Dlaczego ???

Forum ogólne
Maya
Posty: 69
Rejestracja: 23 października 2016, 09:31 - ndz

Dlaczego ???

Post autor: Maya »

[size=9pt][font=verdana]Manowar napisał : [/font][/size]
[size=9pt][font=verdana][color=rgb(128, 0, 128)]{ Czy zastanawialiście się kiedyś, dlaczego staliście się ab/dl/pp? Pewna moja internetowa znajoma pisała kiedyś, że najczęstszą przyczyną są przeżycia z dzieciństwa, które w podświadomości tkwią jako traumy, powodujące tęsknotę za utraconym beztroskim okresem. To mogło być np. zbyt szybkie i drastyczne "oswajanie" z nocnikiem, odebranie smoczka itp.Jeśli chodzi o mnie to nie umiem na to pytanie odpowiedzieć, mimo że dużo na ten temat myślałem. W każdym razie zawsze fascynowało mnie "zjawisko" zsikania się w majtki i już w przedszkolu odkryłem, że pewna dziewczynka moczyła się przez sen (podczas tzw. leżakowania). Od razu pojawiły się w moim bystrym umyśle pięciolatka pytania: co ona tak naprawdę odczuwa, jak to jest się zsikać itp. No i zacząłem to empirycznie sprawdzać :-). Ale skąd takie pytania...No a jak jest u Was?  }
[/color][/font][/size]-
[size=9pt][font=verdana]Wątek ten został utworzony aby obie nasze grupy, ABDL jak i Panty Pissing mogły odpowiedzieć sobie na pytanie ,,Dlaczego tacy jesteśmy? Co mogło to spowodować oraz jaka jest osobista Geneza w indywidualnych osób z daną tematyką ? Watek jest odpowiedzią na nieporozumienie pomiędzy użytkownikami i mam nadzieję że wraz z jego utworzeniem, nieporozumienie zniknie.[/font][/size]
mirus90
Posty: 311
Rejestracja: 22 września 2017, 13:22 - pt

Odp: Dlaczego ???

Post autor: mirus90 »

Trzeba było przenieść tamte posty, mamy dublować? Jesteś modem.
Maya
Posty: 69
Rejestracja: 23 października 2016, 09:31 - ndz

Odp: Dlaczego ???

Post autor: Maya »

Tak, jestem modem, jednak tylko Kategorii ABDL i nie mam ( bądź nie widzę ) narzędzia które pozwoliłoby mi na takie działanie jakie proponujesz, poza tym nawet przenosząc dane posty wolałabym nie przenosić postów których autorzy tego nie chcą tak więc samodzielne kopiowanie jest w tym przypadku jedynym rozwiązaniem które jednocześnie pozwoli na utrzymanie porządku tematycznego na forum jak i pozwoli nie obrazić użytkowników i ich godności poprzez swobodną manipulację ich postami...
mirus90
Posty: 311
Rejestracja: 22 września 2017, 13:22 - pt

Odp: Dlaczego ???

Post autor: mirus90 »

[quote author=Maya link=topic=92.msg741#msg741 date=1506721893]
Tak, jestem modem, jednak tylko Kategorii ABDL i nie mam ( bądź nie widzę ) narzędzia które pozwoliłoby mi na takie działanie jakie proponujesz, poza tym nawet przenosząc dane posty wolałabym nie przenosić postów których autorzy tego nie chcą tak więc samodzielne kopiowanie jest w tym przypadku jedynym rozwiązaniem które jednocześnie pozwoli na utrzymanie porządku tematycznego na forum jak i pozwoli nie obrazić użytkowników i ich godności poprzez swobodną manipulację ich postami...
[/quote]Po co nam mod, który nie chce sprzątać i przenosić postów?!  :o ???
pawelek
Posty: 652
Rejestracja: 21 września 2017, 18:00 - czw

Odp: Dlaczego ???

Post autor: pawelek »

Inaczej,  po co mod od jednej kategorii że związanymi rękoma? Albo masz możliwość całkowitej moderacji albo nie masz jej wcale. Bo tak właśnie tworzy się bałagan.
Maya
Posty: 69
Rejestracja: 23 października 2016, 09:31 - ndz

Odp: Dlaczego ???

Post autor: Maya »

To już pytanie nie do mnie a do Administratora...
ODPOWIEDZ