Kąpiel w ubraniu

Mokrawa
Posty: 105
Rejestracja: 11 maja 2021, 16:22 - wt
Lokalizacja: Polska

Re: Kąpiel w ubraniu

Post autor: Mokrawa »

Jesteście umówione na jakiś konkretny termin czy na razie to luźny pomysł? Ile Was tam będzie?
Awatar użytkownika
old_szmugglarz
Posty: 265
Rejestracja: 29 sierpnia 2016, 20:11 - pn
Lokalizacja: Wawa
Kontakt:

Re: Kąpiel w ubraniu

Post autor: old_szmugglarz »

Ależ wątek się rozkręcił.
Generalnie to wielkie zazdro. Sam bym się chętnie pobawił z jakąś dziewczyną nad wodą. Niestety nie mam żadnej chętnej w pobliżu na takie zabawy.
Chyba będę musiał dziewczynę zmienić :P
Mokrawa pisze: 30 września 2021, 04:15 - czw Nie licząc zabaw z wężem ogrodowym to zdarzało mi się kilka razy "zapomnieć" stroju i kąpać w ubraniu w pobliskiej rzece albo jeziorze. Ogólnie lato do tego jest bardzo fajne, bo po godzinie w 30 stopniach jesteś prawie całkiem sucha. Jedynie czujesz wilgoć w miejscach, gdzie nosi się więcej warstw np. majtki, stanik, ew. buty jeśli się w nich kąpało lub nosi się mokre skarpetki.
Dobrze zrozumiałem, że z koleżankami nad wodą kąpałaś się w ciuchach, kiedy one kąpały się w strojach kąpielowych?
Kąpałaś się w rajtkach w jakim połączeniu? Szorty? Sukienka? W butach czy bez?
Nie korciło Cię żeby wcześniej się zsikać przed wejściem do wody? A może się zsikałaś?

Swego czasu chciałem kumpelę przekonać do wyskoczenia nad wodę w lato.
Plan był prosty. Zakłada sukienkę, rajtki i wrzucam ją do wody w ciuchach.
Nawet się zgodziła, bo jest lekko szalona, ale nic z tego nie wyszło.
GG: 1324900
Mail: szmugglarz@gmail.com
Mokrawa
Posty: 105
Rejestracja: 11 maja 2021, 16:22 - wt
Lokalizacja: Polska

Re: Kąpiel w ubraniu

Post autor: Mokrawa »

old_szmugglarz pisze: 03 października 2021, 17:24 - ndz
Mokrawa pisze: 30 września 2021, 04:15 - czw Nie licząc zabaw z wężem ogrodowym to zdarzało mi się kilka razy "zapomnieć" stroju i kąpać w ubraniu w pobliskiej rzece albo jeziorze. Ogólnie lato do tego jest bardzo fajne, bo po godzinie w 30 stopniach jesteś prawie całkiem sucha. Jedynie czujesz wilgoć w miejscach, gdzie nosi się więcej warstw np. majtki, stanik, ew. buty jeśli się w nich kąpało lub nosi się mokre skarpetki.
Dobrze zrozumiałem, że z koleżankami nad wodą kąpałaś się w ciuchach, kiedy one kąpały się w strojach kąpielowych?
Kąpałaś się w rajtkach w jakim połączeniu? Szorty? Sukienka? W butach czy bez?
Nie korciło Cię żeby wcześniej się zsikać przed wejściem do wody? A może się zsikałaś?
No tak, zawsze im ściemniałam, że zapomniałam stroju, a moja bielizna jest zbyt luźna by w niej wskoczyć do wody i muszę w całym ubraniu, ale z czasem się połapały, ze coś nie tak i musiałam się przyznać, ze po prostu lubię to robić w ubraniu :) One się nie odważyły nigdy.

Najczęściej w szortach do tego czasem rajtki, bo to lato było. Raz czy dwa w sukience oraz raz w butach jak ludzi nie było :P

Ciężko by było zsiusianie się wyjaśnić, ale w drodze powrotnej w mokre ciuszki już się nie krępowałam, bo nie było widać, a spadające krople moczu można było wyjaśnić jako wodę skapującą z ubrania :)
Natalka <3
Posty: 94
Rejestracja: 08 sierpnia 2021, 23:29 - ndz

Re: Kąpiel w ubraniu

Post autor: Natalka <3 »

Na sobotę się umówiliśmy. Ja i ona tylko.


