LEAGUE of Wet Manager

Manowar

Odp: LEAGUE of Wet Manager

Post autor: Manowar »

Newcastle rozczarowało. Zobaczymy co będzie dalej. Jak na razie to mohe kluby są w ogonie...
pawelek
Posty: 652
Rejestracja: 21 września 2017, 18:00 - czw

Odp: LEAGUE of Wet Manager

Post autor: pawelek »

To prawda, bardzo słaby występ Newcastle. Podobnie rozczarowała Fiorentina, przegrywając z Crotone.

2 kolejka już w najbliższy weekend, potem będziemy mieć przerwę na mecze reprezentacji.

Wspomniana druga kolejka przedstawia się następująco:

Sobota:
---------------
West Ham Utd - Morfeusz Liverpool
Manowar Newcastle - Bornemouth
Augsburg - pawelek Leverkusen
Freiburg - Manowar Schalke

Niedziela:
-----------------
FC Koln - Morfeusz Hoffenheim
pawelek Fiorentina - AS Roma

Trudne zadanie przed Morfeuszem. Jego drużyny zagrają na wyjazdach, dodatkowo będą to spotkania po meczach w Lidze Europy.
O ile Liverpool może urwać jakieś punkty WHU, o tyle jego Hoffenheim gra w Kolonii i o punkty będzie ciężko.

W o wiele lepszej sytuacji będzie Manowar, jego wypoczęte zespoły zagrają z rywalami z tzw. dolnej półki, zajmujące odległe lokaty w tabeli.
Newcastle na swoim terenie powinno bez problemu zgarnąć komplet punktów i wiele wskazuje, że Schalke też sobie poradzi na wyjeździe ze słabiutkim w tym sezonie Freiburgiem.

Co do mnie już tak różowo nie jest. Fiołki zagrają u siebie ale z bardzo silną Romą.
Leverkusen jedzie na wyjazd do Augsburga i może być różnie.

Tak więc 2 kolejka LEAGUE of Wet Manager zapowiada się pasjonująco 😊

Manowar

Odp: LEAGUE of Wet Manager

Post autor: Manowar »

Wiem że to nie w temacie ale...

STAL MIELEC - STOMIL OLSZTYN 1:3!!!

Yeeeeeeaaaaaaah!!!!!!
pawelek
Posty: 652
Rejestracja: 21 września 2017, 18:00 - czw

Odp: LEAGUE of Wet Manager

Post autor: pawelek »

No fajnie, ale faktycznie... nie w temacie. Takie cudeńka lepiej do shouta wstawiać, panie kolego. ;) bo forum już i tak zamienia się w śmietnik.
Morfeusz
Posty: 87
Rejestracja: 25 września 2017, 13:44 - pn

Odp: LEAGUE of Wet Manager

Post autor: Morfeusz »

Liverpool zrobił z Mariborem to co miał zrobić, a Hoffenheim do ostatnich sekund miało 3 punkty z BaÂşakÂşehirem (stratę takiej bramki jaką strzelili Turcy, można jednak jak najbardziej wybaczyć). To dobry prognostyk przed weekendowymi meczami w ramach LoW.
Manowar

Odp: LEAGUE of Wet Manager

Post autor: Manowar »

Liczę dziś na 6 punktów. Schalke gra co prawda na wyjeździe, ale freiburg gra słabo, w dodatku jest przetrzebiony kontuzjami. Newcastle na St James' Park podejmuje przedostatnie w tabeli Bournemouth i po prostu musi wygrać. :-)
pawelek
Posty: 652
Rejestracja: 21 września 2017, 18:00 - czw

Odp: LEAGUE of Wet Manager

Post autor: pawelek »

Trzymam kciuki za Wasze zespoły. Za swoje zresztą też. Mam nadzieję nie spaść na ostatnie miejsce w tabeli po drugiej kolejce.
pawelek
Posty: 652
Rejestracja: 21 września 2017, 18:00 - czw

Odp: LEAGUE of Wet Manager

Post autor: pawelek »

Niespodziewana "klęska" Newcastle na własnym boisku. Remis Leverkusen i spodziewana wygrana Schalke.
Manowar "tylko" z trzema punktami w drugiej kolejce. Na resztę musimy poczekać.

Aktualizacja: Liverpool zainkasował trzy punkty, zgodnie z oczekiwaniami, brawo Morfi.
Manowar

Odp: LEAGUE of Wet Manager

Post autor: Manowar »

Newcastle to totalna porażka ale wiem o co tu chodzi: jako że jestem fanem Man United, grają przeciwko mnie...
pawelek
Posty: 652
Rejestracja: 21 września 2017, 18:00 - czw

Odp: LEAGUE of Wet Manager

Post autor: pawelek »

3. kolejka na najbliższy weekend:

Sobota:
---------------
Morfeusz Hoffenheim - Eintracht Franfurt
Morfeusz Liverpool - Southampton
Manchester United - Manowar Newcastle
pawelek Leverkusen - RB Lipsk

Niedziela:
-----------------
Manowar Schalke - Hamburger SV
Spal - pawelek Fiorentina
ODPOWIEDZ