To ja

Zanim zaczniesz pisać napisz kilka słów o sobie
Oni-chan
Posty: 12
Rejestracja: 18 listopada 2017, 12:06 - sob

To ja

Post autor: Oni-chan »

Halo halo, dzień dobry. To ja, Kacper mam na imię, wolę o sobie wiele nie mówić, bo mam manię anonimowości. Zawsze jak cokolwiek robię, to mam wrażenie, że ktoś mnie widzi albo mnie nakryje. Ale historyjek trochę swoich niedługo poopowiadam. :D
pawelek
Posty: 652
Rejestracja: 21 września 2017, 18:00 - czw

Odp: To ja

Post autor: pawelek »

Cześć, Kacper. Witaj na forum.  Opowiadaj i nie przesadzaj z nadmiarem anonimowości, aż tak źle nie jest. Tutaj co najwyżej widzimy Twój nick i nic poza tym. Postaraj się rozruszać forum i daj innym przykład, że wystarczy chcieć.  Napisz tylko ile masz lat i co w ogóle Cię pasjonuje w naszych klimatach.
Manowar

Odp: To ja

Post autor: Manowar »

Witamy nowego użytkownika. Tak jak pisał Paweł - tu jesteśmy bardzo anonimowi. Pisz pisz i jeszcze raz pisz. Nikt Cię nie nakryje.
Oni-chan
Posty: 12
Rejestracja: 18 listopada 2017, 12:06 - sob

Odp: To ja

Post autor: Oni-chan »

Cześć Manowar, widuje cie często na omorashi.org, zastanawiam się co się stało że stroną abdl24.fora24.pl, często tam czytałem różne rzeczy ale strona od dłuższego czasu nie żyje.
mirus90
Posty: 311
Rejestracja: 22 września 2017, 13:22 - pt

Odp: To ja

Post autor: mirus90 »

Cześć ;]
pawelek
Posty: 652
Rejestracja: 21 września 2017, 18:00 - czw

Odp: To ja

Post autor: pawelek »

[quote author=Oni-chan link=topic=157.msg1796#msg1796 date=1511037487]
zastanawiam się co się stało że stroną abdl24.fora24.pl, często tam czytałem różne rzeczy ale strona od dłuższego czasu nie żyje.
[/quote]

Stworzyłem Fabrykę Opowiadań z myślą o pisaniu wyłącznie historii o tematyce ABDL i PP, lecz zainteresowanie było więcej niż znikome i w związku z tym - zaprzestaliśmy z Manowarem twórczości.
Jak każde tego typu miejsce, umarło śmiercią naturalną ze względu na brak komentarzy i zainteresowania.
Skoro często czytałeś, to szkoda, że nie zostawiałeś po sobie śladu.
Manowar

Odp: To ja

Post autor: Manowar »

Dokładnie tak. A skoro wchodzisz na omorashi.org to może Cię zainteresuje, że będę tu publokował tłumaczenia opowiadań jednej z pisarek. Szczegóły w dziale z opkami (dziś lub jutro).
Oni-chan
Posty: 12
Rejestracja: 18 listopada 2017, 12:06 - sob

Odp: To ja

Post autor: Oni-chan »

W sumie to mi bez różnicy, angielskim płynnie się posługuje.
Awatar użytkownika
old_szmugglarz
Posty: 266
Rejestracja: 29 sierpnia 2016, 20:11 - pn
Lokalizacja: Wawa
Kontakt:

Odp: To ja

Post autor: old_szmugglarz »

Witaj Kacper na forum :) Mam nadzieję, że miło będziesz tu spędzał czas.
kamilka
Posty: 227
Rejestracja: 27 września 2017, 14:10 - śr

Odp: To ja

Post autor: kamilka »

Hop hop Kacper, a ile masz lat? Jesteś mały czy duży już?
ODPOWIEDZ