LEAGUE of Wet Manager

pawelek
Posty: 652
Rejestracja: 21 września 2017, 18:00 - czw

LEAGUE of Wet Manager

Post autor: pawelek »

Taka nowa zabawa. ☺ Zostajemy mokrymi managerami.  Co Państwo na to?

Oto zasady:

"Kupujemy" po dwa kluby z wybranej ligi i w zależności od wyników zajmujemy miejsce w tabeli.
Do nazwy kupionego klubu dodajemy nazwę naszego nicku (np. Manowar Deportivo La Coruna) i taka nazwa będzie widnieć w tabeli drużyn.

Osobna tabela - nas, graczy - będzie zawierać łączną zdobycz punktową i bramkową obu zespołów przez nas kupionych po każdej rozegrane kolejce.


Jeżeli kupiony przez nas klub nie będzie spełniał naszych oczekiwań,  to możemy go sprzedać i kupić inny, ale będzie się to wiązać z odjęciem jednego punktu w tabeli graczy.
Można zmienić klub, jednak po minimum trzech rozegranych spotkaniach ligowych. Wcześniej sprzedawać nie wolno.

Cała zabawa polega właściwie na doborze dwóch drużyn i śledzeniu wyników "naszych" klubów, którymi staliśmy się managerem.
Obejmę pełen patronat nad wątkiem i będę na bieżąco aktualizował obie tabele.

Liczę, że zagra "nasza" trójka z Diaper Legue, ale może ktoś jeszcze dołączy? Byłoby fajnie.

Wybieramy TYLKO dwie drużyny z :
PREMIER LEAGUE oprócz Man Utd, Man City, Tottenhamu, Chelsea, Arsenalu
BUNDESLIGI oprócz Bayernu Monachium, Dortmund,  RB Lipsk
LA LIGA oprócz Barcelony, Realu Madryt, Valencii, Atletico Madryt
SERIE A oprócz Interu, Napoli, Juventusu, Lazio.

Mogą to być zespoły z jednej ligi. Zgłoszenia do piątku, północy. Jeśli ktoś się zgłosi od razu wybiera dwa kluby, niech zadziała prawo pierwokupu.

Jakieś pytanka?
Manowar

Odp: LEAGUE of Wet Manager

Post autor: Manowar »

To ja poproszę Newcastle United i Schalke 04 Gelsenkirchen.
Morfeusz
Posty: 87
Rejestracja: 25 września 2017, 13:44 - pn

Odp: LEAGUE of Wet Manager

Post autor: Morfeusz »

Niech będzie Liverpool FC i 1899 Hoffenheim.
pawelek
Posty: 652
Rejestracja: 21 września 2017, 18:00 - czw

Odp: LEAGUE of Wet Manager

Post autor: pawelek »

Super, panowie, dziękuję za zainteresowanie.

Już zacieram łapki na ciekawe mecze, szkoda, że Newcastle grało z Liverpoolem 1 października bo mielibyśmy derby LWM (League Wet Manager) czyli mecz za 6 punktów ☺

Już zajrzałem i widzę,  że Manowar Newcastle gra w poniedziałek na wyjeździe z Burnley, natomiast Morfeusz Liverpool podejmuje w sobotę Huddersfield,  będzie się działo! 😎
Ja jutro w wolnej chwili kupię dwa kluby. (Brzmi dumnie!)

Może jeszcze ktoś się zgłosi do zabawy? W piątek o północy mija termin zgłoszeń.
pawelek
Posty: 652
Rejestracja: 21 września 2017, 18:00 - czw

Odp: LEAGUE of Wet Manager

Post autor: pawelek »

Postanowiłem nie czekać ponieważ dostałem dwie konkretne oferty. 😛

Zostanę managerem ACF Fiorentiny oraz Bayeru Leverkusen 😎
W tym układzie, póki co, jesteśmy na dobre i złe z trzema klubami z Niemiec, dwoma z Anglii oraz jednym z Italii.
------------------

Podsumowując na gorąco:

Manowar Newcastle United
Manowar Schalke 04 Gelsenkirchen
Morfeusz Liverpool FC
Morfeusz 1899 Hoffenheim
pawelek ACF Fiorentina
pawelek Bayer 04 Leverkusen

Za niespełna tydzień kończy się Diaper League 2.0 więc będziemy się szczególnie przyglądać klubom, do których odniosłem się powyżej. Zapowiada się ciekawa walka i wiele emocji. ☺

