Gdzie wstawić zajefajną fotkę?

pawelek
Posty: 652
Rejestracja: 21 września 2017, 18:00 - czw

Gdzie wstawić zajefajną fotkę?

Post autor: pawelek »

Panowie, takie pytanko!
Dzisiaj na ulicy zauważyłem coś co sprawiło, że prawie palpitacji serca dostałem i chociaż na pewno zabrzmi to jak moje urojenie albo science fiction to ja naprawdę to zobaczyłem!
Z autobusu wyszły dwie młode laseczki, około osiemnastki na moje oko i jedna miała całe mokre dupsko! Przysięgam!
Pierwsze co zrobiłem to chwyciłem za smartfona ale kurde oddalały się dosyć szybko więc ile fabryka dała zrobiłem zooma  na smarcie i coś tam uchwyciłem.
Nie jest to jakaś mega jakość ale widać na nim jej mokry tyłek! No jak nic, musiała się zlać w autobusie!
I teraz nie wiem gdzie wam to pokazać bo dział "zdjęcia" jest publiczny a tak jakoś nie bardzo pokazywać całej publice. W końcu to chyba nawet nie legalne,  nawet tablice rejestracyjne się zamazuje a co dopiero mokry tyłek jakiejś panienki ma ulicy?
Moim zdaniem też będziecie zaskoczeni bo ja przez pół dnia o tym myślę. Czy ona mogła nie wiedzieć że się posikała?
Przecież jakby wiedziała to tak by nie szła tylko jakoś by się zasłoniła? Sam nie wiem jak to ugryźć?
I gdzie tę fotkę dać?
mirus90
Posty: 311
Rejestracja: 22 września 2017, 13:22 - pt

Odp: Gdzie wstawić zajefajną fotkę?

Post autor: mirus90 »

Z mojego doświadczenia najlepiej jest iść, jak gdyby nic się nie stało, nie przyciąga się wtedy tak uwagi.

Myślę, że mokry tyłek bez facjaty można pokazać.
pawelek
Posty: 652
Rejestracja: 21 września 2017, 18:00 - czw

Odp: Gdzie wstawić zajefajną fotkę?

Post autor: pawelek »

Czyli, że co?
Maya
Posty: 69
Rejestracja: 23 października 2016, 09:31 - ndz

Odp: Gdzie wstawić zajefajną fotkę?

Post autor: Maya »

O ile dobrze pamiętam to jest Kategoria przeznaczona na zdjęcia więc to chyba odpowiada na pytanie gdzie wstawić takie zdjęcie.
Osobiście, jestem przeciwna wrzucaniu cudzych zdjęć na forum, w mojej ocenie to dość nieetyczne, ale to tylko moje zdanie...
Tak czy inaczej do zdjęć jest Kategoria ,,Zdjęcia " i myślę że jej tytuł jasno opisuje jej przeznaczenie.
mirus90
Posty: 311
Rejestracja: 22 września 2017, 13:22 - pt

Odp: Gdzie wstawić zajefajną fotkę?

Post autor: mirus90 »

[quote author=pawelek link=topic=89.msg734#msg734 date=1506720619]
Czyli, że co?
[/quote]
No wrzuć gdzie bądź.

Mi to i tak wisi ;P
kamilka
Posty: 227
Rejestracja: 27 września 2017, 14:10 - śr

Odp: Gdzie wstawić zajefajną fotkę?

Post autor: kamilka »

pawelek na pewno było tak, że ta dziewczyna bardzo chciała siusiu i jechała w autobusie i jej się tak bardzo bardzo chciało, że nasiusiała do majteczek  :o  pewnie jakby miała pieluszkę to by nie było widać a tak zrobiła i musiała wracać do domku w mokrych majtkach  :-[
a może miała chorą kaczuszkę i się posiusiała?
Awatar użytkownika
old_szmugglarz
Posty: 265
Rejestracja: 29 sierpnia 2016, 20:11 - pn
Lokalizacja: Wawa
Kontakt:

Odp: Gdzie wstawić zajefajną fotkę?

Post autor: old_szmugglarz »

Wypadałoby zrobić oddzielną kategorię nasze zdjęcia, czy coś dostępną tylko dla zalogowanych.

-edit-
Utworzyłem takie miejsce, widoczne tylko dla zarejestrowanych. śmiało możesz tam wrzucać :)
pawelek
Posty: 652
Rejestracja: 21 września 2017, 18:00 - czw

Odp: Gdzie wstawić zajefajną fotkę?

Post autor: pawelek »

Dzięki szefos,  robi się ☺
ODPOWIEDZ