Diaper League 2.0

Morfeusz
Posty: 87
Rejestracja: 25 września 2017, 13:44 - pn

Odp: Diaper League 2.0

Post autor: Morfeusz »

Nie oglądam ligi szkockiej, a sama sytuacja w tabeli i aktualna forma obydwu drużyn w ogóle nie rozjaśnia sprawy. Dlatego zagram na Celtic, są bardziej doświadczeni w wygrywaniu. 0:1
pawelek
Posty: 652
Rejestracja: 21 września 2017, 18:00 - czw

Odp: Diaper League 2.0

Post autor: pawelek »

Typ był 1:3. Najwyżej zostanę bez punktów. Celtowie prowadzą w 55 minucie i zapewne wygrają.
Manowar

Odp: Diaper League 2.0

Post autor: Manowar »

Aberdeen doznał pierwszej w tym sezonie porażki a ja zostałem bez punktu. Morfi i Paweł po 1. Wynik to 0:3.
pawelek
Posty: 652
Rejestracja: 21 września 2017, 18:00 - czw

Odp: Diaper League 2.0

Post autor: pawelek »

Dzięki bardzo. Teraz Morfeusz wskazuje meczyk. Jutro w zasadzie same wynalazki, zobaczymy co nam wybierze, byle nie Arabia Saudyjska :)
Manowar

Odp: Diaper League 2.0

Post autor: Manowar »

Jest parę meczów do wyboru. A wracając do Twojego meczu, to spotkanie Lech - Aberdeen odbyło się prawie równo 35 lat temu: 3 listopada 1982 roku. Aberdeen wygrał 1:0 po bramce Bella w 59 minucue. Był to necz rewanżowy w Pucharze Zdobywców Pucharów (w Aberdeen było 2:0 dla Szkotów). W drużynie Kolejorza wystąpił zawodnik, który po latach zostanie jedną z legend Stomilu Olsztyn - Bogusław Oblewski.
pawelek
Posty: 652
Rejestracja: 21 września 2017, 18:00 - czw

Odp: Diaper League 2.0

Post autor: pawelek »

Czyli pamięć mnie nie zawiodła a byłem wtedy dzieciakiem. Na meczu byłem z nieżyjącym już wujkiem i kuzynem. Do dziś pamiętam przygnębiającą atmosferę po porażce.
A Oblewskiego kojarzę z nazwiska.
Dziękuję, że chciało Ci się poświęcić czas na przeglądnięcie kart historii 🙄
Morfeusz
Posty: 87
Rejestracja: 25 września 2017, 13:44 - pn

Odp: Diaper League 2.0

Post autor: Morfeusz »

Miałem dać do typowania mecz z Walii, jednak w porę zauważyłem, że przeskoczyłem o jeden dzień :P W takim razie co innego.

26.10.2017 18:00 Stadion Tsirio, Limassol
[size=12pt]AEL Limassol - Olympiakos Nikozja[/size]

Obydwa zespoły mają tyle samo punktów, bo 10 (choć gospodarze rozegrali jeden mecz mniej) i liga cypryjska jeszcze trochę potrwa, ale ten bezpośredni pojedynek przynajmniej na chwilę zmieni trochę tabelę.

Mój typ: 0:0
Pytanie bonusowe: Czy większość składu gości będą stanowić Cypryjczycy (co najmniej 6)? Tak
Manowar

Odp: Diaper League 2.0

Post autor: Manowar »

Olympiakos na wyjeździe zdobył 4 punkty w 3 meczach więc szału nie ma. Limassol z kolei zdobywa bardzo mało bramek. Ale zaryzykuję. Mój typ 1:0. Bonus: TAK.
pawelek
Posty: 652
Rejestracja: 21 września 2017, 18:00 - czw

Odp: Diaper League 2.0

Post autor: pawelek »

A ja na przekór Wam, koledzy, postawię na gości.
Tak jakoś mam przeczucie, że w końcu padnie więcej niż jeden gol, bo faktycznie bramek strzelają jak na lekarstwo.
Dzisiaj będzie grad goli, aż trzy 😉

Mój typ: 1:2
Bonus: Tak, zagra co najmniej sześciu Cypryjczków w Olympiakosie. Tylko nie wiem czy chodzi o wyjściowy skład. Ale zakładam,  że nie.
Morfeusz
Posty: 87
Rejestracja: 25 września 2017, 13:44 - pn

Odp: Diaper League 2.0

Post autor: Morfeusz »

Tak, chodzi oczywiście o wyjściowy skład. Zapomniałem o tym wspomnieć.
ODPOWIEDZ