Kąpiel w ubraniu - irl

Water #7

Re: Kąpiel w ubraniu

Post autor: Water #7 »

Ok
Tobiasz

Re: Kąpiel w ubraniu

Post autor: Tobiasz »

Witajcie. Temat widzę ożył na nowo. Szkoda że nie możemy się zegrać czasowo i spotkać w oczywistym celu.Kąpie się ktoś jeszcze nad wodą? No jest zimno ale..
mirus90
Posty: 311
Rejestracja: 22 września 2017, 13:22 - pt

Re: Kąpiel w ubraniu

Post autor: mirus90 »

Cześć Tobiasz. Kapia się ;) Ja też bym się z chęcia pomoczył ;]
Zapraszam na gg Obrazek 22359897
marcin.cichy
Posty: 26
Rejestracja: 26 września 2022, 23:05 - pn

Re: Kąpiel w ubraniu

Post autor: marcin.cichy »

Niestety nie spotkałem nikogo kto się kąpie choć sam bym się na coś takiego pisał. Najlepiej w mieszanym gronie- dziewczyny i chłopaki.
Tobiasz

Re: Kąpiel w ubraniu

Post autor: Tobiasz »

No tak,dziewczyn brakuje w tym temacie.Choć ktoś tu sie wypowiada,to i tak kropla w morzu. Fajnie byłoby się spotkać w takim gronie.Ile ja bym dał za taką laskę która podzielaby ta pasje. Dziwi mnie trochę to,że dziewczyny "wetki" nie szukają dla siebie takich partnerów. .szkoda. Zorganizujmy sobie lany poniedziałek na wiosnę,pod warunkiem że będzie ciepło...Może znajdzie się parę dzewczyn...Z jakich części kraju chłopaki jesteście?
Tobiasz

Re: Kąpiel w ubraniu

Post autor: Tobiasz »

Agnieszka..Natalka..Mokrawa....Gdzie jesteście? :roll:
marcin.cichy
Posty: 26
Rejestracja: 26 września 2022, 23:05 - pn

Re: Kąpiel w ubraniu

Post autor: marcin.cichy »

Zachód od wawy, Dyngus fajna rzecz, można się oblewać, wrzucać w ciuchach do wody itp.
mirus90
Posty: 311
Rejestracja: 22 września 2017, 13:22 - pt

Re: Kąpiel w ubraniu

Post autor: mirus90 »

Lany Poniedziałek to nasze święto, zawsze staram się obchodzić ;)

ale do wiosny jest bardzo daleko jeszcze... a i woda będzie nawet zimniejsza, niż teraz
Zapraszam na gg Obrazek 22359897
Water #7

Re: Kąpiel w ubraniu

Post autor: Water #7 »

Siema panowie dawno mnie tu nie było jestem za kąpielą teraz a nawet w Lany Poniedziałek jeśli mogę wiedzieć ile macie lat?
Tobiasz

Re: Kąpiel w ubraniu

Post autor: Tobiasz »

Jakie to ma znaczenie ile mamy lat..Wszystkich nas jedno łączy...No chyba wszyscy są tu pełnoletni..Najgorsze że dziewczyny gdzieś odpadły..
ODPOWIEDZ