Siusianie w łóżku

Forum ogólne
Mokrawa
Posty: 105
Rejestracja: 11 maja 2021, 16:22 - wt
Lokalizacja: Polska

Siusianie w łóżku

Post autor: Mokrawa »

Chciałabym zacząć robić siusiu o łóżka w ubraniu. Co powinnam wiedzieć i jak się za to zabrać?
Lukicz
Posty: 10
Rejestracja: 23 marca 2023, 15:30 - czw

Re: Siusianie w łóżku

Post autor: Lukicz »

Specem nie jestem ;) , jedynie kilka razy spróbowałem z ciekawości, natomiast uważam, że podstawową sprawa do takich zabaw jest zabezpieczenie łóżka bo z upraniem pozostałych rzeczy nie ma najmniejszego problemu. I tutaj opcji jest kilka. Są specjalne wodoszczelne prześcieradła do zabaw z olejkami ale do wettingu nadają się również idealnie. Osobiście stosowałem folię malarską, którą przykryłem łóżko, na to położyłem zwykłe prześcieradło (dla komfortu) i kołdrę/koc (czymkolwiek się przykrywasz). A potem to juz chulaj dusza ;) . Ja chciałem wypróbowac motyw z ręką w misce z wodą podczas snu, żeby sie posikać samoczynnie, ale średnio to wyszło. Może jest to skuteczna metoda, gdy się komuś robi tzw pranka. Tak czy siak życzę udanych eksperymentów i pozdrawiam serdecznie :)
Awatar użytkownika
old_szmugglarz
Posty: 266
Rejestracja: 29 sierpnia 2016, 20:11 - pn
Lokalizacja: Wawa
Kontakt:

Re: Siusianie w łóżku

Post autor: old_szmugglarz »

@Mokrawa wydawało mi się, że Ty doświadczona bardziej w tych sprawach. No, chyba że przyszedł czas na wypróbowanie czegoś zupełnie dla Ciebie nowego.
Poza tym, o czym wspomniał @Lukicz nic mądrego nie wymyślę.
Przede wszystkim dobre zabezpieczenie łóżka, reszta jest zupełnie drugorzędna.
GG: 1324900
Mail: szmugglarz@gmail.com
Moczek94
Posty: 8
Rejestracja: 07 lipca 2023, 21:59 - pt

Re: Siusianie w łóżku

Post autor: Moczek94 »

Lukicz pisze: 10 lipca 2023, 10:11 - pn Specem nie jestem ;) , jedynie kilka razy spróbowałem z ciekawości, natomiast uważam, że podstawową sprawa do takich zabaw jest zabezpieczenie łóżka bo z upraniem pozostałych rzeczy nie ma najmniejszego problemu. I tutaj opcji jest kilka. Są specjalne wodoszczelne prześcieradła do zabaw z olejkami ale do wettingu nadają się również idealnie. Osobiście stosowałem folię malarską, którą przykryłem łóżko, na to położyłem zwykłe prześcieradło (dla komfortu) i kołdrę/koc (czymkolwiek się przykrywasz). A potem to juz chulaj dusza ;) . Ja chciałem wypróbowac motyw z ręką w misce z wodą podczas snu, żeby sie posikać samoczynnie, ale średnio to wyszło. Może jest to skuteczna metoda, gdy się komuś robi tzw pranka. Tak czy siak życzę udanych eksperymentów i pozdrawiam serdecznie :)
Żeby zadziałał ten numer z ręką w wodzie to musiałby ci ktos zrobić jak śpisz. Tak to działało jak oglądałem na YT ;-)
Mokrawa
Posty: 105
Rejestracja: 11 maja 2021, 16:22 - wt
Lokalizacja: Polska

Re: Siusianie w łóżku

Post autor: Mokrawa »

