To was kręci?

Ogólne pytania na tematy związane z brudnymi zabawami
pawelek
Posty: 652
Rejestracja: 21 września 2017, 18:00 - czw

To was kręci?

Post autor: pawelek »

Nazywa sie to naukowo "koprofila", czyli bodźcem seksualnym jest kał i czynności z nim związane. Skoro lubicie o tym rozmawiać i kręcą Was tego typu tematy czy to oznacza, że Waszym fetyszem jest właśnie ta wspomniana wyżej koprofilia?
 
noyerrend
Posty: 10
Rejestracja: 09 listopada 2017, 16:51 - czw

Odp: To was kręci?

Post autor: noyerrend »

A mnie osobiście jara desperacja, konieczna potrzebna, skrajność itp. Sam kał mnie obrzydza.  ;D
hrm
Posty: 18
Rejestracja: 05 lutego 2018, 21:46 - pn

Odp: To was kręci?

Post autor: hrm »

Trudno chyba o jednoznaczą klasyfikację. Koprofilia zawsze kojarzyła mi się z czymś co internet nazywa scatem, a to akurat mnie obrzydza. Natomiast sytuacje związane z (najlepiej przypadkowym) zrobieniem w najtki wręcz przeciwnie.
Oni-chan
Posty: 12
Rejestracja: 18 listopada 2017, 12:06 - sob

Odp: To was kręci?

Post autor: Oni-chan »

Samego scatu nie lubię, ale kręci mnie celowe robienie w majtki i mastrurbacja, nie lubię desperacji, wolę jak kobieta robi to z chęci i sprawia jej to przyjemność.
Morfeusz
Posty: 87
Rejestracja: 25 września 2017, 13:44 - pn

Odp: To was kręci?

Post autor: Morfeusz »

Nie jestem pewien pawelek, czy do końca Cię zrozumiałem. Ja myślę, że podniecanie się swoim lub czymś numerem 2 to niezależnie od przypadku koprofilia, ponieważ zawsze przede wszystkim obiekt pobudza wyobraźnię. Chyba, że pytasz konkretnie o spożywanie, wąchanie itp. czynności polegające na bardzo bliskim czuciu kału. Do tego mi daleko :P
pawelek
Posty: 652
Rejestracja: 21 września 2017, 18:00 - czw

Odp: To was kręci?

Post autor: pawelek »

Dobrze zrozumiałeś,  pytałem ogólnie a nie o konkrety. Chciałem po prostu wiedzieć czy to już fetysz czy może jeszcze i tak dalej ;)
bajkowa29
Posty: 5
Rejestracja: 19 stycznia 2021, 16:50 - wt

Re: To was kręci?

Post autor: bajkowa29 »

Mnie kręcą jedynie pieluchy.
Noszenie i sikanie w nie.
bajkowa29
ODPOWIEDZ