A czy kąpałaś się przy nich w czymś innym niż szorty? Dresy, jeansy? I czy namawiałaś je do tego
Awatar użytkownika
old_szmugglarz
Posty: 265
Rejestracja: 29 sierpnia 2016, 20:11 - pn
Lokalizacja: Wawa
Kontakt:

Re: Kąpiel w ubraniu

Post autor: old_szmugglarz »

Mokrawa pisze: 04 października 2021, 03:20 - pn
Ciężko by było zsiusianie się wyjaśnić, ale w drodze powrotnej w mokre ciuszki już się nie krępowałam, bo nie było widać, a spadające krople moczu można było wyjaśnić jako wodę skapującą z ubrania :)
Nieźle 😀
Sam nad rzeką miałem trzy ciekawe sytuacje.
Raz jak kiedyś z koleżanką się wybraliśmy nad wodę na piwko. Koło nas rozbiły się dwie dziewczyny co sobie zrobiły przerwę w jeżdżeniu na rolkach. Chwilę posiedziały, zrzuciły rolki i wskoczyły w tym co miały na sobie do wody. A że były w obcisłych koszulkach i krótkich spodenkach to widok był całkiem ciekawy.

Druga - z tą samą kumpelą. Pojechaliśmy nad wodę i postanowiliśmy się trochę popluskać. Jako że nie miała stroju kąpielowego to wskoczyła do wody w ciuchach. Miała na sobie szorty i nie chciała ich zdejmować żeby stringami nie świecić.
Wcześniej wypiliśmy sobie po zimnym bądź po dwa i strasznie jej się chciało sikać - czego nie było po niej widać - dopiero później się przyznała. To co mnie wtedy zdziwiło to to, że w pewnym momencie zaczęła nalegać żebyśmy już weszli do wody. Wtedy nie ogarnąłem o co jej chodzi.
Później się wygadała.
Otóż dość mocno ją przycisnęło i musiała się wysikać, a że wkoło było trochę ludzi to postanowiła się wysikać w wodzie.
Wiedziałem, że jest nieco zboczona ale nie sądziłem, że do tego stopnia. Jakbym wiedział to bym się starał ją zachęcić do jakiś mokrych zabaw. Niestety od tamtego czasu kontakt się nam urwał 😕

Trzecia sytuacja, też z kumpelą ale inną. Leżeliśmy sobie nad rzeką na takiej jakby skarpie. Zakrywały nas krzaki więc od strony wody nie było nas widać.
Szła jakaś małolata w sukience i centralnie pod tymi krzakami ukucnęła i się wysilała.
No i raczej w majtki. Chyba, że ich nie miała pod spodem.

Więcej ciekawych przygód nad rzeką niestety nie miałem. Mam nadzieję, że jeszcze kiedyś mi się uda wyciągnąć jakąś rajstopiarę nad wodę i chociaż przekonać do zamoczenia ciuchów, a już super by było jakby jeszcze nie miała nic przeciwko siusiania w ciuchy.
GG: 1324900
Mail: szmugglarz@gmail.com
Natalka <3
Posty: 94
Rejestracja: 08 sierpnia 2021, 23:29 - ndz

Re: Kąpiel w ubraniu

Post autor: Natalka <3 »

Ja się nigdy nie odważyłam wejść do wody poza domem w ciuszkach
Natalka <3
Posty: 94
Rejestracja: 08 sierpnia 2021, 23:29 - ndz

Re: Kąpiel w ubraniu

Post autor: Natalka <3 »

Jak tam kąpiele w ciuszkach?
Mokrawa
Posty: 105
Rejestracja: 11 maja 2021, 16:22 - wt
Lokalizacja: Polska

Re: Kąpiel w ubraniu

Post autor: Mokrawa »

Natalka <3 pisze: 04 października 2021, 06:16 - pn Na sobotę się umówiliśmy. Ja i ona tylko.


A czy kąpałaś się przy nich w czymś innym niż szorty? Dresy, jeansy? I czy namawiałaś je do tego
Raz dżinsy. Namawiałem, ale nie odważyły się na to :(
Natalka <3
Posty: 94
Rejestracja: 08 sierpnia 2021, 23:29 - ndz

Re: Kąpiel w ubraniu

Post autor: Natalka <3 »

Szkoda, że się nie dały namówić
Mokrawa
Posty: 105
Rejestracja: 11 maja 2021, 16:22 - wt
Lokalizacja: Polska

Re: Kąpiel w ubraniu

Post autor: Mokrawa »

Nom szkoda :( Ty byś się dała namówić?
ODPOWIEDZ