Kąpiel w ubraniu

Mokrawa
Posty: 105
Rejestracja: 11 maja 2021, 16:22 - wt
Lokalizacja: Polska

Kąpiel w ubraniu

Post autor: Mokrawa »

Hejo. Czy są tu fani brania kąpieli w ubraniu? :D
Natalka <3
Posty: 94
Rejestracja: 08 sierpnia 2021, 23:29 - ndz

Re: Kąpiel w ubraniu

Post autor: Natalka <3 »

Ja czasem biorę :)

W jakich ciuszkach lubisz najbardziej?
henryk5604
Posty: 47
Rejestracja: 04 kwietnia 2019, 22:48 - czw

Re: Kąpiel w ubraniu

Post autor: henryk5604 »

ja lubię, prysznic w marynarce, w wannie w dżinsach albo lepiej w skórzanych spodniach i trampkach, w morzu też
Mokrawa
Posty: 105
Rejestracja: 11 maja 2021, 16:22 - wt
Lokalizacja: Polska

Re: Kąpiel w ubraniu

Post autor: Mokrawa »

Natalka <3 pisze: 26 września 2021, 14:45 - ndz Ja czasem biorę :)

W jakich ciuszkach lubisz najbardziej?
Zazwyczaj robe to albo z rana, wiec jakaś pizamka lub cos innego w czym spałam, albo po pracy, czyli przebieram się w luźne ciuszki np. leggingsy, dresy. Dzinsy rzadziej, bo namoczone są ciężkie i gorzej się je nosi mokre.

A Ty w czym bierzesz? :)
Natalka <3
Posty: 94
Rejestracja: 08 sierpnia 2021, 23:29 - ndz

Re: Kąpiel w ubraniu

Post autor: Natalka <3 »

Ja z kolei najczęściej w jeansach. Ostatnio dręczy mnie fantazja aby wejść w jeansach, bluzce i na to skórzanej ramonesce. Przebierasz się po wyjściu z wanny?
Mokrawa
Posty: 105
Rejestracja: 11 maja 2021, 16:22 - wt
Lokalizacja: Polska

Re: Kąpiel w ubraniu

Post autor: Mokrawa »

Natalka <3 pisze: 27 września 2021, 11:45 - pn Ja z kolei najczęściej w jeansach. Ostatnio dręczy mnie fantazja aby wejść w jeansach, bluzce i na to skórzanej ramonesce. Przebierasz się po wyjściu z wanny?
Fantazje są po to by je realizować :) Skóra jest dosyć fajna do zabawy w kąpiele. Zdarza mi się zostawać w mokrym ubraniu, ale zazwyczaj nie dłużej niż godzinę. Np. aby pobawić się z zabawkami w łóżku, albo po prostu kontynuować swoja dotychczasową zajęcie jak gdyby nigdy nic. Np. umyć zęby, zjeść śniadanie itp. A Ty jak?
Natalka <3
Posty: 94
Rejestracja: 08 sierpnia 2021, 23:29 - ndz

Re: Kąpiel w ubraniu

Post autor: Natalka <3 »

A ty kąpałaś się w czymś skórzanym? Opisz dokładnie wszystkie stroje w jakich się kąpiesz 😁

Ja czasem zostaję ale też nie dłużej niż godzinkę.
Mokrawa
Posty: 105
Rejestracja: 11 maja 2021, 16:22 - wt
Lokalizacja: Polska

Re: Kąpiel w ubraniu

Post autor: Mokrawa »

Natalka <3 pisze: 28 września 2021, 01:28 - wt A ty kąpałaś się w czymś skórzanym? Opisz dokładnie wszystkie stroje w jakich się kąpiesz 😁

Ja czasem zostaję ale też nie dłużej niż godzinkę.
Ze skóry mam tylko doświadczenie w skórzanych spodniach póki co. Miło akurat wspominam te kąpiele. :)
Jeżeli porankami to zazwyczaj skarpetki, majteczki, piżamka. Jak zadnia to z reguły casual: skarpetki, majteczki, legginsy, koszulka.
Poza tym zdarzały mi się okazjonalnie kąpiele sukniach, sukienkach, w kurtkach, dzinsach, eksperymentalne (łączące ze sobą elementy stroju, których nikt na co dzień nie nosi np. strój kąpielowy pod piżamką)
Natalka <3
Posty: 94
Rejestracja: 08 sierpnia 2021, 23:29 - ndz

Re: Kąpiel w ubraniu

Post autor: Natalka <3 »

W sumie to zafascynowałaś mnie pomysłem aby połączyć do kąpieli jeansy i sukienkę ;)

A ta skóra się po kąpieli nie niszczy?
Natalka <3
Posty: 94
Rejestracja: 08 sierpnia 2021, 23:29 - ndz

Re: Kąpiel w ubraniu

Post autor: Natalka <3 »

A jakich kurtkach się kąpałaś? I czy robisz to tylko w domu czy gdzieś w plenerze też się zdarza?
ODPOWIEDZ