Dziwne przypadki - koncert Rammstein na Narodowym

Awatar użytkownika
old_szmugglarz
Posty: 265
Rejestracja: 29 sierpnia 2016, 20:11 - pn
Lokalizacja: Wawa
Kontakt:

Dziwne przypadki - koncert Rammstein na Narodowym

Post autor: old_szmugglarz »

Tak się złożyło, niepoprzedzone przypadek, że wybrałem się na koncert Rammstein na Narodowy.
Miejsce miałem na trybunach więc nie wiem co tam się na płycie działo. Wracając co prawda nie spotkałem żadnej laski, której branie by wskazywało na posilanie się ale nie wierzę w to by żaden taki przypadek się nie przydażył. Tym bardziej że wejście było od 17, a jak ktoś miał dobre miejsce pod sceną to raczej z niego łatwo nie zrezygnował chociażby ceną za nie miałoby być zsikanie się. Całość skończyła się po 23, więc nie wyobrażam sobie by jakiś mokry przypadek się komuś przez tyle czasu stania na płycie się nie przytrafił.
Aczkolwiek sam na nic takiego nie zaobserwowałem. Może gdybym wybrał inną drogę powrotu i zamiast wrócić mostem Poniatowskiego do Centrum wybrałbym spacer do metra przez błonia stadionu to na jakiś ciekawy przypadek bym trafił.
Teraz to se jedynie podsunąć można.
Tak czy tak wracając mostem trafiłem na wracającą grupkę trzech Niemek, z których najmłodsza miała całe rajtki porwane - na wysokości jak się jej kiecka kończyła. Kurde, nie wiem co ona robiła na tym koncercie ale chyba dobrze się bawiła. Cześć dziur mogła świadczyć o tym, że powstały po podciąganiu rajtek po wysikaniu się, ale cześć z nich miałem wrażenie że zaczyna się wysoko pod kiecką. Chyba że dziewczynę tak przycisnęło że nie zdążyła rajtek ściągnąć tylko je rozerwała przy wysikaniu się.
Żeby było jeszcze ciekawej to co chwilę się drapała w kroku przez kieckę :)

Miałyście może dziewczyny takie akcje, że zamiast ściągać rajtki je rozerwałyście, bo tak było szybciej?
Faktycznie rajtki tak łatwo porwać przy wciąganiu je na tyłek, nawet jak się nie ma długich paznokci?

W tak zwanym międzyczasie cyknąłem zdjęcie ale guzik na nim widać (oczywiście chodzi o tą z lewej, ale ta z prawej to też dobra agentka :))
IMG_4612.JPG
IMG_4612.JPG (534.19 KiB) Przejrzano 4157 razy
BTW, chyba muszę dziewczynę zmienić bo z obecnej to średni pożytek. Na koncert nie pójdzie, kiecki nie założy, a o mokrych zabawach to nawet nie chce słyszeć.
GG: 1324900
Mail: szmugglarz@gmail.com
mirus90
Posty: 311
Rejestracja: 22 września 2017, 13:22 - pt

Re: Dziwne przypadki - koncert Rammstein na Narodowym

Post autor: mirus90 »

old_szmugglarz pisze: 18 lipca 2022, 10:26 - pn BTW, chyba muszę dziewczynę zmienić bo z obecnej to średni pożytek. Na koncert nie pójdzie, kiecki nie założy, a o mokrych zabawach to nawet nie chce słyszeć.
Chłopaka se znajdź ;]
Zapraszam na gg Obrazek 22359897
Awatar użytkownika
old_szmugglarz
Posty: 265
Rejestracja: 29 sierpnia 2016, 20:11 - pn
Lokalizacja: Wawa
Kontakt:

Re: Dziwne przypadki - koncert Rammstein na Narodowym

Post autor: old_szmugglarz »

Dziewczyna lepsza :)
Zresztą co kto woli, ja tam wolę dziewczynki ;)
GG: 1324900
Mail: szmugglarz@gmail.com
mirus90
Posty: 311
Rejestracja: 22 września 2017, 13:22 - pt

Re: Dziwne przypadki - koncert Rammstein na Narodowym

Post autor: mirus90 »

Ja wolę chłopaków ;] poza tym robię wszystko, co napisałeś :D
Zapraszam na gg Obrazek 22359897
ODPOWIEDZ