Kąpiel w ubraniu

Natalka <3
Posty: 94
Rejestracja: 08 sierpnia 2021, 23:29 - ndz

Re: Kąpiel w ubraniu

Post autor: Natalka <3 »

Właśnie mają być ubrania codzienne ale nie mam pomysłu. Doradzisz coś?
Mokrawa
Posty: 105
Rejestracja: 11 maja 2021, 16:22 - wt
Lokalizacja: Polska

Re: Kąpiel w ubraniu

Post autor: Mokrawa »

Hmn... Najlepiej rzeczy, o które nie będziesz się martwić, że się zniszczą od przebywania długi czas w wodzie. Jako, że lubisz dżinsy to na pewno spodnie dżinsowe. Pewnie nie odważycie się kąpać w butach, tylko co najwyżej w skarpetkach, więc na taką imprezę w jakuzzi skarpetki najlepiej nie jakieś jednokolorowe tylko wesołe, z zabawnymi wzorkami/napisami. Co do góry to tu jest najwięcej opcji: zaczynając od zwykłej koszulki, poprzez koszulkę + rozpinaną koszulę kończąc na koszulce + swetrze na to. Ja bym chyba poszła w to ostatnie, bo lubię w kąpiel mieć więcej warstw ubrania na sobie i poza tym koszulę można ewentualnie rozpiąć i wyglądać bardziej na luzie. Co do majtek to zależy od Ciebie. Mogą być klasyczne bawełniane, jak zazwyczaj po domu albo coś odważniejszego jak stringi czy koronkowe figi. Ja bym poszła tu odważniej w drugą lub trzecią opcję, bo to w końcu impreza :) Co do stanika to nie mam pomysłu. A co do akcesoriów typu pasek, biżuteria to ja osobiście paska na co dzień nie używam, więc pozostawię to Twojemu gustowi :)
Natalka <3
Posty: 94
Rejestracja: 08 sierpnia 2021, 23:29 - ndz

Re: Kąpiel w ubraniu

Post autor: Natalka <3 »

Hmm, a jaki kolor jeansów? Mam czarne, niebieskie i granatowe, oraz czy wziąć może tą skórzaną kurtkę, czy nie?
Natalka <3
Posty: 94
Rejestracja: 08 sierpnia 2021, 23:29 - ndz

Re: Kąpiel w ubraniu

Post autor: Natalka <3 »

I jak buty to ewentualnie jakie? Mam glany, trapery, adidasy, trampki i kozaki
Mokrawa
Posty: 105
Rejestracja: 11 maja 2021, 16:22 - wt
Lokalizacja: Polska

Re: Kąpiel w ubraniu

Post autor: Mokrawa »

Ja lubię klasyczne granatowe. W sumie możesz wziąć kurtkę. Z butów ja najbardziej lubię adidasy. Najlepiej na początek zabawić się z takimi, których najmniej szkoda :)
Natalka <3
Posty: 94
Rejestracja: 08 sierpnia 2021, 23:29 - ndz

Re: Kąpiel w ubraniu

Post autor: Natalka <3 »

To powiedz w czym ostatecznie wejść do jacuzzi haha
Mokrawa
Posty: 105
Rejestracja: 11 maja 2021, 16:22 - wt
Lokalizacja: Polska

Re: Kąpiel w ubraniu

Post autor: Mokrawa »

Wychodzi na to, że zabawne skarpetki, adidasy, granatowe dżinsy, koronkowe figi, koronkowy stanik, koszulka, rozpinana koszula, ramoneska :)
Natalka <3
Posty: 94
Rejestracja: 08 sierpnia 2021, 23:29 - ndz

Re: Kąpiel w ubraniu

Post autor: Natalka <3 »

Tylko czy ramonesce nic się nie stanie od wody w jacuzzi?
Mokrawa
Posty: 105
Rejestracja: 11 maja 2021, 16:22 - wt
Lokalizacja: Polska

Re: Kąpiel w ubraniu

Post autor: Mokrawa »

Nie powinno się jej nic stać, ale jak się boisz, że się zniszczy to nie musisz jej brać.
Natalka <3
Posty: 94
Rejestracja: 08 sierpnia 2021, 23:29 - ndz

Re: Kąpiel w ubraniu

Post autor: Natalka <3 »

Wezmę. Granatowe jeansy, pasek, bluzka, koszula i skórzana kurtka. Chodź rozważam czy adidasów na glany nie wymienić hah
ODPOWIEDZ