Najciekawsze i najdziwniejsze miejsca, w których sikaliście

Ogólne pytania na tematy związane z sikaniem
Ciekawy

Re: Najciekawsze i najdziwniejsze miejsca, w których sikaliście

Post autor: Ciekawy »

Kasia i jak było? Przydażyła się jakaś ciekawa historia?
dirtymind
Posty: 8
Rejestracja: 19 grudnia 2020, 05:29 - sob

Re: Najciekawsze i najdziwniejsze miejsca, w których sikaliście

Post autor: dirtymind »

1. Kilka razy w windzie, kiedy mieszkałem na wynajętych mieszkaniach i nie byłem rozpoznawany przez sąsiadów.
2. W pociągu regionalnym. Siedziałem w wagonie bezprzedziiałowym, Obok mnie i naprzeciwko nikogo nie było, chcoć w samycm wagonie było pewnie z 15-20 osób. Zlałem się w spodnie prosto na siedzenie, kiedy przestało wchłaniać przesiadłem się na siedzenie obok i wysikałem się do końca, a tamto siedzenie przykryłem jakąś torbą reklamówką, Zrobiło mi się gorąco, kiedy przyszła bardzo miła konduktorka, z którą uciąłem krótką rozmowę i która na szczęście w ogóle się nie zorientowała, że gada z kolesiem, który zlał się pod siebie.
3. W nocnym autobusie w spdonie wracając do domu po alkoholowych imprezach - wielokrotnie
4. W łózku hotelowym. To temat na dłuższą opowieść. Również po mocno zakrapianej imprezie, obudziłem się nad ranem i nie chciało mi się wstawać do kibla i jakoś nie pomyśłałem o konsekwencjach. Oprócz siku zrobiłem też dużą kupę w majtki, w których spałem. I w takim stanie jeszcze trochę pospałem. Potem kiedy już trochę wytrzeźwiałem miałem grubą akcję, żeby zatrzeć ślady
5. Na koncercie pelenerowym - w ciemne spodnie
gg: 4394242, email: dirtymind@gazeta.pl
ODPOWIEDZ