Kąpiel w ubraniu - irl

Etty
Posty: 7
Rejestracja: 10 grudnia 2023, 17:12 - ndz

Re: Kąpiel w ubraniu - irl

Post autor: Etty »

A załapałeś się na filmiku z tego roku?😉Wogóle tam tak można wbić na tą kąpielową imprezę?
Water #7

Re: Kąpiel w ubraniu - irl

Post autor: Water #7 »

Niestety nie byłem ale za rok jadę :) tak można tam wbić wszyscy mogą :) to co chętni wystąpić w tym filmiku? ;)
djparalaxer

Re: Kąpiel w ubraniu

Post autor: djparalaxer »

Water #7 pisze: 23 kwietnia 2023, 15:35 - ndz No byłem i za rok też wpadaj djparalaxer bo fajnie było :)
Water7 przecież pisałeś, że byłeś w zeszłym roku?
To byłeś kiedyś czy nie?
Tobiasz a ty kiedyś byłeś na tym Lanym Poniedziałku w Gospodzie?

Chciałbym zasięgnąć informacji co i jak, bo ja czegoś nie rozumiem??? Zajeżdżamy, wchodzimy z ulicy na imprezę jak gdyby nigdy nic, siadamy za stoły, jemy i pijemy na bezczelnego??
Impreza wygląda na zamkniętą i osoby na niektórych filmikach się powtarzają, nie trzeba się wcześniej zapisać? Na stronie nie ma żadnych ograniczeń, wszystko nieaktualne.

Najlepiej to jak byśmy się zebrali na parkingu i razem weszli.
Tobiasz

Re: Kąpiel w ubraniu - irl

Post autor: Tobiasz »

Ja nigdy nie byłem,I nie wiem czy będę, choćby przez fakt nagrywania wszystkiego i wrzucania do sieci. Poza tym,teraz lany poniedziałek wypada 1 kwietnia,prawdopodobnie będzie padał śnieg.. :| Wszystko wskazuje na to,że można przyjechać do knajpy, A później zaszaleć. Dla mnie,gdyby jakieś dziewczyny deklarowały chęć, to pewnie bym tego nie ominął...
Water #7

Re: Kąpiel w ubraniu - irl

Post autor: Water #7 »

Impreza jest dla wszytskich można zjeść coś wypić pewnie za to się płaci za jedzenie ale na lany poniedziałek też można wbić bo pisałem z nimi i można :D no dużo jest tam pracowników też którzy się w to bawią :) Jak ktoś nie przyjechać to trudno nikogo nie zmuszam kto chce to wpadnie kto nie to nie :) Tobiasz może nie będzie śniegu skąd ta pewność trzeba być optymistą :) więc jak ktoś chętny to wpadajcie jak nie chcecie to nie ok? :D
Tobiasz

Re: Kąpiel w ubraniu - irl

Post autor: Tobiasz »

Djparalaxer, mi podoba się filmik z 16-stego roku. Na samym początku wrzucają tam fajną dziewczynę która szczególnie się nibroni.Nawet jest świetnie ubrana, jak znalazł do kąpieli..Szkoda,że nie ma jej w kolejnych odcinkach..
djparalaxer

Re: Kąpiel w ubraniu - irl

Post autor: djparalaxer »

Tobiasz, obejrzałem 😜 Fajna ta czarnulka. Bym powiedział, że nawet jest zachwycona, że zaraz będzie moczyć się w ciuchach i butach w jeziorku 😋 A może to jedna z naszych forumowiczek?

U mnie też większość czynników przemawia na nie: wczesna wiosna, zimno na dworze, zimna woda w jeziorku, 300 km. jazdy w jedną stronę i może z pół godziny zabawy.

Wolałbym, żeby takie chlupanie wyszło spontanicznie, np. podczas wakacyjnego wyjazdu.
Tobiasz

Re: Kąpiel w ubraniu - irl

Post autor: Tobiasz »

Djparalaxer, właśnie w tym rzecz. Poza tym,nie ma pewności że się coś fajnego zadzieje,a szczególnie jeśli ktoś ma 300 km. Trzeba by wszystko zaplanować wcześniej. Tu na forum nie ma dziewczyn, więc szansę marne na spotkanie tej laski.
Water #7

Re: Kąpiel w ubraniu - irl

Post autor: Water #7 »

Nie zmuszam jak nie chcecie potem będziecie najwyżej żałować :) wasza strarta chyba że proponujecie lepszą impreze latem w waszych rejonach to napiszcie to się zgadamy ;)
Gość

Re: Kąpiel w ubraniu - irl

Post autor: Gość »

umawiacie sie tak od 37 stron i nic z tego nie wyszlo wiec wszystko to pewnie czcze gadanie, ja bym temat zamknął bo nic sensownego nie wnosi a tylko zapycha baze danych
ODPOWIEDZ