Drodzy goście czy warto się rejestrować na forum?

Dział organizacyjny forum. W tym miejscu można zgłaszać problemy z działaniem forum, propozycje dotyczące rozwoju i tym podobne.
pawelek
Posty: 652
Rejestracja: 21 września 2017, 18:00 - czw

Drodzy goście czy warto się rejestrować na forum?

Post autor: pawelek »

Pytanie w tytule wątku jest czysto retoryczne.
Zapewniam, że warto się zarejestrować,  gdyż trwa to kilka chwil, a po zalogowaniu znajdziecie na forum o wiele więcej niż sądzicie.

Wiem, że taki post wygląda jak pusta reklama, ale nie o to chodzi. Po prostu widzę po każdym zalogowaniu, że na forum przebywa wiele gości.
I chcę zachęcić do rejestracji bo im nas więcej tym lepiej ☺
Kilku z nas przebywa tu bardzo często, więc macie gwarancję, że odpowiemy na każde Wasze pytanie, wszak po to jest forum.
Możecie być pewni, że jest wiele interesujących wątków związanych z panty pissingiem, których nie widać bez logowania.
Zachęcam również do rejestracji wszystkich pieluszaków, gdyż jest wiele postów dotyczących bezpośrednio tematyki ABDL.
Są też fajne mokre fotki do wglądu, linki do filmów itp.

Podsumowując, jako zwykły użytkownik, namawiam do rejestracji ponieważ wiem, że zagląda na forum wiele osób i z pewnością dzięki Wam powstanie wiele nowych tematów. ☺
Awatar użytkownika
old_szmugglarz
Posty: 266
Rejestracja: 29 sierpnia 2016, 20:11 - pn
Lokalizacja: Wawa
Kontakt:

Odp: Drodzy goście czy warto się rejestrować na forum?

Post autor: old_szmugglarz »

Patrząc po statystykach zarejestrowanych użytkowników przybywa.
Niestety nie wszyscy z nich do tej pory się odważyli żeby coś o sobie napisać, dołączyć do dyskusji czy utworzyć nową.
Może potrzebują więcej czasu żeby się do nas przekonać, może im brakuje odwagi?
Szkoda, szkoda, wielka szkoda bo my nie gryziemy przecież :P
wether
Posty: 19
Rejestracja: 23 lipca 2017, 06:11 - ndz

Odp: Drodzy goście czy warto się rejestrować na forum?

Post autor: wether »

Patrząc po tym co się działo/dzieje na free4web, jest chyba sporo osób, które uważają, że rejestracja powoduje pewną utratę anonimowości. Patrzcie ostatnio na wypowiedzi violi123. Pisze z sensem, opisuje swoje przygody, ale zarejestrować się nie chce.
pawelek
Posty: 652
Rejestracja: 21 września 2017, 18:00 - czw

Odp: Drodzy goście czy warto się rejestrować na forum?

Post autor: pawelek »

No cóż, młodzi ludzie zapewne mają jakieś tam obawy odnośnie anonimowości i trudno się dziwić. Dzieje się tak dlatego, ponieważ świadomość swojego fetyszu w pewien sposób paraliżuje przed odkryciem się a rejestracja zapewne tak się kojarzy.
Można jedynie zachęcać. I - jak szmugglarz napisał - obiecać, że na forum naprawdę nie gryziemy.

Zresztą, co tu dużo pisać,  po rejestracji można porozmawiać we własnym gronie, jest w zasadzie pewność,  że dyskusje mają określony poziom, jest zupełnie inny standard wypowiedzi, przede wszystkim jest o wiele większa szansa, że nie pojawi się fikcja, która dominuje na zwykłych "forach" gdzie pojawiają się trole, osoby prześmiewcze czy fantaści ☺
nati
Posty: 6
Rejestracja: 09 grudnia 2020, 06:04 - śr

Odp: Drodzy goście czy warto się rejestrować na forum?

