Kąpiel w ubraniu - irl

henryk5604
Posty: 47
Rejestracja: 04 kwietnia 2019, 22:48 - czw

Re: Kąpiel w ubraniu - irl

Post autor: henryk5604 »

Henryk H5604 na YT
Water #7

Re: Kąpiel w ubraniu - irl

Post autor: Water #7 »

Łodziska są w województwie mazowieckim okolice Ostrołęki odbywa się tam lany poniedziałek co rok jak jest pogoda w następnym roku przypada 1 kwietnia wszyscy tam mogą wpaść wpadasz też Dave Hornitz? :D
dj paralaxer

Re: Kąpiel w ubraniu - irl

Post autor: dj paralaxer »

Wiki pisze: 27 sierpnia 2023, 20:00 - ndz I będzie tak jak w tym roku że nie wpadniecie a to już trzeba planować chłopaki :)
A co tu planować? Trzeba się fajnie ubrać, wsiąść do pociągu i przyjechać. Tylko na zmianę warto wziąć jakieś stare dresy, żeby za długo nie chodzić w tych mokrych ciuchach.
djparalaxer

Re: Kąpiel w ubraniu - irl

Post autor: djparalaxer »

Tak, na jednym zdjęciu z Piana Party jestem. Ale widzę, że nie ma tu zdjęć więc się nie wychylam i nie wstawiam.

Co do Gospody - czy jest możliwość żeby tam przenocować? i czy trzeba robić jakiąś rezerwację? Czy tak prosto z ulicy można wbić na imprezę?

Pozostaje jeszcze pytanie jak wytłumaczyć rodzinie, że w przyszłym roku nie będzie mnie na Wielkanoc w domu? Macie jakieś pomysły?
Water #7

Re: Kąpiel w ubraniu - irl

Post autor: Water #7 »

djparalaxer to tylko jeden dzień zrozumieją co do noclegu to nie wiem czy jest tam no coś na przebranie wziąć i można tam przyjść prosto z ulicy każdy tam może wbić więc śmiało tam wpadajcie czy jeszcze jakieś pytania śmiało pytać? :D :D
marcin.cichy
Posty: 26
Rejestracja: 26 września 2022, 23:05 - pn

Re: Kąpiel w ubraniu - irl

Post autor: marcin.cichy »

Właśnie widziałem ten filmik z gospody. Wygląda na to, że spoczko było. A ja odpuściłem bo myślałem, ze nic nie będzie
marcin.cichy
Posty: 26
Rejestracja: 26 września 2022, 23:05 - pn

Re: Kąpiel w ubraniu - irl

Post autor: marcin.cichy »

Wiki pisze: 22 sierpnia 2023, 19:55 - wt U mnie było pare kąpieli w sukienkach leginsach itp. ale widze że tu panów już mało jest szkoda ale za rok też mogę wbić na Gospodę z wami :D
Jak mało? Pewnie kilku chętnych się znajdzie. Ja na pewno :)
Water #7

Re: Kąpiel w ubraniu - irl

Post autor: Water #7 »

To bliżej terminu się zgadamy panowie i panie i pojedziemy będzie super a chcecie się załapać na ten filmik co oni nagrywają? :D
Tobiasz

Re: Kąpiel w ubraniu - irl

Post autor: Tobiasz »

Witam wszystkich. Water,a jest jakaś możliwość żeby się na filmik nie załapać..?
Water #7

Re: Kąpiel w ubraniu - irl

Post autor: Water #7 »

Jest możliwość jak nie chcesz być na filmiku to nie :D a wy nie chcecie? przynajmniej pamiątka będzie :D nie mówcie że się boicie być na filmiku? ;)
ODPOWIEDZ