Kąpiel w ubraniu

Natalka <3
Posty: 94
Rejestracja: 08 sierpnia 2021, 23:29 - ndz

Re: Kąpiel w ubraniu

Post autor: Natalka <3 »

Ja ostatnio pomoczyłam czarne legginsy i nad wodą 😁
wetlooker

Re: Kąpiel w ubraniu

Post autor: wetlooker »

Natalka <3 pisze: 03 sierpnia 2022, 14:31 - śr Kąpała się z tobą w jakiś innych rzeczach? Zechcesz nam opisać?
jeansy np. :) jeansy są bardzo różne i niektóre gatunki nadają się do kąpieli bardziej niż inne. Najbardziej lubiłem high-waisted, które po zmoczeniu długo błyszczały od wody. Czasami siadała przede mną i pozwalała sobie rozpiąć mokre spodnie i wsunąć tam dłoń... Wiadomo, wetlook to wetlook, więc opierała się wtedy o mnie np. przemoczoną kurtką jeansową, swoje dłonie kładła na bokach wanny (możecie sobie wyobrazić tę kapiącą wodę z jej rąk!), a po wszystkim jak gdyby nigdy nic wychodziła z wanny udając, że nic się nie stało... oczywiście dalej błyszczała od wody, zostawiając niewielkie kałuże po każdym kroku...
wetlooker

Re: Kąpiel w ubraniu

Post autor: wetlooker »

Natalka <3 pisze: 03 sierpnia 2022, 14:32 - śr Ja ostatnio pomoczyłam czarne legginsy i nad wodą 😁
Tylko legginsy? :)
Natalka <3
Posty: 94
Rejestracja: 08 sierpnia 2021, 23:29 - ndz

Re: Kąpiel w ubraniu

Post autor: Natalka <3 »

Tylko legginsy.


A długo chodziła po domu w mokrych ciuszkach? Opiszesz jakie zestawy lubiła najbardziej? Jakieś dodatki, kolory? Tak ze szczegółami 😁
Natalka <3
Posty: 94
Rejestracja: 08 sierpnia 2021, 23:29 - ndz

Re: Kąpiel w ubraniu

Post autor: Natalka <3 »

No i czy kapaliscie się tylko w wannie?
wetlooker

Re: Kąpiel w ubraniu

Post autor: wetlooker »

Jeszcze było morze :)

Co do chodzenia, to dostatecznie długo, by po chwili namysłu stwierdziła, że dobrze byłoby się zmoczyć ponownie i poczuć to leżąc w wannie oraz zmysłowo bawiąc się mokrymi butami na stopach.

Szczegóły... łatwiej będzie jeśli powiesz co lubisz najbardziej. Jak wspominałem trochę tego było, więc może przypomnę sobie czy był jakiś zestaw, który mógłby Ci się spodobać.
Natalka <3
Posty: 94
Rejestracja: 08 sierpnia 2021, 23:29 - ndz

Re: Kąpiel w ubraniu

Post autor: Natalka <3 »

Najbardziej lubię jeansy. Polubiłam też moczenie się w skórzanej kurtce, buty to obojętne. Z dodatków to np. pasek do spodni
Natalka <3
Posty: 94
Rejestracja: 08 sierpnia 2021, 23:29 - ndz

Re: Kąpiel w ubraniu

Post autor: Natalka <3 »

W morzu to w czym się kąpaliscie?
wetlooker

Re: Kąpiel w ubraniu

Post autor: wetlooker »

Ona w morzu w sukience :) spacer w wodzie po pas, a poźniej... wiadomo :)

Jeansy do kąpieli to podstawa, zwykle to byly takie ciemniejsze,. Do tego koszula i brązowy pasek. I birkenstocki, takie które zmieniają kolor od wody. Wymarzony zestaw do wspólnego zanurzenia w wodzie, piorunujący efekt po zamoczeniu i równie dobry przy spacerach po mieszkaniu i napinaniu pośladków :)
henryk5604
Posty: 47
Rejestracja: 04 kwietnia 2019, 22:48 - czw

Re: Kąpiel w ubraniu

Post autor: henryk5604 »

w morzu dżinsy albo skórzane spodnie i trampki
ODPOWIEDZ