Pampersy i sikanie

Forum ogólne
Miki123
Posty: 12
Rejestracja: 06 listopada 2023, 23:19 - pn

Pampersy i sikanie

Post autor: Miki123 »

Cześć czy są jeszcze osoby na tym forum co lubią nosić pampersy i w nie sikać jak tak to dajcie znać również szukam osób co lubią sikać w spodnie lub łóżko
Tęczowe siusianie

Re: Pampersy i sikanie

Post autor: Tęczowe siusianie »

Witam Cię Serdecznie,
nie ukrywam,że bardzo cieszę się z faktu, iż tak szybko znalazła się na Forum osoba, która podobnie jak i ja,lubi siusiać do łóżka.To jest przepiękne.
Gorąco Cię Pozdrawiam i zapraszam do kontaktu.
Miki123
Posty: 12
Rejestracja: 06 listopada 2023, 23:19 - pn

Re: Pampersy i sikanie

Post autor: Miki123 »

Masz jakieś historie z pampersami albo jakich ty używasz ?
Tęczowe siusianie

Re: Pampersy i sikanie

Post autor: Tęczowe siusianie »

Cześć Miki 123,
przede wszystkim, dziękuję Ci za odpowiedź.Drogi
Miki123 - naprawdę bardzo mi przykro, ale nie mam żadnych doświadczeń z siusianiem w pampersy.Ale wierz mi : że życzę Ci z całego serca, abyś znalazł na Forum człowieka z Twoimi upodobaniami.
Z drugiej jednak strony piszesz, że poszukujesz także takich osób "co lubią sikać w spodnie lub łóżko".I właśnie dlatego z prawdziwą przyjemnością
postanowiłem odpisać na Twoje ogłoszenie ponieważ,ja niezwykle lubię sikać do łóżka w pościel . Mówiąc w największym skrócie,moja przygoda związana z sikaniem do łóżka w pościel, rozpoczęła się gdy miałem 13 -cie lat i trwa do dzisiaj.A co najważniejsze - jestem z tego powodu bardzo zadowolony.Tym niemniej, jest mi bardzo smutno, ponieważ jestem w życiu kompletnie sam.Takze dzisiaj w Wigilijny wieczór i okres Świąt Bożego Narodzenia.Z tym większą więc satysfakcją, postanowiłem do Ciebie napisać.Na dzisiaj będę już kończył.I oczywiście Miki 123 jeśli chcesz,to napisz do mnie.Np.o tym,czy masz jakieś doświadczenia z
siusianiem do łóżka w pościel.Kiedy się zaczęło i jak
to u Ciebie przebiega lub przebiegało.
Kończąc,składam Ci serdeczne życzenia Zdrowych i
Spokojnych Świąt Bożego Narodzenia,a także,jak najwięcej Zdrowia, Szczęścia i Spełnienia
Najskrytszych Marzeń w nadchodzącym Nowym Roku -2024.
Pozdrawiam Cię ślicznie - Andrzej.


Ostatnio przesunięty w górę 08 stycznia 2024, 15:24 - pn przez: Anonymous.
ODPOWIEDZ