Kąpiel w ubraniu - irl

Tobiasz

Re: Kąpiel w ubraniu - irl

Post autor: Tobiasz »

Czy to oznacza że poza kamerą działo się dużo więcej..?
Water #7

Re: Kąpiel w ubraniu - irl

Post autor: Water #7 »

Tobiasz musisz wpaść jak taki ciekawy jesteś więcej akcji jest po za kamerą więc bliżej terminu się zgadamy :D
Lukas0

Re: Kąpiel w ubraniu - irl

Post autor: Lukas0 »

Ciekawa zabawa :D
Wiki

Re: Kąpiel w ubraniu - irl

Post autor: Wiki »

Hej Lukas witam na stronie :D
Water #7

Re: Kąpiel w ubraniu - irl

Post autor: Water #7 »

Siema robicie jeszcze jakieś kąpiele no na dworze za zimno chyba że ktoś morsuje w ubraniach no ale w domu robicie jakieś kąpiele w ciuchach? pochwalicie się? :)
Etty
Posty: 7
Rejestracja: 10 grudnia 2023, 17:12 - ndz

Re: Kąpiel w ubraniu - irl

Post autor: Etty »

Siema. Mam 28 lat i kąpię się w ubraniu bardzo często. Najbardziej lubię na formalnie w garniturze. Wchodzę wtedy do wanny pełnej wody i piany w spodniach z kantem, marynarce, koszuli na spinki, krawacie, czarnych butach wizytowych, czarnych długich skarpetkach i bokserkach czarnych albo białych.Mega uczucie. Parę razy przed zanurzenie zdarzyło mi się posikać w taki zestaw albo wysmarować pianką do golenia. O dziwo po takiej kąpieli garniak szybko schnie. Niekiedy lubię też kąpać się na sportowo i mam wtedy na sobie bluzę, spodenki, bokserki i koniecznie sneakersy i białe sportowe skarpetki. Chętnie wykąpałbym się z kimś w podobnych strojach.
henryk5604
Posty: 47
Rejestracja: 04 kwietnia 2019, 22:48 - czw

Re: Kąpiel w ubraniu - irl

Post autor: henryk5604 »

a skąd jesteś, ja też lubię podobnie , w wannie pod prysznicem, w czasie deszczu, po kałużach
Etty
Posty: 7
Rejestracja: 10 grudnia 2023, 17:12 - ndz

Re: Kąpiel w ubraniu - irl

Post autor: Etty »

Opolskie, okolice Opola. W plenerze się jeszcze nie kąpałem. Dzisiaj np brałem prysznic w jeansach, t-shirtcie, kurtce, białych bokserkach, butach Nike i białych skarpetkach też Nike, było super.
henryk5604
Posty: 47
Rejestracja: 04 kwietnia 2019, 22:48 - czw

Re: Kąpiel w ubraniu - irl

Post autor: henryk5604 »

Water #7

Re: Kąpiel w ubraniu - irl

Post autor: Water #7 »

Etty siema witaj na grupie :) wpadasz na lany poniedziałek do Gospody do Łodzisk? :)
ODPOWIEDZ