Kąpiel w ubraniu - irl

Tobiasz

Re: Kąpiel w ubraniu - irl

Post autor: Tobiasz »

Przecież Water był...Wpadnijcie na grupę na fb. Kąpiel w ubraniu. No chyba że tam jesteście.
Wiki

Re: Kąpiel w ubraniu - irl

Post autor: Wiki »

Tobiasz co to jest za grupa? Tam dodajecie jakieś zdjęcia filmy? ;)
Tobiasz

Re: Kąpiel w ubraniu - irl

Post autor: Tobiasz »

No tak jak napisałem..Kąpiel w ubraniu,tak się nazywa ta grupa.Wrzucane są tam zdj.filmy, może nie własne ale z netu..Zapraszam..
Wiki

Re: Kąpiel w ubraniu - irl

Post autor: Wiki »

Tobiasz a ty tam jesteś? i z tego co słyszałam to tylko zdjęcia kobiet dodają to trchę słabo że panów nie i że zdjęcia z neta jakby członkowie nie mogli robić swoich zdjęć i filmów? Pewnie wszyscy się boją? :roll: Dziwna ta grupa ty tam jesteś Tobi? ;)
Tobiasz

Re: Kąpiel w ubraniu - irl

Post autor: Tobiasz »

Czemu nie chcesz się dołączyć? Do grupy..
Wiki

Re: Kąpiel w ubraniu - irl

Post autor: Wiki »

Ale co tam jest na tej grupie same zdjęcia mktych kobiet a facetów nie ma? i zdjęcia kobiet z interentu myślałam że członkowie tej grupy będą dodawać zdjęcia i filmy? A po za tym czemu ciebie tam nie ma Tobi? :)
Water #7

Re: Kąpiel w ubraniu - irl

Post autor: Water #7 »

I się skończyła grupa :( szkoda było tyle ludzi tu a teraz nie ma już nikogo :( eh co zrobić :(
Dave Hornitz
Posty: 8
Rejestracja: 06 października 2023, 12:45 - pt
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Kąpiel w ubraniu - irl

Post autor: Dave Hornitz »

A ja właśnie dołączyłem, mam swojego Yt z kilkoma filmikami jak się taplam w butach
@PuddleDave jak kogoś ciekawi- zapraszam
Water #7

Re: Kąpiel w ubraniu - irl

Post autor: Water #7 »

Dave Hornitz a nagrasz więcej filmików na yt? Może w białych butach niebieskie jeansy? I z jakich okolic jesteś? I wpadasz na Lany Poniedziałek do Łodzisk?
Dave Hornitz
Posty: 8
Rejestracja: 06 października 2023, 12:45 - pt
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Kąpiel w ubraniu - irl

Post autor: Dave Hornitz »

Water #7 pisze: 15 października 2023, 17:50 - ndz Dave Hornitz a nagrasz więcej filmików na yt? Może w białych butach niebieskie jeansy? I z jakich okolic jesteś? I wpadasz na Lany Poniedziałek do Łodzisk?
Jestem z najbliższych okolic Poznania, a gdzie te Łodziska są? Co do Yt, ponagrywam jak znajdę czas i dobrą pogodę, teraz trochę zimno ;)
ODPOWIEDZ