Post autor: nati »

[size=9pt]Więc postanowiłam odkopać ten temat jako świeża upieczona na tym forum. Ale właśnie tak jest. Z kontem trzeba już się zidentyfikować. Sama nie potrafię tego zrobić dlatego loguję się tutaj korzystając przeglądarki która mnie niby szyfruje. Zdecydowanie lepiej jest móc z buta odpowiedzieć w temacie niż weryfikować rejestrację. (przeleciałam dzisiaj parę kont tutejszych i z tego co widzę parę osób się zarejestrowało ale na informację zwrotą na temat weryfikacji... uh odpowiedziało kapitulacją)

To fetysz, w dodatku który zahacza o sytuacje które uchodzą za jedne z najbardziej żenujących w życiu. Dlaczego w takim razie ludzie nie mogą się tutaj rozmarzyć, popisać nawet wymysłów czy najzwyklejszej fikcji? Lepiej o tym poczytać niż czekać na jakikolwiek post po kilka miesięcy. Czasem ta fascynacja czy fikcja jest zapłonnikiem do tematu. Akceptacja tego w sobie wymaga olbrzymiej dojrzałości i pewności siebie. Ja potrafię poznać się z osobą która to lubi. Ale długie lata traktowałam to jako kulę u nogi. Jest tutaj administrator więc ewentualne trolle śmieszki i inne mogą być wykopane. Nawet do tego można wyznaczyć dodatkowe osoby.

To robicie od zielonego zdecydowanie lepiej. Jest opcja moderacji. No i nie stoicie wyłączeni przez 3/4 życia. Jeśli zależałoby Wam na to aby to forum rzeczywiście zaczęło funkcjonować to proponowałabym pewien eksperyment. Wywalić tą całą rejestrację i zostawić ją opcjonalnie dla chętnych. Administrator też nie musi się tutaj świecić bo dla wielu osób to jest lampka że jednak ktoś do tych danych dostęp ma. Zamiast strony powitalnej przejść od razu do rzeczy i dać skierowanie na tematy. Lub utworzyć tam listę najświeższych. To jest naprawdę czasami dryg przemóc się do wpisania frazy w google, wejścia na temat i zobaczenia że dziwów na tym świecie jest więcej. SB też jest martwy a lista nowości kompletnie niepotrzebna. Mogłyby się tam pojawić po prostu tematy dla lepszego pozycjonowania. Nie znam się na wyszukiwarce. Ale Wasza mokrazabawa jest już stronką która wyskakuje przy wpisaniu fajniejszej frazy. O tyle fajnie. Jak myślicie? Co za pierwszym razem wpisujemy? Mokra zabawa czy coś w stylu "lubię...". Ale zamiast bawić się w uprzejmości... bo mokrazabawa osobom niewtajemniczonym może mało powiedzieć na starcie to walnąć z bańki o co biega. Forum powinno pojawiać się przy wpisaniu fraz pokroju Omorashi, panty pissing. Ja oczywiście głowy do tego nie mam bo nie ja zakładałam to miejsce. ;D

PS. Jeśli chodzi o mnie to postanowiłam się tutaj zarejestrować dla jednego kontaktu na którym bardzo mi zależy... Większa szansa jest że osoba na którą czekam zobaczy odpowiedź w swoim temacie niż że wejdzie na konto z którego zdaje się nie korzystać. Gdyby nie to, w życiu bym się tutaj nie zarejestrowała i pozostała bierną obserwatorką. Ale chętnie bym poznała osóbki które to lubią. Mi właśnie najwięcej pomogło przebywanie na zagranicznych forach które pokazały mi że moja preferencja jest jedynie łóżkową sprawą która ma zaspokajać mnie i mojego partnera. Mój przyjaciel tego nie lubi ale nie ma nic przeciwko a ja chciałabym znaleźć osoby którym sprawia to przyjemność. Pozdrawiam i powodzenia. Stoicie kawał czasu a nie dajecie sobie szansy spróbować tego wszystkiego inaczej.[/size]
Awatar użytkownika
old_szmugglarz
Posty: 266
Rejestracja: 29 sierpnia 2016, 20:11 - pn
Lokalizacja: Wawa
Kontakt:

Odp: Drodzy goście czy warto się rejestrować na forum?

Post autor: old_szmugglarz »

Wow.
Nawet nie wiem od czego zacząć, spróbuję więc od początku.

