Wrzesień

pawelek
Posty: 652
Rejestracja: 21 września 2017, 18:00 - czw

Wrzesień

Post autor: pawelek »

Patrząc na statystyki, miesiąc wrzesień stał się rekordowy chyba pod każdym względem.
Wiąże ten fakt z pojawieniem się na forum mojej skromnej osoby 😉
Mam nadzieję,  że wspólnymi siłami sprawimy,  że październik będzie jeszcze lepszy!
Najważniejsze, żeby przybywało nowych tematów i... użytkowników. Z tym na razie jest średnio.
Manowar

Odp: Wrzesień

Post autor: Manowar »

Myślę że to jest do zrobienia bo już mamy ponad 100 postów a październik ledwo się zaczął. Oczywiste jest, że już w tym tygodniu powinniśmy uzyskać 1000 postów, ale jestem również przekonany że jesteśmy w stanie "zrobić" tysiaka w samym październiku skoro we wrześniu było ponad 600 postów.

Troochę nam przyrost spada. Co z tym Twoim Adrianem?
pawelek
Posty: 652
Rejestracja: 21 września 2017, 18:00 - czw

Odp: Wrzesień

Post autor: pawelek »

"Moim" Adrianem? Trochę głupio brzmi 😀 jaki on mój, gadałem z kolesiem kilka razy i dałem mu namiary na forum, bo wiem, że te tematy go kręcą.
Ostatnio nie mam z nim kontaktu, to raczej chłopak Kamilki,  z tego co wiem ciągle że sobą rozmawiają na gadulcu. Random też się ostatnio nie odzywa, pewnie dopadł go kryzys 😛
Ale damy radę! Ciekawe czy szmugglarz nas doceni, mógłby rzucić jakąś pochwałę albo dyplomik 😉
Maya
Posty: 69
Rejestracja: 23 października 2016, 09:31 - ndz

Odp: Wrzesień

Post autor: Maya »

Ostatnio dość przycichłam i choć zaglądam na forum to niezbyt postuję. Cóż, miałam gorsze samopoczucie przez ostatnich kilka dni a do tego uderzył we mnie okres co niezbyt przyjemnie odbiło się na mnie i osobach mi bliskich, jednak dziś pomimo tego że nadal czuję się jakby ktoś mnie wypluł postanowiłam że napiszę kilka postów i ponownie zacznę się udzielać.
Manowar

Odp: Wrzesień

Post autor: Manowar »

[quote author=Maya link=topic=103.msg921#msg921 date=1507054959]
Ostatnio dość przycichłam i choć zaglądam na forum to niezbyt postuję. Cóż, miałam gorsze samopoczucie przez ostatnich kilka dni a do tego uderzył we mnie okres co niezbyt przyjemnie odbiło się na mnie i osobach mi bliskich, jednak dziś pomimo tego że nadal czuję się jakby ktoś mnie wypluł postanowiłam że napiszę kilka postów i ponownie zacznę się udzielać.
[/quote]
Nie musisz się usprawiedliwiać. Wiadomo że są lepsze i gorsze dni. Ważne że cały czas się rozwijamy. :)
pawelek
Posty: 652
Rejestracja: 21 września 2017, 18:00 - czw

Odp: Wrzesień

Post autor: pawelek »

Dokładnie,  nie ma się co tłumaczyć. Forum to zabawa i nic ponad to.
Każdy ma sto razy ważniejsze rzeczy aniżeli siedzenie przed laptopem na forum.
Zapewne każdemu się zdarzy, że zniknie na kilka dni. To całkiem normalne.
pawelek
Posty: 652
Rejestracja: 21 września 2017, 18:00 - czw

Odp: Wrzesień

Post autor: pawelek »

Nie ma chętnych na jubileusz? No to macie! 
Możemy otwierać szampana, mokre forum ma 1000 postów 😜
Manowar

Odp: Wrzesień

Post autor: Manowar »

Podobno są 3 typy kłamstw: zwykłe kłamstwo, Wiadomości TVP i statystyka. No to zajrzałem do statystyk i co moje piękne oczy widzą? Otóż we wrześniu napisaliśmy 607 postów a w październiku przez 11 dni już 482. Tak trzymać!
Maya
Posty: 69
Rejestracja: 23 października 2016, 09:31 - ndz

Odp: Wrzesień

Post autor: Maya »

Odnośnie 3 typów kłamstw : Kłamstwo jest zależne od motywacji jakie dana osoba ma aby okłamać inną osobę. Wiadomości TVP to nie kłamstwo, to propaganda rządowa którą należy po prostu mówiąc kolokwialnie olać a statystyka jest narzędziem pozwalającym na utworzenie wielu różnych rzeczy wykorzystujących statystykę jako narzędzie...  Każda rzecz może być użyta do konkretnego celu bądź dla pozytywnego wkładu.

Odnośnie postów, czy naprawdę liczba jest tu najważniejsza ?  Jeśli tak to założę dziś kilkanaście nowych wątków w których będzie po kilkadziesiąt postów a w każdym po jednej literze.
System uzna to za post i statystyki pójdą w górę, wszyscy będą zadowoleni, prawda ?
Problem że gdybym tak zrobiła to zaśmieciłabym  tylko forum a przy tym nie oddała żadnego wkładu jako że pojedyncze litery nie niosą za sobą żadnego wkładu.
Dlaczego tak uważam ?  Ano dlatego że gdyby liczba postów coś mówiła a zarazem świadczyła o wartości danego forum to już mamy takie forum, jest przecież zielone forum gdzie jest  61 stron różnych wątków a na każdej stronie jest lista 25 tematów... To łącznie daje 1 525 tematów, czyli nawet zakładając że każdy temat to jeden post to na zielonym forum jest już 1 525 postów, a przecież niektóre wątki mają po 10, 20, 30 odpowiedzi...

Licznik nic nie oznacza jeśli posty nic za sobą nie niosą ( żadnej treści, przesłania ). Każdy może już założyć konto i w ciągu kilku minut zapostować kilkadziesiąt postów,tak idąc na łatwiznę. Tylko czy o to nam chodzi ? Czy po to istnieje to forum ?  Ja rozumiem, forum jest dla każdego czymś innym i nie każdy traktuje je poważnie. Ja rozumiem, dla niektórych tylko fotki sikających kobiet są istotne a wszystko inne można olać... Jednak jeśli mamy jako grupa, jako społeczność, jako forum reprezentować dany poziom to licznik postów jest nam nie potrzebny !!! Potrzebne nam są posty merytoryczne, twórcze i motywujące innych.
Powiedzcie, dobrze myślę czy się mylę ?
Może rzeczywiście powinnam spędzić dziś dzień na postowaniu kolejnych 200 -1000 bez sensownych postów ?
Manowar

Odp: Wrzesień

Post autor: Manowar »

I tak, i nie. Liczba postów lokuje nasze forum w Google. Im więcej tym wyższa pozycja, ergo - tym łatwiej nas znaleźć. Oczywiście bezmyślne nabijanie nie ma sensu. Dlatego nie przenoszę wszystkich moich opowiadań.
ODPOWIEDZ