Kąpiel w ubraniu

Water #7

Re: Kąpiel w ubraniu

Post autor: Water #7 »

a czy ktoś z was widział strony : Wet Live lubb Wetlooker?
Hunter44
Posty: 17
Rejestracja: 06 sierpnia 2022, 00:22 - sob

Re: Kąpiel w ubraniu

Post autor: Hunter44 »

Jeśli chodzi o mnie widziałem te strony, najczęściej wchodzę na https://topwam.com/ zakładka Streaming wideo. Polecam!!!
Water #7

Re: Kąpiel w ubraniu

Post autor: Water #7 »

Może w Polsce też powinnismy zostać takimi modelami i zrobić taką stronę i dodawać filmy i zdjęcia?
Hunter44
Posty: 17
Rejestracja: 06 sierpnia 2022, 00:22 - sob

Re: Kąpiel w ubraniu

Post autor: Hunter44 »

Na taki pomysł bym nie wpadł hmmm. :roll:
Mokrawa
Posty: 105
Rejestracja: 11 maja 2021, 16:22 - wt
Lokalizacja: Polska

Re: Kąpiel w ubraniu

Post autor: Mokrawa »

Wetlive jest w Polsce nagrywany (a przynajmniej Anastasia), bo to ukrainska stronka.
Water #7

Re: Kąpiel w ubraniu

Post autor: Water #7 »

No ale Polacy też by mogli nagrywać takie coś czemu nikt nie chce
Water #7

Re: Kąpiel w ubraniu

Post autor: Water #7 »

Ktoś widział ,,Scouting Alblasserdam'' ?
Water #7

Re: Kąpiel w ubraniu

Post autor: Water #7 »

Mam pytanie czy ktoś ma lub kupi filmiki: WetLive guys trailer 15: Wet Ruslan Takes Shampoo on His Head! i WetLive guys trailer 1: Ruslan Loves to Splash in the Water Dressed! ?
Agnieszka
Posty: 40
Rejestracja: 02 grudnia 2021, 09:29 - czw

Re: Kąpiel w ubraniu

Post autor: Agnieszka »

old_szmugglarz pisze: 12 września 2022, 19:45 - pn Możesz rozwinąć jak straszyłaś młodszą siostrę?
Już na wstępie powiem, że sikania nie było, moczenia w wodzie też niewiele bo to jeszcze były czasy jak się tym właściwie nie bawiłam. ;)
Jako, ze byłam wyraźnie starsza i tym samym "potężniejsza" i nosiłam wszystko w większym rozmiarze to najczęściej jak zostawałyśmy same w domu to przebierałam się w jakieś jej ubranie z reguły to które w ostatnim czasie lubiła a następnie straszyłam ją, że je podrę na sobie. Wiadomo, że to nigdy nie nastąpiło bo i tak by się wydało przed rodzicami i byłaby kara ale na młodszą siostrę to działało i ona faktycznie brała to na serio. ;)
Ale raz na wyjeździe w górach wrzuciłam ją w ubraniu do basenu, później w ramach kary sama też musiałam w ubraniu do basenu wejść. ;)
Raz też miałam ją umyć ale, że nie chciała współpracować to wpakowałam ją w ubraniu do wanny prawie pełnej wody. Ostatecznie się dogadałyśmy i nigdy to nie wyszło bo ubrania poszły od razu do prania.
Mokrawa pisze: 18 września 2022, 00:21 - ndz Po prostu lubię się bawić w odtwarzanie ról stąd poniekąd te kreatywne zabawy ;) Podziwiam za odwagę - ja bym się nie odważyła używać zeszytów, które są mi potrzebne w trakcie roku szkolnego. Co innego w wakacje :D Aż dziwne, że nie wpadłam na to, by taką kąpielą celebrować zakończenia roku...

Ja tylko raz miałam przygodę z ulewą i to porządną. Wody lało się tyle, że płynęła rwącym potokiem po kostki. Ale miałam tylko pół kilometra do domu, więc tylko plecak był mokry, a zeszyty i książki tylko na krawędziach zdążyły zamoknąć.
Może niezbyt trafnie to opisałam ale nigdy nie zamoczyłam żadnego zeszytu w roku szkolnym z własnej woli, wtedy co raz się tak stało to dopadła mnie ulewa i dlatego jeden z zeszytów ten co był na górze doszczętnie przemókł. Później zabawy to już były tylko po zakończeniu szkoły jak już zeszyty były zbędne. ;)
To ciekawe co napisałaś z tą ulewą bo ja miałam właśnie coś podobnego, też wtedy cała przemokłam i niestety jeden zeszyt co był na górze torebki także. Z tym, że ja miałam dużo dalej do domu i pewnie dlatego. ;) Szkoda, że nie napisałaś w jakim ubraniu to się stało bo jak się domyślam poza butami reszta też była przemoczona? ;)

Jak już jesteśmy przy temacie szkolnym to miałaś jeszcze jakieś ciekawe przygody? Niekoniecznie ze swoim udziałem ale może komuś innemu się coś przytrafiło? ;) Jakieś wpadki z siusiu lub przemoczeniem wodą np. na wycieczce szkolnej lub jakimś wyjściu albo i samej szkole?
Miałaś w czasach szkolnych specjalne dni typu dzień pidżamy, dzień kapcia/bambosza itd. i jakieś ciekawe sytuacje z tym związane? ;)
mirus90
Posty: 311
Rejestracja: 22 września 2017, 13:22 - pt

Re: Kąpiel w ubraniu

Post autor: mirus90 »

Water #7 pisze: 22 września 2022, 14:47 - czw Mam pytanie czy ktoś ma lub kupi filmiki: WetLive guys trailer 15: Wet Ruslan Takes Shampoo on His Head! i WetLive guys trailer 1: Ruslan Loves to Splash in the Water Dressed! ?
Obejrzałem ten trailer na YT, fajny słodziak ;]
Zapraszam na gg Obrazek 22359897
ODPOWIEDZ