Pytanie do...

Pieluszkowe gry i zabawy
pawelek
Posty: 652
Rejestracja: 21 września 2017, 18:00 - czw

Odp: Pytanie do...

Post autor: pawelek »

Takie długie wypowiedzi są OK. Fajnie się czyta. Tylko, żeby zabawa nie była dla dwóch osób ☺ Pamiętajmy, że być może są osoby, które też by chciały coś odpowiedzieć. Morfeusz, Maya, Szmugglarz, Kamilka i wiele innych zaglądających.
To Mano, odpowiedz na pytanie mirusa i lecimy dalej.
mirus90
Posty: 311
Rejestracja: 22 września 2017, 13:22 - pt

Odp: Pytanie do...

Post autor: mirus90 »

...
Ostatnio zmieniony 07 lipca 2021, 00:15 - śr przez mirus90, łącznie zmieniany 1 raz.
pawelek
Posty: 652
Rejestracja: 21 września 2017, 18:00 - czw

Odp: Pytanie do...

Post autor: pawelek »

Pytamy o wszystko, mirus. Nie tylko sikaniem człowiek żyje 😜
mirus90
Posty: 311
Rejestracja: 22 września 2017, 13:22 - pt

Odp: Pytanie do...

Post autor: mirus90 »

...
Ostatnio zmieniony 07 lipca 2021, 00:15 - śr przez mirus90, łącznie zmieniany 1 raz.
Manowar

Odp: Pytanie do...

Post autor: Manowar »

Nie obraziłem się ale muszę przemyśleć odpowiedź a mam mało czasu.
Manowar

Odp: Pytanie do...

Post autor: Manowar »

[quote author=mirus90 link=topic=185.msg2114#msg2114 date=1515625727]


No i teraz pytanie właściwe: opowiedz o tych pierwszych przygodach za nastolatka ;]



[/quote]

Mam z tym problem bo lepiej pamiętam te przedszkolne i wczesnoszkolne przygody. Nie przypominam sobie początków w wieku nastoletnim. Pamiętam że raz nażarliśmy się z kumplem lodów i szliśmy przez miasto z buta. Na nasze osiedle było może 20 minut może pół godziny dobrego marszu. I kiedy tak szliśmy przypomniało mi się jak ktoś mi kiedyś opowiadał... Szedł do domu bo musiał siku i jak dotarł do toalety to się zlał przed samym kiblem. Nie wiem czemu wtedy o tym pomyślałem ale nagle mnie to podnieciło... No i tak szliśmy z tym moim kumplem a mi się we łbie lęgnie plan. Mieszkaliśmy na sąsiednich ulicach więc się rozdzieliliśmy. Ja poszedłem do siebie i on też ale mieliśmy się spotkać za jakiś czas i gdzieś tam wyjść...
Zsikałem się jak wsuwałem klucz do zamka w drzwiach... a potem (tak przypuszczam) zmarszczyłem freda i to był chyba ten moment gdy jedno połączyłem z drugim. Najlepsze było że kumpel zauważył że mam inne spodnie i spytał czemu. A ja mu powiedziałem że mi się strasznie chciało siku. Nie załapał...
mirus90
Posty: 311
Rejestracja: 22 września 2017, 13:22 - pt

Odp: Pytanie do...

Post autor: mirus90 »

...
Ostatnio zmieniony 07 lipca 2021, 00:15 - śr przez mirus90, łącznie zmieniany 1 raz.
Manowar

Odp: Pytanie do...

Post autor: Manowar »

To pytanie do Pawełka: z tego co pamiętam miałeś jakieś doświadczenia z moczeniem bez pieluchy. Dlaczego przestałeś?
pawelek
Posty: 652
Rejestracja: 21 września 2017, 18:00 - czw

Odp: Pytanie do...

Post autor: pawelek »

Bo to był tylko haczyk. Nie kręciło mnie zmoczenie się na oczach żony, to był tylko taki podstęp aby zaproponowała sama od siebie pieluchy.

Pytanie do Kamilki.
Czy gdyby mama powiedziała, że możesz nosić smoczka przez cały czas to nie wstydziłabyś się chodzić z nim po ulicach z rodzicami? Robić z mamą zakupy, jeździć na ćwiczenia itp.
Nie byłoby Ci wstyd? Bo jesteś jakby nie patrzeć dużą dziewczyną i wielu chłopaków mogłoby się śmiać. Jak uważasz?
kamilka
Posty: 227
Rejestracja: 27 września 2017, 14:10 - śr

Odp: Pytanie do...

Post autor: kamilka »

Ja bardzo lubię dydy i jeśli by mama pozwoliła to bym chodziła a jak jakiś chłopak by się śmiał to mama by powiedziała mu, że jestem chora i dlatego mam dydy.
ODPOWIEDZ