Diaper League 2.0

Manowar

Odp: Diaper League 2.0

Post autor: Manowar »

W 81 minucie MalmĂś prowadzi z drużyną z Boras 6:0 co oznacza że Morfeusz i ja zdobywamy po 1 punkcie bo remis jest już niemożliwy...
Manowar

Odp: Diaper League 2.0

Post autor: Manowar »

Brawo Elfsborg Boras... Mecz można przegrać, nawet 6:0, ale strzelić w jednym meczu dwa samobóje...

Morfeusz wybierzesz mecz na jutro?
Morfeusz
Posty: 87
Rejestracja: 25 września 2017, 13:44 - pn

Odp: Diaper League 2.0

Post autor: Morfeusz »

I to w pierwszej połowie :D Gratulacje Manowar.

Jasne, jakoś po północy (jeszcze przed spaniem) zedytuję posta i wrzucę mecz do typowania.
pawelek
Posty: 652
Rejestracja: 21 września 2017, 18:00 - czw

Odp: Diaper League 2.0

Post autor: pawelek »

Czuję się niepocieszony, dwie kolejki i dwie wtopy zaliczyłem, na szczęście nie mam trenera bo musiałbym go zwolnić  ;D

Morfeusz jak będziesz wybierał mecz to nie jakieś niszowe ligi a'la Manowar, który wyskoczył z Allsvenskas niczym Filip z... pieluszki  ;)

Osobiście bym proponował Monaco z Glikiem, które podejmuje FC Porto w Champion League.
Dlaczego?
Bo ten mecz będzie transmitowany w nSport i będę oglądał na żywo i fajnie by było patrzeć "pod swój wynik"  :P
No, ale decyzję zostawiam Tobie. Podporządkuję się.
Morfeusz
Posty: 87
Rejestracja: 25 września 2017, 13:44 - pn

Odp: Diaper League 2.0

Post autor: Morfeusz »

Mogę Cię zapewnić, że wybiorę jakiś mecz Ligi Mistrzów (nie wiem jeszcze który) w tych klimatach. Bez udziału "popularnych" drużyn, bo według mnie to średnia frajda typować np. pojedynek Borussii z Realem :P
Manowar

Odp: Diaper League 2.0

Post autor: Manowar »

[quote author=pawelek link=topic=51.msg341#msg341 date=1506369923]
Czuję się niepocieszony, dwie kolejki i dwie wtopy zaliczyłem, na szczęście nie mam trenera bo musiałbym go zwolnić  ;D

Morfeusz jak będziesz wybierał mecz to nie jakieś niszowe ligi a'la Manowar, który wyskoczył z Allsvenskas niczym Filip z... pieluszki  ;)

Osobiście bym proponował Monaco z Glikiem, które podejmuje FC Porto w Champion League.
Dlaczego?
Bo ten mecz będzie transmitowany w nSport i będę oglądał na żywo i fajnie by było patrzeć "pod swój wynik"  :P
No, ale decyzję zostawiam Tobie. Podporządkuję się.
[/quote]
Wybrałem ligę szwedzką, bo ten mecz wydawał mi się w miarę... Dopiero po czasie zobaczyłem mecz Arsenalu, a zresztą liga angielska już była. Ja też proponuję na jutro Champions League, ale jako się rzekło - decyduje Morfeusz.
Morfeusz
Posty: 87
Rejestracja: 25 września 2017, 13:44 - pn

Odp: Diaper League 2.0

Post autor: Morfeusz »

No to jedziemy :D

26.09.2017 20:45 Vodafone Park, Stambuł
[size=14pt]BeÂşiktaÂş - RB Lipsk[/size]
Typ: 2:0

Mecz zapowiada się bardzo ciekawie. Mocniejszy z sezonu na sezon BeÂşiktaÂş kontra młodzi gniewni z Lipska. Zespół gospodarzy jest oparty na kilku sprawdzonych w futbolu nazwiskach, zaś lwia część zawodników gości urodziła się w latach 90. Stawiam na Turków, gdyż przemawia za nimi wyższa jakość piłkarska jak i to, że grają u siebie. W europejskich pucharach, BeÂşiktaÂş przegrywa u siebie rzadko (ostatnio w marcu 2015), więc to trudny teren.
pawelek
Posty: 652
Rejestracja: 21 września 2017, 18:00 - czw

Odp: Diaper League 2.0

Post autor: pawelek »

Oglądałem Red Bulla w poprzedniej kolejce jak walczyli z Monaco i muszę przyznać,  że młodzież grała bez kompleksów.
Wietrzę małą niespodziankę. Muszę zaryzykować aby zdobyć jakieś punkty  :)
Mój typ to remis. A padną cztery gole.
2-2
Manowar

Odp: Diaper League 2.0

Post autor: Manowar »

Moim zdaniem za Besiktasem przemawia ich stadion i większe doświadczenie w Europie. Dlatego obstawiam wygraną gospodarzy. Biorąc pod uwagę, że wg statystyk w ostatnich 5 meczach Besiktasu padło "więcej niż 2,5 bramki", mój typ - 3:2
pawelek
Posty: 652
Rejestracja: 21 września 2017, 18:00 - czw

Odp: Diaper League 2.0

Post autor: pawelek »

Rozumiem, że meczyk na jutro ja wybieram?
ODPOWIEDZ