Zimową porą [Experience Project]

Opowiadania znalezione w sieci
Awatar użytkownika
old_szmugglarz
Posty: 265
Rejestracja: 29 sierpnia 2016, 20:11 - pn
Lokalizacja: Wawa
Kontakt:

Zimową porą [Experience Project]

Post autor: old_szmugglarz »

Sytuacja ta zdażyła się kiedy byłam w 9 klasie. Ja i moja przyjaciółka spędzaliśmy czas na podwórku. Była zima, było dość zimno, więc obje byłyśmy ciepło ubrane. Więc siedzimy tam przez chwilę, a moja koleżanka zaczęła się kołysać trochę w przód i w tył. Trochę ciekawska zapytałam ją co się dzieje. Powiedziała, że ​​to nic więc kontynuowaliśmy zabawę. Po około 10 minutach zaczęła robić się czerwona na twarzy i od czasu do czasu zauważyłam, że się trzyma w kroku, więc zapytałam - "musisz sikać, prawda?"

Pokręciła głową, że tak, a ja powiedziałam, żeby weszła do domu i to szybko szybko. Powiedziała, że ​​nic jej nie będzie. Więc poszliśmy na spacer (nie tak łatwo w śniegu, szczególnie kiedy chce się sikać) i zaczęliśmy chodzić dookoła bloku, gdy zauważyłam, że zamarła na minutę. Obejrzałam się i zapytałam, czy wszystko w porządku. - „Sikam się w majtki”. Spojrzałam na jej dżinsy i zauważyłam małą ciemną plamę, która zaczęła rosnąć. Najpierw powoli, aż w końcu poddała się i jej niebieskie dżinsy po prostu zrobiły się całe mokre. Siki zalewały jej tył i przód spodni. Po prostu jak stała tak wypuściła wszystko. Kiedy skończyła, wyglądała na trochę zawstydzoną, ale powiedziałam jej, że wszystko w porządku i odprowadziłam ją do domu, żeby się przebrała. Na szczęście nie było rodziców, więc po prostu przebrała się i wyrzuciła mokre ubrania do prania. Potem wyszliśmy z powrotem i zaczęłyśmy żartować z tego co zaszło.

eskamo10
GG: 1324900
Mail: szmugglarz@gmail.com
ODPOWIEDZ