Kąpiel w ubraniu - irl

Wiki

Re: Kąpiel w ubraniu

Post autor: Wiki »

Super postawa Marcin ale też mogę się pomczyć w ciuchach w lany poniedziałek napewno wszyscy w Gospodzie ;)
Arnie

Re: Kąpiel w ubraniu

Post autor: Arnie »

Mokrawa pisze: 30 października 2022, 01:26 - ndz
marcin.cichy pisze: 28 października 2022, 15:57 - pt Ja mogę na sylwestra o północy w garniturze pod prysznic albo nawet od razu na początku imprezy :) a czy lepiej w domu czy plener wtedy to nie wiem :)
Mokrawa a jak Ty byś wolała? Bo Wiki to chyba w domu i chłopaków pod prysznic wstawiać albo do wanny :)
Ja też w domu wolę ze względu na porę roku.

A jeśli chodzi o strój to wolicie ustalić jeden dress code czy dowolność?

Ja nie mam nic przeciwko by wpaść z kilkom rodzajami ubrań :)
Chyba już nic z tego ale to miałoby być zwykle moczenie się w ubraniach w wodzie? Bo przyznam że ja bym chętnie poszedł w wymianę, niech ktoś weźmie mój komplet ubrań a ja czyjś i później najpierw siusiu a następnie do wody. Z racji pory roku wiadomo że w grę wchodzi tylko mieszkanie. Najlepiej jak dziewczyny wymienią się z chłopakami. Skoro fetysz i fantazjowanie to chyba można? :D Zwłaszcza że rok temu brałem udział w takiej zabawie i było przednio, jeszcze nie wiedziałem że takie forum w Polsce jest i ktoś się też tymi tematami interesuje.
Wiki

Re: Kąpiel w ubraniu

Post autor: Wiki »

Nie no każdy w swoim ubraniu dziewczyny w swoich i chłopacy w swoich tak będzie najlepiej i fajne widoki :)
Gość

Re: Kąpiel w ubraniu

Post autor: Gość »

HM, jak dla mnie kobiety maja pierszenstwo :D. Ja tylko czytam i sie nie moge nigdzie wybrac ale co tam.
Water #7

Re: Kąpiel w ubraniu

Post autor: Water #7 »

Szczęśliwego Nowego Roku 2023 oby w tym roku zrrobiliśmy wszyscy wspólną kąpiel :D
djparalaxer

Re: Kąpiel w ubraniu

Post autor: djparalaxer »

Siema wszystkim wetlookowiczom!!!
Ja na tym forum jestem pierwszy raz. Bałem się że temat wetlooku w Polsce upadł całkowicie. Poprzednie forum na Kafeterii niestety przenieśli do archiwum z powodu braku aktywności :( Cieszę się, że wetlook jest nadal w Polsce obecny!!!

Sporo tutaj tych rozwleczonych dyskusji. Proponuję odpuścić kwestję strojów. Każdy kto tu pisze jakieś tam fajne ciuchy ma i w nich się kąpie. Skupmy się przede wszystkim na zorganizowaniu spotkania. Na początek proponuję coś takiego:
https://oswiecim.naszemiasto.pl/przytko ... 13-7270217
Po zdjęciach widać, że nie tylko nas kilkoro lubi się moczyć. Możemy umówić się na jakiś znak rozpoznawczy i w ten sposób wyodrębnimy się z tłumu.

Proponuję konkretnie Energy 2000 w Przytkowicach, choć sam mam z 200 km. Kto jest spragniony moczenia będzie śledził wpisy na Facebooku i zorganizuje sobie czas.
Miło by było jakby starzy znajomi: krzyś77, wetfan, czy Hummingbird też odezwali się na forum.

I jeszcze jedno. Lista miejscowości skąd kto jest, konkretnie. Zachodnie Mazowsze trochę mało mówi.
To ja zacznę. Jestem z miejscowości: Zduńska Wola

Pozdrawiam mokro i kontynuujmu temat.
Tobiasz

Re: Kąpiel w ubraniu

Post autor: Tobiasz »

Witam. Intrygujące zdjęcia. Zawsze chciałem wziąść udział w takim party.Co do spotkania,padały tu na forum propozycje spotkania sie na lany poniedziałek. Mieliśmy już wstępnie miejsce,ale trudno to do końca dograć bo nikt nie przewidzi jaka będzie pogoda.
Water #7

Re: Kąpiel w ubraniu

Post autor: Water #7 »

Siema ja chętny dawajcie propozycje i lecimy wszyscy bylismy umówieni na lany poniedziałek w Gospodzie pod Jemiołami lecimy co nie? a na ten klub też mogę to kiedy lecimy?
Water #7

Re: Kąpiel w ubraniu

Post autor: Water #7 »

Tobiasz jak przyjedziesz do Gospody to wskujemy do jeziorka na Lany Poniedziałek to wtedy będzie pierwszy raz w tym roku oki Tobiasz?
Tobiasz

Re: Kąpiel w ubraniu

Post autor: Tobiasz »

Coś Ty się tak na mnie uparł..Water.Ja bym wolał laskę :D
ODPOWIEDZ