@nati zgadzam się z większością o czym piszesz. Jednakże nie wszystko jest tak proste jakby się chciało.
Był plan żeby otworzyć forum na użytkowników, którzy mogliby pisać bez logowania się. Chyba tak szybko umarł jak się narodził. Nie wszystkim dotychczasowym użytkownikom taki pomysł się podobał. Do tego stworzyłby dwa problemy:

1. Łatwiejszy dostęp do publikowania treści przez boty - żeby nas spam nie zalał trzeba by było uruchomić dodatkowe zabezpieczenia, w dodatku nawet nie wiem czy ten skrypt forum pozwala na publikację bez logowania.

2. Brak weryfikacji sprawi, że pojawi się więcej dzieciarni. Generalnie ja nie mam z tym problemu, bo sam będąc nastolatkiem szukałem tego typu treści w necie (polskim!) i niczego konkretnego nie znalazłem. Dopiero trafiając na zagraniczne fora dowiedziałem się, że nie jestem sam, że takich ludzi jest więcej.
W każdym razie niektórzy wyrazili swoje obawy przed tym, że jak na forum będą zaglądać dzieci to zaraz też zrobi się wysyp pedofilii.

Dodatkowo, żeby nie było zbyt prosto, na forum zostało zablokowane indeksowanie treści przez roboty google i tym podobne - nie wszystkim użytkownikom się podobało to, że forum jest widoczne wysoko w wynikach wyszukiwania. Kilka obostrzeń w ostatnim czasie zdjąłem, bo rozwiązanie na dłuższą metę okazało się bez sensu - w pewnym momencie nowych użytkowników przestało przybywać, co w końcu doprowadziło do tego, że forum generalnie generuje mały ruch.

Wracając do tematu.
Pojawił się pomysł żeby zmienić skrypt forum na jakiś bardziej nowoczesny. Niestety sprawa jest bardziej skomplikowana niż początkowo zakładałem. Po pierwsze wiąże się to z przeniesieniem wszystkich treści - co może się okazać kosztowne i skomplikowane. Chciałem sam to ogarnąć, ale poległem.
Dwa, trzeba by się było zastanowić na jaki skrypt się przenieść - jest obecnie sporo fajnych skryptów pod forum, część płatnych. Można by spróbować rozważyć możliwość przesiadki na któryś z nich. Ale to wymaga czasu - sama migracja treści może być problematyczna, dodatkowo postawienie nowego forum to strasznie żmudny proces przeklikiwania się przez konfigurację.
Obecnie zupełnie wypadłem z tematu i nie mam pojęcia na co zmienić i co zrobić żeby było dobrze. Kolejna sprawa jest taka, że sam tego nie jestem w stanie ogarnąć.
W dodatku teraz, w okresie przedświątecznym - jest sobota wieczór, a ja dopiero co wróciłem z roboty :(

W każdym razie nie widzę przeszkód żeby zrobić tutaj naprawdę zajebiste miejsce wzorem na przykład Omorashi.org (które korzysta z bardzo fajnego aczkolwiek nie taniego skryptu).
Niestety nie jestem tego w stanie zrobić sam.
Ale, jeśli będzie trzeba mogę wyłożyć jakiś hajs na ogarnięcie tego miejsca raz a dobrze :)


nati
Posty: 6
Rejestracja: 09 grudnia 2020, 06:04 - śr

Odp: Drodzy goście czy warto się rejestrować na forum?

Post autor: nati »

[size=10pt]Ja to bym chciała zobaczyć aktywność tutaj kogokolwiek. W porywach 4 posty na miesiąc i to jak 3 posty napisze jedna osoba... nie chce być wścibska. Dla porównania zielone przez ćwierć życia ma ich kilkanaście więcej w takim samym okresie... (mam na myśli listopad -3/4)

Dlatego wspomniałam że parę osób mogłoby pomóc w sprzątaniu bajzlu i ja bym się na to nawet pisała. No nie sama, bo też nie jestem wiecznym nerdem ani nie mam takiego stylu życiowego. Treści które sadzą dzieci albo prowokacje pedo już były przerabiane i są raczej ignorowane.  Tutaj ktoś to może wyczyścić i nie musisz być to wyłącznie Ty.

