Kąpiel w ubraniu

Awatar użytkownika
old_szmugglarz
Posty: 265
Rejestracja: 29 sierpnia 2016, 20:11 - pn
Lokalizacja: Wawa
Kontakt:

Re: Kąpiel w ubraniu

Post autor: old_szmugglarz »

Bo samemu to nie jest zabawa.
Jeśli ma się partnera/partnerkę z którym można realizować wspólne erotyczne fantazje to może być na prawdę zajebiście. Szczególnie, gdy jedno nakręca drugie, wtedy mogą zadziać się ciekawe rzeczy.
Widzisz, u mnie w sumie też ciężko o jeziora czy rzeki, a przynajmniej tu gdzie obecnie mieszkam. Wszędzie trzeba dojechać. Ale lepsze to niż się kisić w upał w mieście.
No i tak się złożyło, że przez ostatnie trzy dni zrobiłem jakieś 200 km, bo mi się zachciało siedzieć nad wodą :)
GG: 1324900
Mail: szmugglarz@gmail.com
Mokrawa
Posty: 105
Rejestracja: 11 maja 2021, 16:22 - wt
Lokalizacja: Polska

Re: Kąpiel w ubraniu

Post autor: Mokrawa »

Najfajniejsze jest to, że można fetysze łączyć i np. najpierw się zsiusiać w ubrania, a potem jak gdyby nigdy nic wejść do wody... :oops:
Natalka <3
Posty: 94
Rejestracja: 08 sierpnia 2021, 23:29 - ndz

Re: Kąpiel w ubraniu

Post autor: Natalka <3 »

Mokrawa i kąpiel w jeansach 😯

Niemożliwe 😅
Mokrawa
Posty: 105
Rejestracja: 11 maja 2021, 16:22 - wt
Lokalizacja: Polska

Re: Kąpiel w ubraniu

Post autor: Mokrawa »

Wiem, nie przepadam za dzinsami, ale od czasu do czasu nie zaszkodzi :D
Natalka <3
Posty: 94
Rejestracja: 08 sierpnia 2021, 23:29 - ndz

Re: Kąpiel w ubraniu

Post autor: Natalka <3 »

Ogólnie czy tylko w kąpieli?

Według mnie to są najlepsze spodnie i do wyjścia i do wody 🤪
Mokrawa
Posty: 105
Rejestracja: 11 maja 2021, 16:22 - wt
Lokalizacja: Polska

Re: Kąpiel w ubraniu

Post autor: Mokrawa »

Tylko w kąpieli
Natalka <3
Posty: 94
Rejestracja: 08 sierpnia 2021, 23:29 - ndz

Re: Kąpiel w ubraniu

Post autor: Natalka <3 »

Hellou, jest tu ktoś jeszcze?
wetlooker

Re: Kąpiel w ubraniu

Post autor: wetlooker »

Tak :) Nowy jestem, przeczytałem sobie całą dyskusję. Dobrze wiedzieć, że jest trochę osób, które lubią kąpiel w ubraniu. Nie przepadam za sportowymi zestawami, ostatnio wziąłem kąpiel w jeansach i w koszuli. Było tym przyjemniej, że leżąc cały mokry w wannie pełnej ciepłej wody przypominałem sobie igraszki z moją ex. A było tego trochę... Do dzisiaj czuję dreszcz, gdy przypominam ją sobie całkowicie zmoczoną, w bluzce, spódniczce, butach, ale bez bielizny. Połyskujące od wody i prześwitujące ubranie, z którego kapie woda, mokre szpileczki lub klapeczki, pocałunki i ocieranie się o siebie w wannie, w totalnie przemoczonych ubraniach... Oj tak, z chęcią przeżyłbym to znowu :)
Mokrawa
Posty: 105
Rejestracja: 11 maja 2021, 16:22 - wt
Lokalizacja: Polska

Re: Kąpiel w ubraniu

Post autor: Mokrawa »

Natalka <3 pisze: 02 sierpnia 2022, 10:29 - wt Hellou, jest tu ktoś jeszcze?
Cały czas jestem :D
Natalka <3
Posty: 94
Rejestracja: 08 sierpnia 2021, 23:29 - ndz

Re: Kąpiel w ubraniu

Post autor: Natalka <3 »

wetlooker pisze: 02 sierpnia 2022, 11:15 - wt Tak :) Nowy jestem, przeczytałem sobie całą dyskusję. Dobrze wiedzieć, że jest trochę osób, które lubią kąpiel w ubraniu. Nie przepadam za sportowymi zestawami, ostatnio wziąłem kąpiel w jeansach i w koszuli. Było tym przyjemniej, że leżąc cały mokry w wannie pełnej ciepłej wody przypominałem sobie igraszki z moją ex. A było tego trochę... Do dzisiaj czuję dreszcz, gdy przypominam ją sobie całkowicie zmoczoną, w bluzce, spódniczce, butach, ale bez bielizny. Połyskujące od wody i prześwitujące ubranie, z którego kapie woda, mokre szpileczki lub klapeczki, pocałunki i ocieranie się o siebie w wannie, w totalnie przemoczonych ubraniach... Oj tak, z chęcią przeżyłbym to znowu :)
Kąpała się z tobą w jakiś innych rzeczach? Zechcesz nam opisać?
ODPOWIEDZ