Kąpiel w ubraniu

Mokrawa
Posty: 105
Rejestracja: 11 maja 2021, 16:22 - wt
Lokalizacja: Polska

Re: Kąpiel w ubraniu

Post autor: Mokrawa »

Natalka <3 pisze: 29 września 2021, 06:08 - śr W sumie to zafascynowałaś mnie pomysłem aby połączyć do kąpieli jeansy i sukienkę ;)

A ta skóra się po kąpieli nie niszczy?
Natalka <3 pisze: 29 września 2021, 06:11 - śr A jakich kurtkach się kąpałaś? I czy robisz to tylko w domu czy gdzieś w plenerze też się zdarza?

Cieszę się, że Cię inspiruję :) Czekam z niecierpliwością na opis wrażeń :) Co do skóry to zależy, czy to stara rzecz, czy nie. Główna zasada to taka, że skóry się nie suszy na kaloryferze, tylko osusza ręcznikiem i pozostawia do samodzielnego wyschnięcia. Jeżeli Ci zależy na tej rzeczy to możesz kupić preparaty do skóry, jeśli nie o wystarczy tylko odpowiednie suszenie by dłużej móc się bawić tymi rzeczami tylko w fetyszowych sprawach.

Co do kurtek to najczęściej w najpopularniejszych, czyli wiatrówki/przeciwdeszczowe. Swoja drogą to jest tez dobry test dla takiej kurtki przeciwdeszczowej. Poza tym to bomberki, zimowe. Co do kąpieli poza domem to w kurtkach jeszcze nie, ale w innych ubraniach już tak. Nie licząc zabaw z wężem ogrodowym to zdarzało mi się kilka razy "zapomnieć" stroju i kąpać w ubraniu w pobliskiej rzece albo jeziorze. Ogólnie lato do tego jest bardzo fajne, bo po godzinie w 30 stopniach jesteś prawie całkiem sucha. Jedynie czujesz wilgoć w miejscach, gdzie nosi się więcej warstw np. majtki, stanik, ew. buty jeśli się w nich kąpało lub nosi się mokre skarpetki.

A jak Twoje doświadczenia z kąpielami w ubraniu? Masz jakieś ciekawe przygody? :P
Natalka <3
Posty: 94
Rejestracja: 08 sierpnia 2021, 23:29 - ndz

Re: Kąpiel w ubraniu

Post autor: Natalka <3 »

Ja się poza domem nigdy nie kąpałam w ubraniu. W butach w ogóle się nie kapałam. Kusi mnie tą skórzaną kurtkę założyć, chodź to moja ulubiona.

A w jakich ciuszkach się kąpałaś poza domem?
Mokrawa
Posty: 105
Rejestracja: 11 maja 2021, 16:22 - wt
Lokalizacja: Polska

Re: Kąpiel w ubraniu

Post autor: Mokrawa »

Natalka <3 pisze: 30 września 2021, 12:11 - czw Ja się poza domem nigdy nie kąpałam w ubraniu. W butach w ogóle się nie kapałam. Kusi mnie tą skórzaną kurtkę założyć, chodź to moja ulubiona.

A w jakich ciuszkach się kąpałaś poza domem?
Śmiało, spróbuj z Twoją kurtka. Raz jej się nic nie stanie :)
Głównie to było w lecie, więc jakaś lekka koszulka, stanik, majtki, szorty dżinsowe czasem rajstopy. Raz albo dwa w skarpetkach i raz w sneakerach.
Natalka <3
Posty: 94
Rejestracja: 08 sierpnia 2021, 23:29 - ndz

Re: Kąpiel w ubraniu

Post autor: Natalka <3 »

A jest coś w czym chciałabyś się wykąpać?
Natalka <3
Posty: 94
Rejestracja: 08 sierpnia 2021, 23:29 - ndz

Re: Kąpiel w ubraniu

Post autor: Natalka <3 »

I czy nosisz jakieś dodatki do kąpieli np. pasek do jeansów czy coś?
Mokrawa
Posty: 105
Rejestracja: 11 maja 2021, 16:22 - wt
Lokalizacja: Polska

Re: Kąpiel w ubraniu

Post autor: Mokrawa »

Nie przepadam za akcesoriami podczas zabaw fetyszowych. Głównie to paski do jeansów miałam, jakieś gumki do włosów o ile akurat nosiłam. Biżuteria zdecydowanie nie. Jeszcze raz były bawełniane rękawiczki i szalik do kurtki zimowej.
Natalka <3
Posty: 94
Rejestracja: 08 sierpnia 2021, 23:29 - ndz

Re: Kąpiel w ubraniu

Post autor: Natalka <3 »

A jakie paski miałaś? I jakie kolory jeansów?
Kąpiesz się tak sama czy z kimś?
Mokrawa
Posty: 105
Rejestracja: 11 maja 2021, 16:22 - wt
Lokalizacja: Polska

Re: Kąpiel w ubraniu

Post autor: Mokrawa »

Pasek skórzany, dżinsy klasycznie niebieskie.
Jeśli w domu to sama. Nad rzeką/jeziorem to byłam z koleżankami, ale one normalnie się kąpały w bikini/kostiumach to się chyba nie liczy :P

A co do wcześniejszego pytania to chyba moja najbardziej szalona fantazja co do doboru ubrania do kąpieli to suknia weselna :)
Natalka <3
Posty: 94
Rejestracja: 08 sierpnia 2021, 23:29 - ndz

Re: Kąpiel w ubraniu

Post autor: Natalka <3 »

Ogólnie to mam problem, bo koleżanka, która ma jacuzzi właśnie wyszła z inicjatywą takiej imprezy gdzie byśmy się kąpały w ubraniu, a ja nie wiem co bym miała ubrać haha
Mokrawa
Posty: 105
Rejestracja: 11 maja 2021, 16:22 - wt
Lokalizacja: Polska

Re: Kąpiel w ubraniu

Post autor: Mokrawa »

Wspaniale jest mieć taką koleżankę :) W sumie jesteś w bardzo dobrej sytuacji, bo na takiej imprezie w jacuzzi możecie sobie dobrać same tematykę imprezy np. piżama party, ubrania codzienne (np.dżinsy itp.), impreza (suknie/sukienki itp.) :P
ODPOWIEDZ