post autor: old_szmugglarz »

Pozwoliłem sobie przenieść wątek do odpowiedniego działu :P

Oczywiście, że jestem otwarty na wszelkie propozycje.
Generalnie to forum powstało z myślą o Was, sprowadzając moją skromną osobę głownie do nadzoru nad tym żeby wszystko działało jak należy.
Manowar

Odp: Pytania do administratora

Post autor: Manowar »

Daj Pawłowi wolną rękę - nie będziesz żałował.
pawelek
Posty: 652
Rejestracja: 21 września 2017, 18:00 - czw

Odp: Pytania do administratora

Post autor: pawelek »

Dzięki panowie. Za dobre słowo (szef) i zaufanie (Mano). Fakt, w przypływie weny potrafię rozruszać nawet martwe miejsce. To przede wszystkim kwestia wolnego czasu, nie zawsze można go znaleźć. Ale powoli, bez pośpiechu, razem z Manowarem zapewne podniesiemy liczebność wypowiedzi.
Rozumiem, że to forum z gatunku tych co nie giną w niejasnych okolicznościach?
Bo szczerze, to już tyle razy włożyłem sporo serca i pracy w niektóre strony a później wszystko leciało w kosmos. Ile razy można się sparzyć, prawda?  :P
Awatar użytkownika
old_szmugglarz
Posty: 266
Rejestracja: 29 sierpnia 2016, 20:11 - pn
Lokalizacja: Wawa
Kontakt:

Odp: Pytania do administratora

Post autor: old_szmugglarz »

Mam nadzieję, że to forum z tych co nie zginą w nie do końca jasnych okolicznościach :D
Chyba, że nas siłą zdejmą z sieci, ale wtedy najwyżej się wykupi jakiś serwer w rosji czy gdzieś i tam się wyniesiemy :D


Manowar

Odp: Pytania do administratora

Post autor: Manowar »

[quote author=pawelek link=topic=53.msg236#msg236 date=1506071687]
Bo szczerze, to już tyle razy włożyłem sporo serca i pracy w niektóre strony a później wszystko leciało w kosmos. Ile razy można się sparzyć, prawda?  :P
[/quote]

W kosmos poszedł smoczek.4um no i siusiam.pl. Z innego forum nas wyrzucili, ale to co pisaliśmy chyba nadal tam jest???
pawelek
Posty: 652
Rejestracja: 21 września 2017, 18:00 - czw

Odp: Pytania do administratora

Post autor: pawelek »

Masz na myśli diapersa? Nie wiem, od tamtego czasu nawet nie wpisałem adresu w pasek przeglądarki. I nie mam zamiaru  :)
szmugglarz, jeśli się tu zadomowię i forum będzie działać według naszych oczekiwań to napiszę Ci, że jak będzie składka na drobniaki  odnośnie opłacenia hostingu, to możesz na mnie liczyć.
Skąd taka deklaracja?
Sam zawsze chciałem założyć płatne,  pewne forum, które nie wyparuje z dnia na dzień.
Takie z prawdziwego zdarzenia, gdzie zawsze będzie można się spotkać, pogadać na poziomie.

Niestety, pod względem informatycznym jestem ciemny jak listopadowa noc. Nie umiem tych wszystkich cudów. Dlatego jeśli jest ktoś, kto ma chęci i umiejętności i pojawia się szansa aby powstało fajne miejsce na dłużej, to możesz liczyć na moje wsparcie w przyszłości w kwestiach finansów.
To przecież nie są jakieś wielkie pieniądze a jak to się mówi - "w kupie siła". Mam na myśli wspólnotę  ;D
Awatar użytkownika
old_szmugglarz
Posty: 266
Rejestracja: 29 sierpnia 2016, 20:11 - pn
Lokalizacja: Wawa
Kontakt:

Odp: Pytania do administratora

Post autor: old_szmugglarz »

Bardzo mnie to cieszy.
Sam długo myślałem nad postawieniem forum, takiego którego zaraz nie zhackują czy coś i sporo czasu zajęło mi znalezienie odpowiedniego skryptu.
Niestety, to co mi się podoba i posiada masę dodatkowych, ciekawych opcji jest poza moim zasięgiem finansowym, przynajmniej na razie - zarąbisty skrypt forum jest użyty na Omorashi.org, czy na peefans.com - ale są niestety płatne i dość drogie. Ale może z czasem zrobimy migrację, kto wie.

Na razie nie mam w planach zbierania kasy za serwer i domenę. Nie są to duże koszty więc problemu nie ma :)
mirus90
Posty: 311
Rejestracja: 22 września 2017, 13:22 - pt

Odp: Pytania do administratora

Post autor: mirus90 »

[quote author=szmugglarz link=topic=53.msg237#msg237 date=1506072578]
Chyba, że nas siłą zdejmą z sieci, ale wtedy najwyżej się wykupi jakiś serwer w rosji czy gdzieś i tam się wyniesiemy :D
[/quote]
To powinno od razu stać na jakichś wyspach!!!
Po co się podkładać pod polskie prawo?!
A w Rosji jeszcze gorzej!
pawelek
Posty: 652
Rejestracja: 21 września 2017, 18:00 - czw

Odp: Pytania do administratora

Post autor: pawelek »

Jakie tam podkładanie? To tylko forum. Dyskusje. Zero łamania prawa. Takich for są dziesiątki odnośnie różnych fetyszów. Nie denerwowałbym się ;)
ODPOWIEDZ