Diaper League 2.0

Manowar

Diaper League 2.0

Post autor: Manowar »

Zabawa dla pieluszaków i majtkosiusiaczy lubiących futbol. Chętni zapisujcie się w komentarzach. Szczegóły zabawy wkrótce.
pawelek
Posty: 652
Rejestracja: 21 września 2017, 18:00 - czw

Odp: Diaper League 2.0

Post autor: pawelek »

Jak zwykle jestem na tak!  :)  typujemy, towarzysze? Typujemy!  ;D 
Manowar

Odp: Diaper League 2.0

Post autor: Manowar »

Panowie (*i Panie rzecz jasna). Zgłaszajcie się do Diaper League!!!Ruszamy gdy liczba chętnych będzie większa niż 5
pawelek
Posty: 652
Rejestracja: 21 września 2017, 18:00 - czw

Odp: Diaper League 2.0

Post autor: pawelek »

Może się nie udać. Ja bym zaczął gdy liczba urośnie do dwóch,  czyli już.  :D 
Manowar

Odp: Diaper League 2.0

Post autor: Manowar »

OK. To dla dwóch uczestników tzn. Manowara (czyli mnie) i Pawełka przypominam zasady: codziennie będzie pojawiał się mecz, którego wynik typujemy. Za prawidłowe wytypowanie wyniku uczestnik otrzymuje 3 punkty. Za prawidłowe wskazanie zwycięzcy, bądź remisu, ale bez dokładnego wyniku - 1 punkt. Zabawa trwa przez miesiąc. Można dopisać się w każdym momencie.

Na początek wybrałem następujące spotkanie:

23 września 2017 godz. 13.30 (czasu polskiego) Londyn, Stadion Olimpijski

[font=arial][size=14pt]WEST HAM UNITED - TOTTENHAM HOTSPUR[/size][/font]

Mój typ: 0:3

Wyniki można sprawdzać tu: https://www.flashscore.pl/
pawelek
Posty: 652
Rejestracja: 21 września 2017, 18:00 - czw

Odp: Diaper League 2.0

Post autor: pawelek »

Mecze WHU z Londyńczykami często są zacięte. Zaryzykuję i postawię na remis 1-1  :)

A propos futbolu, Twój Stomil średnio na razie sobie radzi, środek tabeli. Za to Warciuchna jest na chwilę obecną liderem 2 ligi. Przynajmjiej do jutra. Teraz gra w Pruszkowie i prowadzi 1-0  :) oby dowiozła te trzy punkty.
Manowar

Odp: Diaper League 2.0

Post autor: Manowar »

[quote author=pawelek link=topic=51.msg265#msg265 date=1506102683]


A propos futbolu, Twój Stomil średnio na razie sobie radzi, środek tabeli. Za to Warciuchna jest na chwilę obecną liderem 2 ligi. Przynajmjiej do jutra. Teraz gra w Pruszkowie i prowadzi 1-0  :) oby dowiozła te trzy punkty.
[/quote]

środek tabeli przed sezonem braliśmy w ciemno. Póki co Twierdza Olsztyn nie do zdobycia, nawet Miedź Legnica, która przyjechała jako lider, dostała u nas bęcki. Tyle że z 5 wyjazdów przywieźli w sumie 1 punkt...
Manowar

Odp: Diaper League 2.0

Post autor: Manowar »

Mecz w Londynie zakończył się wynikiem 2:3 co oznacza że zdobyłem 1 punkt.
Tabela po 1 meczu:
1.Manowar 1 pkt
2. Pawełek 0 pkt
pawelek
Posty: 652
Rejestracja: 21 września 2017, 18:00 - czw

Odp: Diaper League 2.0

Post autor: pawelek »

Trochę zabrakło do remisu, ale było już 0-3 dla Tottenhamu i zacząłem się bać czy mi nie odskoczysz na samym początku sezonu DiaperLeague  :P

Na jutro proponuję coś z krajowego podwórka. Ciekawy mecz.

24 września 2017 godz. 18.00 stadion w Białymstoku.

[size=10pt]JAGIELLONIA - LEGIA[/size]

Legia bez formy z nowym chorwackim trenerem zagra z Jagą,  też bez formy. W poprzednim meczu obu drużyn w Białymstoku padł bezbramkowy remis. JAK będzie teraz? Dla mnie wielka zagadka, ale sądzę,  że Chorwat będzie chciał zaliczyć udany debiut w Ekstraklapie  :)

Mój typ: 1-2

Szmuglarz,  może dołączysz do zabawy? Nawet jak się nie interesujesz to zawsze można obstawiać wynik w ciemno. Z doświadczenia wiem, że najwięcej wygrywają ci, którzy najmniej kalkulują  ;)
Manowar

Odp: Diaper League 2.0

Post autor: Manowar »

Biorąc pod uwagę to co Jaga zrobiła w Gdańsku postawię na remis.

Mój typ: 1:1
ODPOWIEDZ