Podziękowania i Życzenia

Zanim zaczniesz pisać napisz kilka słów o sobie
Tęczowe siusianie

Podziękowania i Życzenia

Post autor: Tęczowe siusianie »

Dobry wieczór,
witam wszystkich niezwykle gorąco i jak najserdeczniej.
Przede wszystkim, pragnę równie gorąco i jak najserdeczniej Podziękować Administracji portalu "Mokra Zabawa",za przyjęcie mojej skromnej osoby do grona jego Użytkowniczek i Użytkowników.Jestem naprawdę bardzo zadowolony z tego faktu.Mam nadzieję, że dzięki temu,dane mi będzie poznać bratnią, siusiającą podobnie jak i ja,do łóżka i w pościel - osobę.Na zakończenie,mam jedno pytanie do Administracji.Otóż, uprzejmie proszę o odpowiedź
czy: w celu ułatwienia w nawiązywaniu kontaktu z innymi Użytkownikami portalu "Mokra Zabawa", można bezpłatnie podawać adres swojej poczty e-mail pod treścią swoich komentarzy ?
Raz jeszcze,uprzejmie proszę Administratora o odpowiedź na powyższe pytanie.

Kończąc z okazji,zbliżającego się Nowego,2024 Roku, pragnę złożyć zarówno,Administracji portalu internetowego "Mokra Zabawa",a także, wszystkim jego Użytkowniczkom i Użytkownikom,moje najserdeczniejsze Życzenia - jak najwięcej Zdrowia, Spełnienia Najskrytszych Marzeń a także wszystkiego,co Najlepsze i Najpiękniejsze.

Pozdrawiam Was ślicznie - Andrzej z Rybnika.
Awatar użytkownika
old_szmugglarz
Posty: 266
Rejestracja: 29 sierpnia 2016, 20:11 - pn
Lokalizacja: Wawa
Kontakt:

Re: Podziękowania i Życzenia

Post autor: old_szmugglarz »

Witaj na forum 😀
Generalnie o ile treść nie będzie naruszać regulaminu to w stopce możesz sobie umieszczać co tam sobie chcesz 😉
GG: 1324900
Mail: szmugglarz@gmail.com
Tęczowe siusianie

Re: Podziękowania i Życzenia

Post autor: Tęczowe siusianie »

Witam gorąco i jak najserdeczniej,
ślicznie dziękuję za udzielenie mi odpowiedzi.
Pozdrawiam zarówno Administratora, jak również
grono jego Współpracowniczek i Współpracowników oraz życzę - Wszelkiej Pomyślności w codziennym życiu.
Andrzej z Rybnika.


Ostatnio przesunięty w górę 03 lutego 2024, 00:48 - sob przez: Anonymous.
ODPOWIEDZ