Kąpiel w ubraniu - irl

Water #7

Re: Kąpiel w ubraniu

Post autor: Water #7 »

Wszyscy mamy przyjechać nie tylko ty Tobiasz mam nadzieję że uda się i wszyscy będą :D
Tobiasz

Re: Kąpiel w ubraniu

Post autor: Tobiasz »

Porozrzucani jesteśmy po całej Polsce, w tym problem.
Hunter44
Posty: 17
Rejestracja: 06 sierpnia 2022, 00:22 - sob

Re: Kąpiel w ubraniu

Post autor: Hunter44 »

Ja Wrocław.
Water #7

Re: Kąpiel w ubraniu

Post autor: Water #7 »

A ty Tobiasz będziesz? Bo ja będę :)
Tobiasz

Re: Kąpiel w ubraniu

Post autor: Tobiasz »

Water..Skąd Ty musisz dojechać ? Nie mamy gwarancji że tam będzie się coś działo. Nie chcę tracić święta siedząc tam nie wiadomo po co..Poza tym pogoda..Marnie to widzę. .
Water #7

Re: Kąpiel w ubraniu

Post autor: Water #7 »

Tobiasz bądź optymistą uda się napewno po za tym można do nich napisać dzień lub dwa przed :) więc tylko musimy się wszyscy zebrać :)
Tobiasz

Re: Kąpiel w ubraniu

Post autor: Tobiasz »

Narazie to jesteśmy sami. .. :D Chyba że o czymś nie wiem.. :o
Water #7

Re: Kąpiel w ubraniu

Post autor: Water #7 »

Tobiasz nie jesteśmy sami bo będzie tam pełno ludzi a napewno ktoś z tej strony też wbije i napewno kobietki :D
djparalaxer

Re: Kąpiel w ubraniu

Post autor: djparalaxer »

Hejka. Widzę, że od prawie miesiąca cisza. Jak tam lany poniedziałek? Coś wypaliło? Czemu akurat Gospoda Pod Jemiołami? Tobiasz, Water skąd jesteście? Widzę, że tylko Wy realnie podchodzicie do tematu i z Wami można by coś zorganizować. Tylko przydały by się jeszcze jakieś dziewczyny.
Tobiasz

Re: Kąpiel w ubraniu

Post autor: Tobiasz »

Witam.No tak to jest z takimi forami. Lany nie wypalił,przynajmniej nic mi nie wiadomo.Bylo za zimno,no chyba że Water coś zdziałał. Jest nas za mało,nie sądzę żeby dało się zorganizować spotkanie,o dziewczynach nie wspomnę.
ODPOWIEDZ