Jeśli zależy tutaj komukolwiek na ruchu to forum musi być widoczne. Najlepiej też przy wpisaniu prostszych parafraz. Bo ktoś kto z lotu wpisuje niegrzeczne "sikanie w majtki" to może sobie poczytać posty młodych mam. Gorzej w drugą stronę. Jak taka mama wpisuje "to" i znajduje nas.  :-[ ::) O tym właśnie piszę. Też tak zaczynałam i gdzie skończyłam?  ;D

Jak już wspomniałam na internetach się nie znam. Ale prawda że szkoda treści.

Też słaba sprawa z tym że wszystko idzie wyłącznie z Twojej kieszeni. Ale i tak jestem w szoku że to forum stoi tyle czasu przy takiej frekwencji. Omoorg jest strasznie spięte i restrykcyjne. Dużo robi charakter internacjonalny bo przy rygorze i narzuceniach jakie oni tam sobie fundują u nas by to zupełnie nie przeszło. Mają kilka milionów wiadomości na swoim serwerze dc(stan sprzed 3 miesięcy bynajmniej, teraz to mnie tam już nie ma). Ciekawe jak dużo osób nie ma tam jeszcze swojego udziału bo tylko wystarczy im czytać bądź oglądać. ::)[/size]
Awatar użytkownika
old_szmugglarz
Posty: 266
Rejestracja: 29 sierpnia 2016, 20:11 - pn
Lokalizacja: Wawa
Kontakt:

Odp: Drodzy goście czy warto się rejestrować na forum?

Post autor: old_szmugglarz »

Przewaga zielonego forum jest taka, że nie wymaga rejestracji :)
Jeśli chcielibyśmy zrobić coś takiego tutaj to potrzebny byłby sprawny moderator. Zaglądam na forum czasem raz dziennie, czasem raz na dwa trzy dni, a obawiam się, że w takim przypadku to mogłoby być za mało.
Potrzebny byłby więc moderator 24/h - nie no żart, ale trzeba by było szybko reagować.

Sprawa otwarta i tak naprawdę do dogadania. Coś tam można spróbować zrobić. Jak będzie motywacja, to i chęci się znajdą.

Też jestem pod wrażeniem, że tyle czasu to forum stoi. Ale... na hostingu mam, na którym stoi forum także inne rzeczy, inne strony więc go i tak i tak opłacam. Jedyny koszt tak na prawdę to roczny koszt utrzymania domeny. I tyle. Więc sobie stoi. A, że nie wadzi to pewnie stać sobie będzie.
Gdzieś w którymś wątku na temat przyszłości forum pisałem, że dopóki mnie będzie stać na jego utrzymanie to będę je utrzymywał. Nie widzę problemu :)

Na Omoorg to chyba niczego nie można zrobić bez zgody moderatora.
Mam tam konto ale jestem tam wiecznym lurkerem :)
I nie, nie chcę iść w tym kierunku, by to nasze forum było restrykcyjne. Pod tym względem chciałbym by było właśnie odwrotnie. By było miejscem jak najbardziej przyjaznym użytkownikom.
hrm
Posty: 18
Rejestracja: 05 lutego 2018, 21:46 - pn

Re: Drodzy goście czy warto się rejestrować na forum?

Post autor: hrm »

Myślę, że warto potestować opcję pisania bez rejestracji. Najwyżej się to skasuje jak się nie sprawdzi.
Warto również popracować nad pozycjonowaniem, bo w uniwersalnych szukaniach forum jest rzeczywiście nisko, a to się przekłada na ilość postów. Aczkolwiek osobiście wolę mniej postów, ale trzymających jakość, niż masę wątpliwej jakości "badziewia" pojawiającego się na innych forach.
Awatar użytkownika
old_szmugglarz
Posty: 266
Rejestracja: 29 sierpnia 2016, 20:11 - pn
Lokalizacja: Wawa
Kontakt:

Re: Drodzy goście czy warto się rejestrować na forum?

Post autor: old_szmugglarz »

Obecnie jest możliwe publikowanie postów bez rejestracji.
Nie ogarniam jeszcze seo jak tutaj na tym skrypcie je poprawnie skonfigurować.
Póki co i tak już jest lepiej niż było.
GG: 1324900
Mail: szmugglarz@gmail.com
ODPOWIEDZ