Kąpiel w ubraniu - irl

djparalaxer

Re: Kąpiel w ubraniu - irl

Post autor: djparalaxer »

15 lipca - piana party w Narragnset Łódź.
Ja będę obowiązkowo. Wbijajcie.
Water #7

Re: Kąpiel w ubraniu - irl

Post autor: Water #7 »

Piana to nie to samo co woda :) Ktoś jedzie na to? czy może leci ktoś nad jeziorko?
Water #7

Re: Kąpiel w ubraniu - irl

Post autor: Water #7 »

Ej a po za tym ktoś z was nagrywa filmiki na youtube o kąpieli w ubraniach?
djparalaxer

Re: Kąpiel w ubraniu - irl

Post autor: djparalaxer »

Ja filmików nie nagrywam. Wolę rejestrować wspomnienia w umyśle.
djparalaxer

Re: Kąpiel w ubraniu - irl

Post autor: djparalaxer »

Żałujcie, że nie przyjechaliście na tą pianę party 😜Zapewniam Was piana moczy tak samo jak woda, tylko proces jest wolniejszy. Miejscami wysokość piany sięgała do 2,5 metra i pompowana była z armatek przez ponad 4 godziny. Potem zamieniła się w wodę i mieliśmy wetlook party 😁 Dodatkowo nie trzeba było chodzić do WC tylko bez rozpinania spodni wysiusiać się w pianie 😋 Dziewczyny też dopisały, było w kogo wmasować piankę. To najlepsze publiczne moczenie na jakim do tej pory byłem. W sierpniu też jadę.!!!
Lukicz
Posty: 10
Rejestracja: 23 marca 2023, 15:30 - czw

Re: Kąpiel w ubraniu - irl

Post autor: Lukicz »

Kurcze szukałem takiej imprezy gdzies w lubelskim, ale niestety jak na lekarstwo. Do Łodzi specjalnie nie chce mi sie jechać.. a kojarzysz czy może gdzies w okolicach Warszawy może takie impry się odbywają?
Water #7

Re: Kąpiel w ubraniu - irl

Post autor: Water #7 »

djparalaxer co miałeś ubrane nas sobie? a w sierpniu kiedy i daj namiary na to?
djparalaxer

Re: Kąpiel w ubraniu - irl

Post autor: djparalaxer »

Wiem, że w Energy 2000 jest też piana party, ale to chyba jeszcze dalej niż Łódź.
W sobotę było 35 st. w cienu więc byłem na letniaka. Miałem białe tenisówki i skarpetki w których już po 15 min zaczęło chlupać.
Następnym razem biorę długie dżinsy, bluzę z kapturem i bardziej napełniam pęcherz.
Water #7

Re: Kąpiel w ubraniu - irl

Post autor: Water #7 »

Świetny pomysł djparalaxer najlepiej w jeansach i bluzy i buty to trzeba się tam spotkać :)
djparalaxer

Re: Kąpiel w ubraniu - irl

Post autor: djparalaxer »

W sierpniu piana będzie 2 razy 05 i 26.
Club Narraganset Łódź. Przyjany LGBT, a więc cudaków nie brakuje, ale wszyscy grzeczni.

W lany poniedziałek przyjadę do Was do Gospody pod Jemiołami, myślę że też będzie extra, a tymczasem spotkajmy się na pianie.
ODPOWIEDZ