Mokry Klub piłkarskiej Reprezentacji Polski

pawelek
Posty: 652
Rejestracja: 21 września 2017, 18:00 - czw

Mokry Klub piłkarskiej Reprezentacji Polski

Post autor: pawelek »

No to czuję się założycielem i zarazem prezesem (a co, nie wolno?  ;D ) Mokrego Klubu Reprezentacji Polski w piłce nożnej. 
Można się zapisywać, uczestnictwo całkowicie bezpłatne a jedyną formą podziękowania dla prezesa Klubu jest uczestnictwo w dyskusji, do której gorąco zachęcam  :P
Zwłaszcza,  że zbliżają się arcy, mega, super ważne mecze z Armenią i Czarnogórą.
Jak myślicie, drodzy klubowicze, czy powinniśmy się obawiać tych spotkań?
Jeszcze nie dawno wydawało się, że jedną nogą jesteśmy w Rosji. Jednak po bardzo słabym występie w Kopenhadze, muszę przyznać,  że zacząłem mieć pewne obawy. Mecz z Kazachami też nie był szczególny, ostatnia kontuzja Milika dodatkowo sprawia, że zaczynam poważnie się obawiać.
Do meczu tydzień. Jak sądzicie,  ugramy trzy punkty w Armenii?! Niby kuriozalne pytanie, ale jak się zastanowić - nie takie mecze potrafiliśmy porządnie zawalić.
Manowar

Odp: Mokry Klub piłkarskiej Reprezentacji Polski

Post autor: Manowar »

Co tu gadać - nie jest dobrze. Z ofensywnych zawodników został nam na razie tylko Lewy. Grosicki - jakieś przeciążenia; Teodorczyk - kontuzja; Milik - o nim możemy zapomnieć, nie wróci do gry do marca. Troche lepsze wieści o Krychowiaku, ale za to Zieliński dołuje w Napoli...
Obawiam się tego meczu a musimy go wygrać bo jeśli Dania pidzieli się punktami z Czarnogórą to możemy już rezerwować hotele w Rosji. Armenia u siebie to jednak dla nas niewygodny rywal. Nie wygraliśmyjeszcze w Erywaniu. Za kadencji J. Engela było 1:1, a Leo przegrł 0:1.

Naszym największym zagrożeniem będzie na pewno Mchitarian z MU, którego Ormianom brakowało w Warszawie. Przed naszymi defensorami trudne zadanie, a to co pokazują Pazdan czy Jędrzejczyk w lidze optymizmem też nie napawa. Jedyne w co wierzę, to w umiejętność doboru taktyki. Jakoś poza Kopenhagą było pod tym względem ok.
pawelek
Posty: 652
Rejestracja: 21 września 2017, 18:00 - czw

Odp: Mokry Klub piłkarskiej Reprezentacji Polski

Post autor: pawelek »

Jako prezes Mokrego Klubu Polskiej Reprezentacji w piłce nożnej ogłaszam nabór na :
- vice prezesa czyli mojego zastępcę w przypadku gdybym zaniemógł z powodu pomeczowego zawału
- dyrektora d/s organizacji libacji pomeczowych
- sekretarka,  która będzie pilnować terminów nadchodzących spotkań oraz robić kawę prezesom
- sprzątaczkę do czynności porządkowych (głównie sprzątanie opakowań szklanych po każdym meczu reprezentacji i zawieranie śladów radości lub wściekłości pomeczowych)

Do każdego cv proszę dostarczyć odrobinę dobrego humoru i wlać w serce prezesa nadzieję na złoty medal w Rosji.

Są chętni? :)  Uwaga, promocja: Libacje w pakiecie socjalnym!
pawelek
Posty: 652
Rejestracja: 21 września 2017, 18:00 - czw

Odp: Mokry Klub piłkarskiej Reprezentacji Polski

Post autor: pawelek »

Co jest, kurde? Nikt nie chce mi pomóc w zarządzaniu? ⚽
A kto będzie sprzataczką? Może Maya chętna? No ktoś musi 😎
Manowar

Odp: Mokry Klub piłkarskiej Reprezentacji Polski

Post autor: Manowar »

[quote author=pawelek link=topic=73.msg406#msg406 date=1506451362]
Co jest, kurde? Nikt nie chce mi pomóc w zarządzaniu? ⚽
A kto będzie sprzataczką? Może Maya chętna? No ktoś musi 😎
[/quote]

Mam focha, że w ogóle zrobiłeś ten casting, bo kandydat na wiceprezesa może być tylko jeden.
pawelek
Posty: 652
Rejestracja: 21 września 2017, 18:00 - czw

Odp: Mokry Klub piłkarskiej Reprezentacji Polski

Post autor: pawelek »

No i to mi się podoba! Witaj w Klubie (wice)prezesie 😛
pawelek
Posty: 652
Rejestracja: 21 września 2017, 18:00 - czw

Odp: Mokry Klub piłkarskiej Reprezentacji Polski

Post autor: pawelek »

Za tydzień o tej porze już będę lał w gacie z nerwów! Zapowiadają się nerwowe chwile, ale o tym zapewne jeszcze zdążymy podyskutować bliżej meczu.
Manowar

Odp: Mokry Klub piłkarskiej Reprezentacji Polski

Post autor: Manowar »

Tak. Jeszcze się nawet zgrupowanie nie zaczęło.
pawelek
Posty: 652
Rejestracja: 21 września 2017, 18:00 - czw

Odp: Mokry Klub piłkarskiej Reprezentacji Polski

Post autor: pawelek »

Panie i panowie, zgrupowanie rozpoczęte, do meczu trzy dni, adrenalina powolutku zaczyna rosnąć.
Jakieś wnioski, przemyślenia?
Cieszy rosnąca forma Krychowiaka. Oglądam wszystkie mecze WBA odkąd zaczął grać i muszę przyznać, że z każdym meczem jest lepiej. Może uspokoi troszkę grę w środku pola. Z chaotyczną i nieobliczalną grą Armenii nieodzowne będzie opanowanie drugiej linii.
Martwi mnie tylko to ustawienie w jednym napastnikiem z przodu, mam nadzieję,  że Nawałka coś wykombinuje...
Manowar

Odp: Mokry Klub piłkarskiej Reprezentacji Polski

Post autor: Manowar »

Powinien moim zdaniem postawić Teodorczyka obok Lewandowskiego. Cieszy forma Krychy, martwi natomiast Zieliński. Opanowanie środka będzie kluczowe dlatego mam nadzieję, że Błaszczykowski zagra cały mecz tak jak te lół godziny z Kazachstanem.

Czeka nas ciężki mecz ale to my mamy awansować. Armenia gra już tylko o czapkę gruszek.
ODPOWIEDZ