Sikanie na koncertach bądź w klubach

Forum ogólne
Awatar użytkownika
old_szmugglarz
Posty: 266
Rejestracja: 29 sierpnia 2016, 20:11 - pn
Lokalizacja: Wawa
Kontakt:

Sikanie na koncertach bądź w klubach

Post autor: old_szmugglarz »

Przeglądając różne fora czy blogi czasem można się natknąć na opisy różnych przygód dziewczyn na koncertach czy też w klubach, czyli z reguły miejscach gdzie dostęp do kibelka może być nieco utrudniony. Na koncertach wiadomo jak jest. Wielometrowe kolejki do tojków, które wcale nie zachęcają do skorzystania. W klubach różnie z tym bywa, czasem podobnie. Zawsze mnie ciekawiło ile "wypadków" się zdażyło podczas danego koncertu i ile dziewcząt załatwiło swoją potrzebę nawet nie próbując przedostać się z tłumu pod sceną do kibelka. Ciekawiło mnie i nadl ciekawi czy są dziewczęta, które z premedytacją sikają w majtki podczas koncertu zamiast się przejmować takimi bzdetami jak skorzystanie z kibelka.

Do powyższej rozkminy skłonił mnie ten fragment zaczerpnięty z jednego z forum:

Certainly she still comes home from time to time the clubs and concerts she goes to having wet herself in the club or on the way home. I think it’s a bit of a thing with her friends. A group of them turned up one evening after a concert and not only Jessica but two others had wet their pants. Jessica and one girl had long skirts on and their wet panties and tights were invisible but the third had tight trousers on, which were soaked form top to bottom. She was quite distressed., while Jessica and the other girl seemed to think the whole thing was a joke. I do suspect she sometimes does it deliberately. I watched her once standing in the garden. She just stood on the lawn with a far away look on her face, and then looked at her feet and hurried in. This was only last month, when I was staying there. I popped outside and the grass where she had stood was certainly very wet!
Manowar

Odp: Sikanie na koncertach bądź w klubach

Post autor: Manowar »

Ciekawa kwestia. Ja bym to jeszcze rozciągnął na imprezy sportowe. Na przykład mecz piłki nożnej. Założę się że nawet na Narodowym nie ma tylu toalet, żeby wszystkie dziewczyny zdążyły skorzystać w czasie przerwy...
mirus90
Posty: 311
Rejestracja: 22 września 2017, 13:22 - pt

Odp: Sikanie na koncertach bądź w klubach

Post autor: mirus90 »

[quote author=szmugglarz link=topic=9.msg9#msg9 date=1475768224]Zawsze mnie ciekawiło ile "wypadków" się zdażyło podczas danego koncertu i ile dziewcząt załatwiło swoją potrzebę nawet nie próbując przedostać się z tłumu pod sceną do kibelka. Ciekawiło mnie i nadl ciekawi czy są dziewczęta, które z premedytacją sikają w majtki podczas koncertu zamiast się przejmować takimi bzdetami jak skorzystanie z kibelka.
[/quote]Ja.
Ale ja jestem chłopakiem - szukaj dalej. ;]
marekkkk
Posty: 11
Rejestracja: 23 lipca 2017, 17:33 - ndz

Odp: Sikanie na koncertach bądź w klubach

Post autor: marekkkk »

Jak nie do toalety, to raczej pojda w krzaki, nie beda robic pod siebie.
mirus90
Posty: 311
Rejestracja: 22 września 2017, 13:22 - pt

Odp: Sikanie na koncertach bądź w klubach

Post autor: mirus90 »

Jak się mają wypchać z tłumu pod sceną i stracić na całą akcję pół koncertu, a potem nie móc wrócić już na to miejsce... To już lepiej po nogach. I tak mało kto się skapnie.
Awatar użytkownika
old_szmugglarz
Posty: 266
Rejestracja: 29 sierpnia 2016, 20:11 - pn
Lokalizacja: Wawa
Kontakt:

Odp: Sikanie na koncertach bądź w klubach

Post autor: old_szmugglarz »

[quote author=marekkkk link=topic=9.msg508#msg508 date=1506535424]
Jak nie do toalety, to raczej pojda w krzaki, nie beda robic pod siebie.
[/quote]
Czy aby na pewno?
Weźmy taki Woodstock i koncert jakiejś znanej kapeli na dużej scenie? Przecież tam bywa taki ścisk w tłumie, że nawet nie ma sznasy na wyjście stamtąd. A jeśli już się to uda to o powrocie można zapomnieć. Do tego dochodzą oczywiście procenty i browarek po którym chce się lać na potęgę.
Nie uwierzę w to, że wszystkie laski za potrzebą lecą do kibelków, które są oddalone od sceny albo w krzaki. No po prostu nie wierzę.
pawelek
Posty: 652
Rejestracja: 21 września 2017, 18:00 - czw

Odp: Sikanie na koncertach bądź w klubach

Post autor: pawelek »

Również nie wierzę, aczkolwiek sama (nie)wiara niewiele wnosi, chciałoby się zobaczyć na własne oczy. Nigdy jednak nie byłem na Woodstock i... raczej się nie wybieram, pozostanę przy fantazjach niewierzących ;)
mirus90
Posty: 311
Rejestracja: 22 września 2017, 13:22 - pt

Odp: Sikanie na koncertach bądź w klubach

Post autor: mirus90 »

[quote author=szmugglarz link=topic=9.msg1573#msg1573 date=1508775845]
Weźmy taki Woodstock i koncert jakiejś znanej kapeli na dużej scenie? Przecież tam bywa taki ścisk w tłumie, że nawet nie ma sznasy na wyjście stamtąd. A jeśli już się to uda to o powrocie można zapomnieć.
[/quote]
Akurat na dużej było całkiem dobre dojście pod scenę, bokami. ;]
I tak nie widziałem nikogo posikanego, poza mną, a rozglądałem się...
Manowar

Odp: Sikanie na koncertach bądź w klubach

Post autor: Manowar »

Mirus90 - i jak udał się koncert w DryNightach?
mirus90
Posty: 311
Rejestracja: 22 września 2017, 13:22 - pt

Odp: Sikanie na koncertach bądź w klubach

Post autor: mirus90 »

Jeśli Ci chodzi o ten sobotni, to sobota jest jutro ;]
ODPOWIEDZ