Co robicie?

kamilka
Posty: 227
Rejestracja: 27 września 2017, 14:10 - śr

Co robicie?

Post autor: kamilka »

Tak założyłam taki wątek żeby sobie pisać co teraz robimy. Ja zaraz idę jeść obiadek a potem pójdę spać. Ale obiecuję znowu zajrzeć jak się obudzę  :)  A co wy dzisiaj robiliście?
Ja byłam na ćwiczeniach a potem z ciocią robiłyśmy pranie i trochę pomagałam, a potem pisałam tutaj na forum. Teraz jest u mnie ciocia bo moja mama miała operację brzuszka i musiała odpoczywać ale już jest chyba zdrowa bo dzisiaj nawet mnie wyzwała o coś  ;D  To pa!
pawelek
Posty: 652
Rejestracja: 21 września 2017, 18:00 - czw

Odp: Co robicie?

Post autor: pawelek »

A ja byłem dzisiaj w pracy od 4 rana, potem wróciłem, zjadłem obiadek podany przez córkę i położyłem się na godzinkę spać ☺ Teraz siedzę na forum i odpisuję na posty a wieczorem będę oglądał mecz Ligi Mistrzów. Ale wiem, że Ty nie lubisz meczów? 😈
Rick
Posty: 38
Rejestracja: 17 sierpnia 2017, 20:52 - czw

Odp: Co robicie?

Post autor: Rick »

Ja aktualnie sobie przeglądam forum i pisze posty, byłem dzisiaj w pracy od 06, następnie w domku trochę pomogłem w porządkach. Wieczorkiem planuje porobić parę zleceń dorywczych oraz potem ubrać pieluszkę i smoka i iść lulu albo przed tym obejrzeć jakiś film animowany.
kamilka
Posty: 227
Rejestracja: 27 września 2017, 14:10 - śr

Odp: Co robicie?

Post autor: kamilka »

[quote author=Rick link=topic=78.msg477#msg477 date=1506529845]
Ja aktualnie sobie przeglądam forum i pisze posty, byłem dzisiaj w pracy od 06, następnie w domku trochę pomogłem w porządkach. Wieczorkiem planuje porobić parę zleceń dorywczych oraz potem ubrać pieluszkę i smoka i iść lulu albo przed tym obejrzeć jakiś film animowany.
[/quote]

Jakie bajki lubisz? Ja najbardziej miracullum  :)  ta dziewczyna w moim avatarku to własnie marinette i jest do mnie podobna  :D
A ja się obudziłam teraz i będę sobie przeglądać forum  :P  a potem ciocia mnie zawoła na kolację i będę się kąpać a potem pójdę spać  :)
pawelek
Posty: 652
Rejestracja: 21 września 2017, 18:00 - czw

Odp: Co robicie?

Post autor: pawelek »

A ja już uciekam, idę przygotować kolację rodzince ,  potem prysznic i mecz w tv. Dzisiaj fajny mecz w Lidze Mistrzów 😎 może potem zajrzę co słychać ☺
kamilka
Posty: 227
Rejestracja: 27 września 2017, 14:10 - śr

Odp: Co robicie?

Post autor: kamilka »

Jak można oglądać mecze?? TO NUDNE! Mój tata też lubi oglądać i często jak ogląda z wujkiem to tak krzyczą, że się budzę i mama wyzywa że mają być ciszej  :P  Ja wolę oglądać wspólną albo miraccullum  :-\
Manowar

Odp: Co robicie?

Post autor: Manowar »

A ja wracam do domu. Nie było mnie 3 dni... Jak wrócę to też będę oglądać mecz  ;)
kamilka
Posty: 227
Rejestracja: 27 września 2017, 14:10 - śr

Odp: Co robicie?

Post autor: kamilka »

[quote author=Manowar link=topic=78.msg493#msg493 date=1506532954]
A ja wracam do domu. Nie było mnie 3 dni... Jak wrócę to też będę oglądać mecz  ;)
[/quote]

Znowu mecz!  ???  ojej a gdzie byłeś 3 dni?? 
Manowar

Odp: Co robicie?

Post autor: Manowar »

W różnych miejscach daleko od domu. Dlatego nie warto było wracać na noc. A dziś też długo praciwałem, tak jak Pawełek.
kamilka
Posty: 227
Rejestracja: 27 września 2017, 14:10 - śr

Odp: Co robicie?

Post autor: kamilka »

a zrobiłeś wujek siku w spodnie? bo kiedyś pisałeś że lubisz siku robić w spodnie jak jesteś gdzieś daleko, pamiętasz? to było bardzo śmieszne  :)
ODPOWIEDZ