Siusianie do łóżka w pościel

Zanim zaczniesz pisać napisz kilka słów o sobie
Tęczowe siusianie

Siusianie do łóżka w pościel

Post autor: Tęczowe siusianie »

Część,
witam Was niezwykle gorąco i jak najserdeczniej.
Mam na imię Andrzej, liczę sobie 60 lat i mieszkam w miejscowości Rybnik, położonej w województwie śląskim.Nie będę ukrywał, że w takiej społeczności a zatem,wśród Was, chciałem znaleźć się od wielu lat.Być może to właśnie tutaj,znajdę osobę o orientacji homoseksualnej / sam bowiem jestem gejem/ i co więcej - która będzie zafascynowana interesującymi mnie klimatami.A ja,Drodzy Użytkownicy,jestem zauroczony siusianiem do łóżka w pościel.Bardzo bym chciał spotkać 18-to,19-to letniego chłopca /najlepiej z Rybnika i okolic, choć niekoniecznie/ z którym,mógłbym sobie swobodnie porozmawiać o siusianiu do łóżka i w pościel a następnie,wspólnie do niego się wysiusiać a potem,przytulić się do siebie i głęboko zasnąć.
Naprawdę.Wierzcie mi - sam wielokrotnie siusialem
i to w dodatku do swojego łóżka,pod kołderkę i na kołderkę/ bo jak siusiam,to posiusiam obie
kołderki/ i po całkowitym wysiusianiu się, poczułem się całkowicie spełniony i zadowolony z faktu, że poszedłem po prostu za głosem swojego serca.I moim zdaniem - właśnie to jest najważniejsze.
Na dzisiaj,na sam początek,to byłoby wszystko.

Składam Wam moc najserdeczniejszych Życzeń - Wszelkiej Pomyślności i Spełnienia Najskrytszych
Marzeń. Andrzej z Rybnika.
Tomek

Re: Siusianie do łóżka w pościel

Post autor: Tomek »

Hej. Tomek z tej strony. Lubię jak ktoś sika na mnie lub w moje usta. Moze być w łóżeczku. Jestem z Zabrza, mobilny. Jeżeli jesteś zainteresowany. Proszę o kontakt.
tęczowe siusianie

Re: Siusianie do łóżka w pościel

Post autor: tęczowe siusianie »

Cześć Tomku,
witam Cię serdecznie i dziękuję za odpowiedź na treść mojej korespondencji.
Zastanawia mnie jedna sprawa.A mianowicie: czy
Tomek, czyli osoba,która odpisała mi na niniejszy list, jest tym samym człowiekiem, który w dniu wczorajszym a zatem w niedzielę, dnia 07 stycznia 2024 roku,godzina 01:46, opublikował informację
o sobie w dziale "Przedstaw się".
Jeżeli w obu przypadkach jesteś to właśnie Ty,Tomku,to pozostając wobec Ciebie z pełnym Szacunkiem, należnym przecież każdemu człowiekowi, zarazem, pragnę Cię uprzejmie poinformować o tym, że tak, jak napisałem wcześniej, jestem zainteresowany nawiązaniem kontaktu tylko i wyłącznie z osobami tej samej płci / wszak jestem gejem / a także, co dla mnie jest również bardzo istotne z chłopcami w wieku 18-tu,19-tu lat.
Co więcej - najlepiej - aby były to osoby zamieszkujące możliwie jak najbliżej miejsca mojego zamieszkania po to, ażeby móc spotykać się jak najczęściej i w perspektywie czasu, zawiązać pomiędzy sobą - trwały związek.
Oczywiście Tomku, powyższe nie zmienia faktu, że życzę Ci z całego serca, znalezienia bratniej duszy i w konsekwencji - urzeczywistnienia Twoich pragnień.
Gorąco Cię Pozdrawiam - Andrzej z Rybnika.
ODPOWIEDZ