Lukicz pisze: 10 lipca 2023, 10:11 - pn Specem nie jestem ;) , jedynie kilka razy spróbowałem z ciekawości, natomiast uważam, że podstawową sprawa do takich zabaw jest zabezpieczenie łóżka bo z upraniem pozostałych rzeczy nie ma najmniejszego problemu. I tutaj opcji jest kilka. Są specjalne wodoszczelne prześcieradła do zabaw z olejkami ale do wettingu nadają się również idealnie. Osobiście stosowałem folię malarską, którą przykryłem łóżko, na to położyłem zwykłe prześcieradło (dla komfortu) i kołdrę/koc (czymkolwiek się przykrywasz). A potem to juz chulaj dusza ;) . Ja chciałem wypróbowac motyw z ręką w misce z wodą podczas snu, żeby sie posikać samoczynnie, ale średnio to wyszło. Może jest to skuteczna metoda, gdy się komuś robi tzw pranka. Tak czy siak życzę udanych eksperymentów i pozdrawiam serdecznie :)
Zainspirowana Twoim postem postanowiłam spróbować. Zakupiłam te czarne prześcieradło do mokrych zabaw. Na to kładę normalne prześcieradło i koc do przykrycia się. Bardzo fajnie się sprawdza. Dzięki za radę :)
old_szmugglarz pisze: 14 lipca 2023, 22:40 - pt @Mokrawa wydawało mi się, że Ty doświadczona bardziej w tych sprawach. No, chyba że przyszedł czas na wypróbowanie czegoś zupełnie dla Ciebie nowego.
Poza tym, o czym wspomniał @Lukicz nic mądrego nie wymyślę.
Przede wszystkim dobre zabezpieczenie łóżka, reszta jest zupełnie drugorzędna.
Zdarzyło mi się 2 czy tam 3 razy zrobić siusiu w łóżku, ale zazwyczaj do tego używałam jakieś stare ręczniki. A teraz chciałam zająć się tym bardziej regularnie ;)
Lukicz
Posty: 10
Rejestracja: 23 marca 2023, 15:30 - czw

Re: Siusianie w łóżku

Post autor: Lukicz »

Yeaah! ;) Good for You! :D A jakie ciuchy do spania?
Mokrawa
Posty: 105
Rejestracja: 11 maja 2021, 16:22 - wt
Lokalizacja: Polska

Re: Siusianie w łóżku

Post autor: Mokrawa »

Lukicz pisze: 09 sierpnia 2023, 10:44 - śr Yeaah! ;) Good for You! :D A jakie ciuchy do spania?
Do spania tylko piżamka, majteczki i skarpetki ;)
Lukicz
Posty: 10
Rejestracja: 23 marca 2023, 15:30 - czw

Re: Siusianie w łóżku

Post autor: Lukicz »

Mokrawa pisze: 15 sierpnia 2023, 02:27 - wt
Lukicz pisze: 09 sierpnia 2023, 10:44 - śr Yeaah! ;) Good for You! :D A jakie ciuchy do spania?
Do spania tylko piżamka, majteczki i skarpetki ;)
https://i.gifer.com/1rRk.gif
Mokrawa
Posty: 105
Rejestracja: 11 maja 2021, 16:22 - wt
Lokalizacja: Polska

Re: Siusianie w łóżku

Post autor: Mokrawa »

Lukicz pisze: 15 sierpnia 2023, 13:05 - wt
Mokrawa pisze: 15 sierpnia 2023, 02:27 - wt
Lukicz pisze: 09 sierpnia 2023, 10:44 - śr Yeaah! ;) Good for You! :D A jakie ciuchy do spania?
Do spania tylko piżamka, majteczki i skarpetki ;)
https://i.gifer.com/1rRk.gif
Czasem lubię się pobawić i ubrać pod piżamkę bawełniane rajstopki albo cienkie legginsy.
Lukicz
Posty: 10
Rejestracja: 23 marca 2023, 15:30 - czw

Re: Siusianie w łóżku

Post autor: Lukicz »

Mokrawa pisze: 24 sierpnia 2023, 03:03 - czw
Lukicz pisze: 15 sierpnia 2023, 13:05 - wt
Mokrawa pisze: 15 sierpnia 2023, 02:27 - wt

Do spania tylko piżamka, majteczki i skarpetki ;)
https://i.gifer.com/1rRk.gif
Czasem lubię się pobawić i ubrać pod piżamkę bawełniane rajstopki albo cienkie legginsy.
Mmmm, "miód na moje uszy" ;););) Podejrzewam, że nikt nie miałby nic przeciwko, gdybyś czasem wrzuciła jakąś fotorelację z takowej zabawy. Pozdrawiam serdecznie! :)
ODPOWIEDZ