Cały czas liczę,  że ktoś dołączy. Są tu jeszcze jacyś fani futbolu?
mirus90
Posty: 310
Rejestracja: 22 września 2017, 13:22 - pt

Odp: LEAGUE of Wet Manager

Post autor: mirus90 »

[quote author=Morfeusz link=topic=145.msg1611#msg1611 date=1508953704]
1899 Hoffenheim.
[/quote]
Hehe, a ja byłem raz w Hoffenheim na meczu ;P

Achtzehnhundert, neunundneunzig, Hoffenheim! ;D
pawelek
Posty: 652
Rejestracja: 21 września 2017, 18:00 - czw

Odp: LEAGUE of Wet Manager

Post autor: pawelek »

To co, zaczynamy? ☺

Sobota:

Morfeusz Liverpool - Huddersfield
Morfeusz Hoffenheim - Monchengladbach
Manowar Schalke - Wolfsburg
pawelek Leverkusen - FC Koln

Niedziela:

Crotone - pawelek Fiorentina

Poniedziałek:

Burnley - Manowar Newcastle

Już w sobotę obydwa zespoły Morfeusza rozpoczną walkę o punkty. Oba kluby, których managerem jest Morfi - zagrają na własnych boiskach, co daje szansę na zainkasowanie kompletu punktów.

Do Liverpoolu przyjeżdża Huddersfield, który ma tylko punkt mniej ale nie wydaje się,  żeby klub Morfeusza zmarnował szansę na zwycięstwo.

Co do Hoffenheim sprawa wygląda podobnie, na własnym stadionie spisują się lepiej niż dobrze.

Czy Morfi zainkasuje w pierwszej kolejce LWM całą pulę? Powodzenia!

Manowar również zadebiutuje już w sobotę ze swoim nowym klubem -Schalke 04 Gerselkirchen. Na własnym stadionie podejmie Wolfsburg.
Faworytem są gospodarze, jednak Wilki potrafią być nieobliczalni,  zapowiada się ciekawe widowisko.

O wiele ciężej Mano będzie miał z Newcastle, gdzie w poniedziałek jego zespół zagra na wyjeździe z groźnym w tym sezonie Burnley.
O całą pulę będzie ciężko, aczkolwiek trzymam kciuki!

Co do mnie, również w sobotę zadebiutuję w roli managera Aptekarzy z Leverkusen.
Przyjeżdża drużyna z Kolonii i po cichu liczę, że chłopaki dadzą radę.

W niedzielę moja Fiorentina zagra na wyjeździe z Crotone. Będzie ciężko o trzy punkty, ale cała nadzieja w tym, że gospodarze w pięciu dotychczasowych meczach na własnym stadionie zdobyli ledwie pięć punktów.

Zobaczymy kto będzie liderem po 1.kolejce LWM. W poniedziałek przed 23 będziemy wszystko wiedzieć.
pawelek
Posty: 652
Rejestracja: 21 września 2017, 18:00 - czw

Odp: LEAGUE of Wet Manager

Post autor: pawelek »

Mamy dwie małe niespodzianki, Morfeusz i jego Hoffenheim przegrywa na własnym stadionie 1-3.
Natomiast Schalke 04 Manowara -  tylko remisuje z Wolfsburgiem (Kuby Błaszczykowskiego) 1-1.
w Liverpoolu i Leverkusen wygrali faworyci.
Manowar

Odp: LEAGUE of Wet Manager

Post autor: Manowar »

Wolfsburg to nie taka zła drużyna ale fakt że przykra strata punktów u siebie.  Morfi już spokojny obserwuje z boku chociaż zdobył tylko połówkę punktów...
pawelek
Posty: 652
Rejestracja: 21 września 2017, 18:00 - czw

Odp: LEAGUE of Wet Manager

Post autor: pawelek »

Morfi raczej niespokojny.
Już w czwartek jego Hoffenheim gra wyjazdowy mecz w Lidze Europy z Basaksehir a trzy dni później jedzie na wyjazd do Kolonii.

Natomiast Liverpool, którego został managerem - już we Wszystkich świętych podejmuje Maribor w LE, by za trzy dni później zagrać wyjazd z WHU w Premier League.
Nasz kolega ma się co uwijać ☺
Oczywiście,  żeby było jasne, punktujemy wyłącznie mecze na szczeblu rozgrywek krajowych, wszelkie puchary co najwyżej mogą mieć ujemny wpływ na spotkania ligowe, dlatego warto też śledzić rozgrywki europejskie.
ODPOWIEDZ